Taraftar Atkı İmalatı

Atkı Üreticisi Olmak

Taraftar atkı imalatı

Üretimini yaptığımız dokuma atkı imalatı, örme atkı, baskı şal(saten atkı), nakışlı atkı, tek katlı atkı ve casual taraftar atkıda dünya standartlarında kaliteye sahip olup, hammadde olarak yüksek kaliteli polyester ve akrilik iplikler kullanılmaktadır.

Atkı imalatı, takımların ya da promosyon atkı yapılacak firmanın eskiz ve bu çizimin taslağa dönüşüp detaylanmasıyla başlar. Sonunda boyunlarımıza taktığımız, bizi sevdiğimiz renklerimize dönüştüren, kendimizi ifade etmemizi saglayan, örme ve dokuma atkılarda soğuktan koruyan, en sevdigimiz logolarla kaplı birer atkıya dönüşürler. Atkıda bir diğer önemli unsur tüm bu hammaddelerin kanserojenden uzak ve tüm tetkiklerinin yapılmış olmasıdır. Çünkü sağlık paha biçilemez kadar değerlidir. Bu nedenle atkı üreticisi olmak meziyet, tecrübe ve güven gerektiren bir iş alanıdır.

Atkı üreticileri birbirleri arasında benzerlikler taşır. Benzerliklerde en önemli ayrıntı ise kalitedir. Kalite, kullanılan hammadde ve dokuma sıklığı ile başlar. Daha sonrasında atkıdaki detaylar tecrübeli bir üreticinin ellerinde fark yaratır. MsvAtkı bu detaylara saygı göstererek memnuniyetiniz için atkı üretimi yapar.

Atkı tasarımı ve üretimi ihtiyaçlar doğrultusunda yapılır. Günlük kullanım dışında farklı nitelikleri olması beklenebilir. Mesela spor, hatta her türden spor faaliyeti için ayrı nitelikleri olanlar gibi. Msv atkı, teknik tekstile konu olan ürünler de dahil arkilik, polyester, saten, likra gibi iplik karışımlarıyla her desen ve renkle üretim yapabilmektedir. Taraftarın doğası renklere, desenlere duyarlı olduğu kadar konfora ve dolayısıyla kaliteli atkılarla da ilgilidir. Sebep sonuç ilişkisiyle, tam olarak istenen renkler ve desenler arasındaki dengeyi kurmak tasarımı ortaya çıkarır.


Atkı Yaptırmak İstiyorum

Tam olarak olmanız gereken yerdesiniz. Atkı imalatı, atkı üretmek ayrı bir denge işidir. Atkı üretimin tasarlanması ve ortaya nitelikli ürünün çıkmasını sağlamak profesyonel atkı üreticilerinin işidir. Çeyrek yüzyıldan fazla tecrübesiyle MsvAtkı bunu gerçekleştirmektedir. Öncelikle şunu söylemeliyiz ki taraftar atkısı bir çok futbol takımının, basketbol, veleybol, ruby ve kış sporları takımlarının yanı sıra son dönemlerde şal baskı atkılarla, sıcak iklimlerde dahi kullanılmaya başlayan bir taraftar ürünü haline gelmiştir. Bunun yanı sıra yardım kuruluşlarının, derneklerin ve siyasi partilerin kullanmış olduğu vazgeçilmez aksesuarlarından biri olmuştur.

Oldukça basit gibi görünen atkı üretimi aslına bakıldığında başından sonuna üretim politikası ve becerisinin yanı sıra dikkat edilmesi gereken bir çok konuyu göz önüne getirmektedir. Cilde temas eden, kışın sıcak tutabilen atkılar, günümüzde yan sanayilerinde akriliklerin ve baskı tekniklerinde kullanılan boyaların kanser yapıcı maddeler içermesi ile gerçekten bir çok insanın saglıgını tehdit etmektedir. Taraftar Atkı olarak en dikkat ettiğimiz konuların başında atkılarımızda kullanılan malzemenin kalitesi ve yeterlilik belgeleri olmuştur.

Bildiğiniz üzere ülkemizde Beşiktaş JK, Fenerbahçe SK, Galatasaray SK ve Trabzonspor kulüplerinin lisansları hem dokuma atkıda hem de örme atkıda genel olarak dokuma atkıda Galatasaray’ın dışında elimizde bulunmaktadır. Bu güzide kulüplerin yanı sıra tüm Türkiye’deki futbol, basketbol, voleybol, taraftar gruplarına atkı imalatımızın yanında, Avrupa’nın birçok kulübüne, Amerika’ya ve Arap ülkelerine atkılarımızı pazarlamaktayız.

