Modası Geçmeyen Taraftar Ürünü: Örme Bere Bir yorum yaz

Örme bere özellikle kış aylarında soğuktan korunmak için tercih edilen bir aksesuardır. Taraftar ürünleri gibi MSV firmamız örme bere ürünü de çeşitli özelliklerde üretilmektedir. Şeritli örme bere, desen örme bere gibi modellere sahip taraftar aksesuarları yüksek kaliteli iplik ve dokuma araçlarıyla tasarlanıyor. Yumuşak dokusu ise kullanımında rahatlık sağlıyor. Tasarım araçlarından arma seçimi ise akrilik, nakış veya dokuma olarak tercih edilebilir. İster taraftar bere isterseniz de kendiniz renk seçenekleri sunabilirsiniz. Berelerde renk tercihini müşterilerimiz verirken, en fazla 4 renk olabiliyor.

Tasarım Harikası Örme Bere Kalite Standartları

MSV Atkı firmamız bünyesinde üretilen bu ürünler, diğer tüm ürünlerimiz gibi yüksek kalite standartlarında üretilmektedir. Bu sayede uzun kullanım olanağı sağlar. Yıkanmadan kaynaklı ren bırakma ve küçülme sorunlarıyla karşılaşılması söz konusu değildir. Dünya standartlarından geçirilerek tüketiciye sunulur.

Örme Bere Model Seçenekleri

Taraftar bere modelleri başta olmak üzere müşterilerimizin renk ve desen seçeneklerine göre şekillenecek farklı bere modelleri bulunmaktadır. Genel anlamda tercih edilebilecek bere modellerimi polar bere, triko bere ve örgü beredir. Birbirinden ayrılan diğer özellikleri ise katlamalı, düz veya kendinden yazmalı türleridir. Bu modeller üzerinde renk ve arma tasarımı müşterilerimiz tarafından yapılabilmektedir. Arma modelleri yeniden hatırlatacak olursak; nakış arma, dokuma arma veya akrilik ip dikişli arma olarak tercih edilebilir.

Taraftar Örme Bere Modelleri

Takımızın desen ve renklerini içeren taraftar örme bere modelleri desen ve şeritli bere olarak sipariş verilebilir. Üretiminde takımın arması yine nakışlı veya dokuma olarak bereye işlenebiliyor. Taraftar bere renk vermeyen kaliteli kumaştan üretilmektedir. Yıkamadan sonra çekme gibi sorunlarla karşılaşılmaz. Her sezon takımların formaları üzerinde yaptığı değişimler firmamızca da takip edilmekte ve güncellemeler yapılmaktadır. Takımınızı desteklerken takabileceğiniz bere soğuk kış günlerinde tercih edebileceğiniz bir aksesuardır. Taraftar bu ürünleri lisanslı olarak satın alınabileceği gibi kendi tasarımınızı yaparak berenizi kişiye özel tasarlayabilirsiniz. MSV atkı firmamızdan taraftar bere ve taraftar atkı çeşitleriyle kendi tasarımınızı kendiniz oluşturun.

Özel Bere İmalatı

Örme bere, kişiye özel tasarımlarla yeniden hayat buluyor. Yapmanız gereken MSV atkı firmamızın resmî sitesi üzerinden bere tasarımını hayal etmek, tasarlamak ve adrese teslimatını beklemek. Tasarımı nasıl yapacağınıza bilgilendirmeyi de firmamız sizler için hazırladı. Uygun fiyat, yüksek kalite ile 2004’ten bugüne kadar atkı tasarımlarını lisanslı veya lisansız olarak sizlere sunuyor. Atkı ve bere ürünlerinden tek seferde yapacağınız 100 TL alışverişlerde ise kargo ödemeden ürün alımı yapılabilmektedir. Toplu sipariş vermek istenilmesi durumunda minimum adet 25’tir. Siparişiniz teslim tarihinde sorunsuz olarak adrese gönderilir. Rahat ve yumuşak dokusuyla uzun yıllar kullanabileceğiniz tüm atkı ve bere ürünleri kalite standartlarından geçirildikten sonra gönderilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir