Taraftar Atkıları

Taraftar Atkıları

MSV atkı üretim konusunda sizlere yıllardır hizmet vermeye devam ettiği gibi taraftar atkıları konusunda da sağlam ve köklü firmalar arasında bulunmaktadır. Yerli ve yabancı birçok firmaya olsun neredeyse Türkiye’de tüm spor kulüplerine üretim tesislerinde talepler doğrultusunda üretimlerini gerçekleştirmektedir.

Spor kulüpleri lisanslı ürünleri ile de anlaşmalar doğrultusunda promosyon takım atkıları ve taraftar atkıları üretimi de yapılmaktadır. Türkiye ligi büyükleri olarak bildiğiniz dört büyük futbol takımı olan Beşiktaş JK, Fenerbahçe SK, Galatasaray SK ve Trabzonspor atkı taleplerini de firmamız olarak karşılamaktayız.

Uzun yıllardır süre gelen, tecrübemiz ile siz kulüplerin ihtiyaçlarına cevap verebilecek olmamızdan dolayı gurur duyuyoruz. 2004 senesinden itibaren, müşterilerimizin daha kaliteli ve daha tasarım olarak öne çıkan atkılar kullanmalarını sağlamak yolunda güvenilir adımlarla yolumuza devam ediyoruz. Bu futbol sezonundada yepyeni taraftar atkıları ile üretim hacmimizi arttırıyoruz.

Siz müşterilerimizin destekleri ile büyüme eğilimi sürdürdük yenilikçi sürdürmeye aynı ritimde devam etmekteyiz. Bilhassa Beşiktaş JK, Fenerbahçe SK, Galatasaray SK ve Trabzonspor için tasarımlar yapılmakta olan konsepti ile durumu hazırda çalışmakta olduğumuz gerek yurtiçi gerekse ülke dışı pek çok şirket ve mağazalarda satış ve pazarlama amaçlı itimat tazeleme yanında sağlam iş politikamızı sürdürmekteyiz. Atkı üreticileri arasında taraftar atkıları ile hacmimizi daima kalite ve başarı ile birleştirerek siz taraftarların memnuniyetini kazanmaktayız.

Takımların genelinde istenilmekte olunan atkı tasarımların diledikleri şekillerde tasarımlarını yine bünyemizde çalışmakta bulunan uzman tasarım kadro ile gerçekleştirerek modern üretim tesisimizde dokuma ve baskı aşamalarını yapmaktayız.


Dokuma Atkılar

Taraftar atkılarının yanı sıra dokuma atkılar ile de firmaların taleplerinize karşılamaktayız. Dokuma atkılarda uygulanmakta olan teknikler müşterilerimizi taleplerine göre değişiklik göstermekte olsa da taleplerin her zaman zamanında en uygun fiyatlar çerçevesinde üretimleri gerçekleştirilmektedir. Deneyimli uzman tasarım ekibimiz ile tasarımlar yapılmakta ya da sizlerin tasarımları tarafımıza gönderilmesi ile üretim aşamalarına görüşmeler ile fiyat bilgisi onayı alındıktan sonra başlanmaktadır.

Triko atkı ve polar atkıların üretimleri de yine firmamız olan MSV bünyesinde üretimleri gerçekleştirilmektedir. Kış aylarının tercihi olan triko atkı modellerinde belirtilen koşullarda üretim planı sizler ile iletişim halinde görüşmeler sonuçlandırılarak minimum 100 adet olmakla birlikte üretimleri gerçekleşmektedir. Dokuma atkılara ziyade kış aylarının çetin geçtiği bölgelerde triko atkı ısı kaybı yaşatmamasından dolayı daha çok tercih edilmektedir. Siz müşterilerimizin bölgelere göre talepleri dikkate alınarak tarafımızca en uygun ürünleri tercih edebilmeniz için önerilerde bulunmak bizim vazifelerimiz arasındadır.

Firmamız bünyesinde üretimleri yapılmakta olan atkı türlerinden bir nebze bahsettik. Büyük bir çoğunluğu spor kulüpleri tarafından talep görmekte olan taraftar atkıları oluşturmaktadır. Siparişlerin zamanında gerçekleştirilmesi şirket kurallarımız içerisinde son derece büyük önem arz etmektedir. Bu sayede taraftar atkılarının siparişleri sonrasına üretimleri gerçekleştirilmekte ve sevkiyat işlemleri yapılmaktadır. Planlı ve düzenli çalışmalar ile müşterilerimizin memnun olmalarını sağlamak bizim temel vazifelerimiz arasında yer almaktadır. Bütün bu işlemlerin ardından sevkiyat planlamaları ve ulaştırma firmamız ile Türkiye’nin her noktasına sevkiyat işlemi yapılması sağlanmaktadır.

Taraftar atkıları denildiğinde akla gelen üretim firmaları arasında köklü yapısı ile MSV firması yer alması tamamen bir tesadüf değil bir başarı öyküsünün vermiş olduğu bir tablodur diyebiliriz. Bu tabloda yılların vermiş olduğu deneyimin yanı sıra deneyimli bir yönetim kadrosu, başarılı ve koordineli iş yürüten çalışma kadrosu ve ulaşım ihtiyaçlarımızı karşılamakta olan ulaştırma elemanlarının büyük katkıları bulunmaktadır.

Taraftar atkılarının üretiminde kullanmakta olduğumuz kumaş ve ipliklerin temini de bulunan üretim haznesi yüksek firmaların da destekleri ile başarımızı kat kat arttırmaya devam etmekteyiz.


Atkı Üreticisi Olmak

Üretimini yaptığımız dokuma atkı imalatı, örme atkı, baskı şal(saten atkı), nakışlı atkı, tek katlı atkı ve casual taraftar atkıda dünya standartlarında kaliteye sahip olup, hammadde olarak yüksek kaliteli polyester ve akrilik iplikler kullanılmaktadır.

Atkı imalatı, takımların ya da promosyon atkı yapılacak firmanın eskiz ve bu çizimin taslağa dönüşüp detaylanmasıyla başlar. Sonunda boyunlarımıza taktığımız, bizi sevdiğimiz renklerimize dönüştüren, kendimizi ifade etmemizi saglayan, örme ve dokuma atkılarda soğuktan koruyan, en sevdigimiz logolarla kaplı birer atkıya dönüşürler. Atkıda bir diğer önemli unsur tüm bu hammaddelerin kanserojenden uzak ve tüm tetkiklerinin yapılmış olmasıdır. Çünkü sağlık paha biçilemez kadar değerlidir. Bu nedenle atkı üreticisi olmak meziyet, tecrübe ve güven gerektiren bir iş alanıdır.

Atkı üreticileri birbirleri arasında benzerlikler taşır. Benzerliklerde en önemli ayrıntı ise kalitedir. Kalite, kullanılan hammadde ve dokuma sıklığı ile başlar. Daha sonrasında atkıdaki detaylar tecrübeli bir üreticinin ellerinde fark yaratır. MsvAtkı bu detaylara saygı göstererek memnuniyetiniz için atkı üretimi yapar.

Atkı tasarımı ve üretimi ihtiyaçlar doğrultusunda yapılır. Günlük kullanım dışında farklı nitelikleri olması beklenebilir. Mesela spor, hatta her türden spor faaliyeti için ayrı nitelikleri olanlar gibi. Msvatkı, teknik tekstile konu olan ürünler de dahil arkilik, polyester, saten, likra gibi iplik karışımlarıyla her desen ve renkle üretim yapabilmektedir. Taraftarın doğası renklere, desenlere duyarlı olduğu kadar konfora ve dolayısıyla kaliteli atkılarla da ilgilidir. Sebep sonuç ilişkisiyle, tam olarak istenen renkler ve desenler arasındaki dengeyi kurmak tasarımı ortaya çıkarır.


Atkı Yaptırmak İstiyorum

Tam olarak olmanız gereken yerdesiniz. Atkı imalatı, atkı üretmek ayrı bir denge işidir. Atkı üretimin tasarlanması ve ortaya nitelikli ürünün çıkmasını sağlamak profesyonel atkı üreticilerinin işidir. Çeyrek yüzyıldan fazla tecrübesiyle MsvAtkı bunu gerçekleştirmektedir. Öncelikle şunu söylemeliyiz ki taraftar atkısı bir çok futbol takımının, basketbol, veleybol, ruby ve kış sporları takımlarının yanı sıra son dönemlerde şal baskı atkılarla, sıcak iklimlerde dahi kullanılmaya başlayan bir taraftar ürünü haline gelmiştir. Bunun yanı sıra yardım kuruluşlarının, derneklerin ve siyasi partilerin kullanmış olduğu vazgeçilmez aksesuarlarından biri olmuştur.

Oldukça basit gibi görünen atkı üretimi aslına bakıldığında başından sonuna üretim politikası ve becerisinin yanı sıra dikket edilmesi gereken bir çok konuyu göz önüne getirmektedir. Cilde temas eden,kışın sıcak tutabilen atkılar,günümüzde yan sanayilerinde akriliklerin ve baskı tekniklerinde kullanılan boyaların kansorejen maddeler içermesi ile gerçekten bir çok insanın saglıgını tehdit etmektedir. Taraftar Atkı olarak en dikkat ettiğimiz konuların başında atkılarımızda kullanılan malzemenin kalitesi ve yeterlilik belgeleri olmuştur.

