Saten Baskı Atkı

Saten Baskı Atkı

Saten baskı atkı, yazlık saten atkı, şal baskı atkı olarak da adlandırılır, hiç bir renk sınırlaması yoktur. Renkli fotoğraflarınız ve tüm grafik çalışmalarınız kalitesi bozulmadan saten atkı üzerine transfer edilebilmektedir.

Saten atkılarımızın tek bir kenarı içten overlock dikiş olup, kullanan kişiye konforlu yumuşak bir kullanım sunar. Saten atkılarımızın her iki ucunda polyester püskül kullanarak orijinal ve dokusuna uygun bir görünüm sunarız. Saten atkılarımızın her iki ucunda 6 şar cm lik kendinden beyaz püskül bulunmaktadır. Dilerseniz bu püsküller saten atkınıza kırmızı, siyah, sarı olarakta kullanılabilmektedir.

Polyester ve spandex yapısı nedeniyle yaratıcılığınızı sınırlamaz, yaratıcılığınızın ve hayallerinizin üretebileceği çılgınca muhteşem saten atkı tasarımları üretebiliriz. Dilediğiniz renklerde, saten atkınızı istediğiniz desenlerde, saten atkınızı dilediğiniz tasarımlarla, saten atkınıza ismini vererek tasarlayabilirsiniz. Dilediğinizi düşünebilirsiniz, yazdırabiliriz. Aşağıdaki standart saten baskı atkılarımızın boyutlarında ya da isteyeceğiniz özel boyutlarda hayallerinizin saten atkılarını tasarlamak için daha bir çok neden sıralanabilir. Neden bekleyesiniz ki? Bugün dilerseniz tasarımı kendiniz yapın ya da bize ulaşın sizin için atkı basım için tasarımı biz hazırlayalım!

Saten atkılarımızda tek tip boy kullanmaktayız: 140x18cm + Püskül.

Üretimlerimiz

Sizler ile bu yazımız da firmamız bünyesinde gerçekleştirmiş olduğumuz üretimler ve zamana karşı nasıl karşı koyarcasına sağlam ve dimdik ayakta kalabildiğimizi işleyeceğiz. 2004 yılından bu yana birikim ile birçok atkı üretimi yapan firmaların arasından sıyrılarak en üstlere taşıdığımız hizmet anlayışımız ile siz müşterilere hizmetlerimi sürdürebilmekteyiz.

Örme ve dokuma taraftar atkılarına hafif bir alternatif olan saten baskı atkılar, yazın, sıcak havalar ve kapalı spor salonları için idealdir. Güneşten korunmak için de elbette yüzünüzü ve boynunuzu bu sinir bozucu ve zararlı UV ışınlarından korur. Takım isimleri, logolar, resimler, ülke bayrakları, aile portreleri, komik resimleriniz tüm bunlar yüksek kaliteli, süblime baskılı atkılara basılabilir. Tasarım potansiyeli anlamıyla sonsuzdur.


Atkı yaptırmak istiyorum

Üretim ağımız ile kişiye özel atkılar, saten atkılar, taraftar atkıları, örme atkılar, triko atkılar ve en önemlisi lisanslı atkılar üretimini modern tesislerimizde gerçekleştirmekteyiz. Konumuzun giriş kısmında bahsetmiş olduğumuz ürün yelpazesinden başlayalım. Üretim yaptığımızdan bahsetmiştik.

Sizlerin de sürekli kullanmakta olduğunuz birçok taraftar atkı modeli yine firmamız bünyesinde üretilmektedir. 2018 yılı yeni tasarımları ile saten baskılı atkılar yazlık olarak kullanılan atkı türleri arasında yer almaktadır.

İsme özel atkı (şal) olarak yada yazlık atkı olarakta bilinmelerinin yanı sıra yaz aylarında taraftarların en çok kullandığı aksesuarlar arasında yer almaktadır. Dilerseniz bu tasarımları web sitemizde online olarak sizde yapabilirsiniz, kişiye özel taraftar atkılarımızda hiç bir adet kısıtlaması yoktur ancak adetlere göre fiyatlar ucuzlamaktadır. Günümüzde her yerde kolayca ulaşabileceğiniz kişiye özel taraftar atkılarda şüphesiz ki en önemli konu, tüm diğer taraftar atkı grubunda olan ürünlerde oldugu gibi hammaddenin kanserojen madde içermemesi çok önemlidir. Tüm taraftar atkılarımızda kullandığımız materyallerde SGS onaylı hammaddeler kullanmaktayız.

Üretim yapılma sırasında sevkiyat ve muhasebe işlevleri süre gelir. Sevkiyat planlaması yapılarak üretim bitiminde ürünleriniz talep ettiğiniz adreslerinize ulaştırma ağımız araçları ile teslim sürecine girer. Son olarak sizlere ürün teslimi gerçekleştirilir.


Satış ve Promosyon

Bir çok kuruluşta satış ve promosyon amacı güdülerek talepler söz konusu olmaktadır. Bizler de bu taleplerinizi promosyon atkılarınızı üreterek geniş kitlelere reklam yapmanızı sağlayabiliriz. Güncel tasarım birçok promosyon atkı modelleri ile gerek müşteri potansiyelini artıracak gerekse reklam giderlerinizi en aza indirme şansını yakalayabileceksiniz.

MSV firması olarak sizlere en uygun fiyatı sunmakta olduğumuzu belirtmek isteriz. Bünyemiz altında tasarım hizmetleri vermemizden dolayı size başından sonuna bir promosyon organize etme avantajını da sunuyoruz denebilir.

İsme özel atkı modelleri ile hem kadın müşterilerinize hem de erkek müşterilerinize bu ürünlerden hediye edebilir ve çok daha geniş bir kitleye kendinizi tanıtabilirsiniz. Arzu ederseniz çalışanlarınız için de bu çalışmayı gerçekleştirerek motive olmalarını sağlayabilir, isteklendirme ile de çok daha başarılı bir ekibe sahip olabilirsiniz.

Talep etmiş olduğunu ürünleriniz ile ilgili ayrıntılara bizlere ulaşarak müşteri danışmanlarımız ile istişâre edebilir fikir alabilirsiniz. Yazımız içerisinde bulunan linkleri kullanarak iletişim bilgilerimize ulaşacağınız adreslere ulaşabilirsiniz. Ürünlerin işlek numuneleri ve şirketinize özel fiyat tekliflerimiz amaçlı müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz.

Zamanın hızlı aktığı şu yıllarda yaşanmış olunan iş tecrübemiz ve uzmanlarımızın tasarladıkları bayanların ve erkeklerin içtenlikle kullanmakta oldukları birçok saten atkı (baskılı saten şal) modellerin büyük, küçük birçok firmaya üretimi avantajlarını sunmaya devam etmekteyiz. Referanslarımız arasında bulunan Türk futbol kulüpleri olsun birçok spor kulübü de yer almaktadır.


Sağlıklı Ürünler

Atkı üreten firmaların nasıl çalıştıkları hakkında araştırma şansınız elbette bulunmakta. Peki, sağlıklı ürünler üreten lisanslı firmalar hakkında ne kadar bilgiye sahipsiniz. Bu tabiki tartışılır. Bizler lisanslı ürünlerimiz ile siz müşterilerimi ve mağazalarımı bu sorundan yoksun ediyoruz.

Kaliteli ve sağlığa zararı olmayan saten atkılar kumaş ve ipliklerden üretim gerçekleştiriyoruz ve bu bizi bir adım daha öne çıkmamızı sağlıyor. Sağlıklı bir yaşam için lütfen kendinize dikkat edin. Kişiye özel atkı tasarla ile talep edilen atkıları üretmeye devam etmekteyiz ve de bu üretimlerimize dur durak vermeden devam edeceğiz.

MSV, 2004 yılında atkı üretimi üzerine kurulmuş bir şirkettir. Yılların bizlere vermiş olduğu tecrübeler ile halen devam etmekte olduğumuz hizmetlerimizi gün ve gün yenileyerek sürdürmekteyiz. Gerek yapmış olduğumuz yatırımlarımız gerekse yapacağımız atılımlar ile sizlerin güvenine bir güven, taleplerine çok daha büyük talepler kattığımıza ve de katacağımıza inanarak çalışmaktayız. Atkı basımı bizim işimiz, iddia ediyoruz ki atkı basımında Avrupa’nın en kaliteli servisini biz veriyoruz.