MSV 1923’ten bu yana ticaret hayatında olan bir aile şirketinin parçasıdır. 2004 yılında İngiltere’de bulunan spor kulüplerinin merchandising ihtiyaçlarını karşılamak için kurulan MSV Sport aktif ticaret hayatına başladıktan kısa bir süre sonra, ülkenin lider markası olmuştur. Sırası ile İspanya, İtalya, Avusturya ve Fransa’ya açılan şirketimiz, 2011 yılında Türkiye pazarına girmiş, ülkemizin güzide kulüpleri ile üretim anlaşmaları yapmış ve ayrıca Beşiktaş JK, Fenerbahçe SK, Galatasaray AŞ ve Trabzonspor AŞ’nin Türkiye genelinde atkı lisans haklarını satın almıştır.

Atkı İmalatı Bizim İşimiz

Bir asra yakın bu süreç içerisinde müşterilerimize en iyi fiyatlarla kaliteyi yenilikçi ürünleri ile sunmayı amaç eden şirketimiz, bu kaliteli hizmetin yanı sıra nihai müşteriye ulaşıncaya kadar imalattaki tüm tedarik üretimlerini denetlemeyi her zaman yapmıştır.

Başarımızın tamamı çalıştığımız şirketler ve çalışma arkadaşlarımızındır. Anlayışımız şudur ki; müşterilerimizi ürün ve hizmet ile memnun edersek, onlar her zaman bize dönecektir ve çalışma arkadaşlarımız işlerinde mutlu ise onlar müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti verecektir.


Atkı Üretmek Neden Tecrübe İster?

Atkı üretim süreci ve üreticisi birden fazla etkenle uğraşmak durumundadır. Taraftar Atkı üretimi de doğası gereği dinamiktir. Dinamik olmak demek, yeni fikirlerden oluşan tasarımları en uygun şartlarda uygulamaya, üretime geçirip sonuca ulaşmaktır. En iyi fiyatla en kaliteli atkıları belirli bir zaman dilimi içinde üretebilmektir.

Tüm bu süreç yüksek enerji gerektirir, makinelerse dinamiğin sadece bir parçasıdır. MsvAtkı aynı dinamiklikle çalışıp yarım yüzyıldan fazladır bu yana atkı üretiyor ve Türkiye’nin, dünyanın sayılı atkı üreten firmalarından biridir. Atkı imalatı bizim işimiz!


Seçim Atkıları

Tüm siyasi partilerin atkılarını en kaliteli malzemeler ile sizler için üretiyoruz, bugüne kadar Ak Parti, Chp ve Mhp atkılarını üretmiş bulunuyoruz.

Tüm siyasi partilerimizi de değerli atkı siparişleri için bekliyoruz. Önceki dönemlerde siyasi parti atkıları genellikle tek günlük kullanılmak üzere üretilmekteydi, kısaca promosyon atkısı olarak üretilmekteydi biz bu anlayışı değiştirerek, daha kaliteli atkılar üreterek üzerlerinde gönül verdikleri partinin logosu ile atkılarını parti seçmenlerinin daha uzun süre kullanmasını sağladık. Artık parti atkısı al denilince ilk akla gelen şirketlerden biriyiz ve bununla gurur duyuyoruz.

Yüksek üretim kapasitemizle siyasi partilerimizin de en kısa sürede tüm atkı ihtiyaçlarına cevap verebilmekteyiz.


Organizasyon Atkıları

Özel toplantılarınızda, hedeflenen oluşumu öne çıkarmanın en kolay yollarından biridir güne özel yazılar, promosyon ürünleri ve hiç kuşkusuzdur ki bu promosyon ürünlerinin lideri atkıdır. Bu tür organizasyonlarda, özel gecelerde tasarlayacağınız atkılar direk olarak insanların odak noktası olacaktır.

Yardım amaçlı toplantılarda ya da organizasyonlarda ise gerçekten size gelir getirecek ürünlerdendir. Sosyal yardım hizmetlerinde yardım toplanmasında ciddi olarak yardımcı olabilecek bir üründür. Örneğin 5 TL’ye alacağınız bir atkıyı özel olarak düzenlenen toplantıda 15 TL’ye satabilirsiniz. Böylelikle organizasyonunuza adet başına 10 TL gelir toplayabilirsiniz.

İmalatını yapmış olduğumuz atkılar;