Bildiğiniz üzere ülkemizde Beşiktaş JK, Fenerbahçe SK, Galatasaray SK ve Trabzonspor kulüplerinin lisansları hem dokuma atkıda hem de örme atkıda genel olarak dokuma atkıda Galatasaray’ın dışında elimizde bulunmaktadır. Bu güzide kulüplerin yanı sıra tüm Türkiye’deki futbol, basketbol, voleybol, taraftar gruplarına atkı imalatımızın yanında, Avrupa’nın birçok kulübüne, Amerika’ya ve Arap ülkelerine atkılarımızı pazarlamaktayız.

MSV 1923’ten bu yana ticaret hayatında olan bir aile şirketinin parçasıdır. 2004 yılında İngiltere’de bulunan spor kulüplerinin merchandising ihtiyaçlarını karşılamak için kurulan MSV Sport aktif ticaret hayatına başladıktan kısa bir süre sonra, ülkenin lider markası olmuştur. Sırası ile İspanya, İtalya, Avusturya ve Fransa’ya açılan şirketimiz, 2011 yılında Türkiye pazarına girmiş, ülkemizin güzide kulüpleri ile üretim anlaşmaları yapmış ve ayrıca Beşiktaş JK, Fenerbahçe SK, Galatasaray AŞ ve Trabzonspor AŞ’nin Türkiye genelinde atkı lisans haklarını satın almıştır.

Atkı İmalatı Bizim İşimiz

Bir asra yakın bu süreç içerisinde müşterilerimize en iyi fiyatlarla kaliteyi yenilikçi ürünleri ile sunmayı amaç eden şirketimiz, bu kaliteli hizmetin yanı sıra nihai müşteriye ulaşıncaya kadar imalattaki tüm tedarik üretimlerini denetlemeyi her zaman yapmıştır.

Başarımızın tamamı çalıştığımız şirketler ve çalışma arkadaşlarımızındır. Anlayışımız şudur ki; müşterilerimizi ürün ve hizmet ile memnun edersek, onlar her zaman bize dönecektir ve çalışma arkadaşlarımız işlerinde mutlu ise onlar müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti verecektir.


Atkı Üretmek Neden Tecrübe İster?

Atkı üretim süreci ve üreticisi birden fazla etkenle uğraşmak durumundadır. Taraftar Atkı üretimi de doğası gereği dinamiktir. Dinamik olmak demek, yeni fikirlerden oluşan tasarımları en uygun şartlarda uygulamaya, üretime geçirip sonuca ulaşmaktır. En iyi fiyatla en kaliteli atkıları belirli bir zaman dilimi içinde üretebilmektir.

Tüm bu süreç yüksek enerji gerektirir, makinelerse dinamiğin sadece bir parçasıdır. MsvAtkı aynı dinamiklikle çalışıp yarım yüzyıldan fazladır bu yana atkı üretiyor ve Türkiye’nin, dünyanın sayılı atkı üreten firmalarından biridir. Atkı imalatı bizim işimiz!


Seçim Atkıları

Tüm siyasi partilerin atkılarını en kaliteli malzemeler ile sizler için üretiyoruz, bugüne kadar Ak Parti, Chp ve Mhp atkılarını üretmiş bulunuyoruz.

Tüm siyasi partilerimizi de değerli atkı siparişleri için bekliyoruz. Önceki dönemlerde siyasi parti atkıları genellikle tek günlük kullanılmak üzere üretilmekteydi, kısaca promosyon atkısı olarak üretilmekteydi biz bu anlayışı değiştirerek, daha kaliteli atkılar üreterek üzerlerinde gönül verdikleri partinin logosu ile atkılarını parti seçmenlerinin daha uzun süre kullanmasını sağladık. Artık parti atkısı al denilince ilk akla gelen şirketlerden biriyiz ve bununla gurur duyuyoruz.

Yüksek üretim kapatisemizle siyasi partilerimizin de en kısa sürede tüm atkı ihtiyaçlarına cevap verebilmekteyiz.


Organizasyon Atkıları

Özel toplantılarınızda, hedeflenen oluşumu öne çıkarmanın en kolay yollarından biridir güne özel yazılar, promosyon ürünleri ve hiç kuşkusuzdur ki bu promosyon ürünlerinin lideri atkıdır. Bu tür organizasyonlarda, özel gecelerde tasarlayacağınız atkılar direk olarak insanların odak noktası olacaktır.

Yardım amaçlı toplantılarda ya da organizasyonlarda ise gerçekten size gelir getirecek ürünlerdendir. Sosyal yardım hizmetlerinde yardım toplanmasında ciddi olarak yardımcı olabilecek bir üründür. Örneğin 5 TL’ye alacağınız bir atkıyı özel olarak düzenlenen toplantıda 15 TL’ye satabilirsiniz. Böylelikle organizasyonunuza adet başına 10 TL gelir toplayabilirsiniz.

İmalatını yapmış olduğumuz atkılar;