Referanslar

Daha önce birlikte çalışma fırsatı bulduğumuz birbirinden değerli şirket ve grupları, referanslar sayfamızdan görebilir ve inceleyebilirsiniz.

Taraftar Atkı Üretiminde Geniş Bir Üretim Yelpazesi

2004 yılından bu yana taraftar atkı üretim sektöründe olan firmamız; ileri teknoloji kullanımı ve tecrübeli personeli ile sektörün öncü kuruluşlarından biridir. Firmamız; dokuma atkı, örme atkı, baskı şal(saten atkı), nakışlı atkı, tek katlı atkı, casual taraftar atkıda, istediğiniz renk seçenekleriyle birlikte geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

İç ve dış pazarda, kendi markamız olan MsvAtkı ile yer almaktayız. Atkı ihracatı yaptığımız ülkeler arasında ABD ilk sırada gelmektedir. Bunun yanı sıra, tüm atkı gruplarına baktığımızda bazı Arap ülkeleri ve tüm Avrupa ülkelerine atkı ihracatı yaptığımızı söyleyebiliriz.

Atkı üretimi yapan firmamız bu ihracatları gerçekleştirirken sadece futbol kulüplerinin ihtiyaçlarına yönelik atkı üretmemiş, basketbol, rugby, promosyon ve daha birçok organizasyona yönelik atkı üretim çalışmaları yapmıştır. Bu süreçler içerisinde atkı üretirken zamanında kaliteli servisin önemini her zaman göz önünde bulundurduk. Bu da doğal olarak taraftar atkı üretiminde başarılı olmamızı sağladı. Ayrıca bildiğiniz üzere dokuma atkı, triko atkı ve baskı şalda online olarak atkı tasarımını sağlayan dünya üzerindeki ilk firmayız. Bu da bu başarımızı desteklemektedir.


Atkını Kendin Tasarla

Kişiye Özel Atkı

MSV herkesin online olarak takımına özel atkı ya da isme özel atkı tasarlamalarını sağlıyor. msvatki.com‘dan istediğiniz Artwork’u seçip, rengini değiştirebiliyorsunuz. Atkınıza bilgisayarınızdaki bir resmi ekleyebiliyor, istediğiniz bir yazıyı yazabiliyorsunuz. Evinizde veya ofisinizde birkaç dakika içerisinde kendinize bir atkı dizayn ediyorsunuz ve 3 ila 5 gün içinde adresinize gönderiliyor. Bu artık hazır şeyleri almak zorunda olmadığınızın ve kendinizi ifade etme zamanının geldiği anlamına geliyor.

MSV bütün bunları yaparken ISO 9001, Oeko-Tex,FSC™ ve ISO-12647 kalite standartları ile yapmaktadır. Bu projesinin altyapı, ar-ge ve hazırlığı dünyadaki bütün kalite yöntemleri incelenerek karar verilmiştir.

Evlilik teklif edenler, özür dileyenler, müzik tutkunları, renklere gönül verenler, güzel bir sürpriz yapmak veya hediye hazırlamak isteyenler. Ya da hazır ve sıradanlıktan hoşlanmayanlar… Artık herkes MSV’de!

Dünya’nın ilk online şal baskı atkı, online dokuma atkı ve online örme atkı dizayn sitesi!

https://www.msvatki.com

Taraftar atkıları akrilik yada polyester bazı türlerinde ise her iki materyal de kullanılarak yapılır. Taraftar atkılarında tutuğunuz takımın logosunu ve sloganını tasarlayabilirsiniz. Oyunun aktivitesi sırasında taraftarlar coşkularını gösterebilir ve imaj sergileyebilirler. Taraftarlar bu coşku ile takımlarına moral verirken maç kazanmalarını dahi saglayabilirler.

Taraftarlar, ne giyerlerse giysinler bu aksesuarla bir anda takımlarının renklerine bürünürler, ayrıca soğuk havalarda ısınmak için kullanabilmektedirler. Kendinize özel olarak atkı tasarlatmak yeni gelişen bilgisayar teknolojileri ile mümkün olmaktadır. Eskiden tüm taraftarlar bir kaç seçili ürün içerisinden seçmek zorundayken, gelişimi takip eden şirketimiz size birkaç dakika içinde kişiye özel atkı tasarlama imkanı sunmaktadır.

Hatta taraftar atkısını adet kısıtlaması olmadan ve sadece atkı üreten tek şirkettir. MsvAtkı, Avrupa’da bir çok kulübün lisansına sahip olmakla birlikte, Türkiye’nin dört büyük kulübü Beşiktaş JK, Fenerbahçe SK, Galatasaray SK ve Trabzonspor’un da atkı lisansına sahiptir.


Taraftar Atkısı Nedir?

Taraftar atkıları ilk olarak 1900 yıllarının başlarında İngiltere’de ortaya çıktı. Bu atkılar özellikle kışın soğukta kalmamak adına üretilseler de takım ruhundan ödün verilmedi. Orijinal olarak bugün bar atkısı dediğimiz şekilde takım renklerinde kalın çizgili olarak üretildiler. Bu modeller İngiltere ve Avustralya’da halen en popüler modellerdir. Daha sonraları üzerlerine takım sloganları eklendi ve bunları popüler oyuncuların resimleri, takım logoları, takım adlarının eklenmesi izledi. Şimdi ise gelişen teknoloji ile birlikte bu olasılıklar sonsuzdur.

Atkılar önemli maçlar, şampiyonalar ve rekabetler için yapılır. Maç, kışın ya da yazın olsun, Avrupa veya Afrika’da olsun, taraftar atkısı bir futbol tutkunu için çok önemlidir. Nihai aksesuar, soğuk havalarda ısınmak için veya moda için değil.

Atkılar maç öncesi geleneğinin bir parçası haline gelmiştir. Kendi takımının marşını söylerken taraftarlar, bu atkılar ile kulübün renklerinde bir deniz dalgalanması yaratacak şekilde, kafalarının üstünde çevirmektedirler.


Dokuma Atkı

Dokuma atkı, akrilik ve polyester iplik kullanılır. Dokuma çözgü tekniği ile üretilir ve aynı atkıda 8 farklı renk kullanabilmekteyiz. Renkli fotoğraflar baskı kalitesinde dokunabilmektedir. Dilerseniz çift taraflı olarak da üretilebilmektedir. Ancak bu durumda atkı 5 renkte sınırlanır.

HD dokuma atkılar, akrilik ve dokuma tekniği ile üretilirler ve akrilik atkılarda mevcut en ayrıntılı desenlere sahiptirler. İnanılmaz derecede karmaşık ve çarpıcı detaylı logoları dahi almamızı sağlarlar. Kullanamayacağımız nadir birkaç logo belki olabilir, küçük ayrıntılardan dolayı.

Tek taraflı veya çift taraflı dokuma atkı varyasyonları da mevcuttur. Tek taraflı olarak, arka tarafta ön tarafın ayrıntılarının bir kısmını ters olarak gösterecektir. Sizinle büyük olasılıkla aşina olduğunuz klasik örme atkıların tersine daha uygun fiyatla ve daha modern tarzda bir üründür, daha ayrıntılı dokuma, daha belirgin çizgileri ile açıklama yapmanız gerektiğinde mükemmel bir seçenektir.


Örme/Triko Atkı

Örme Atkı olarakta adlandırılır. 100% akrilik iplik kullanılır, örme tekniği ile üretilir, aynı atkıda 8 farklı renk kullanabilmekteyiz. Örme atkılarımızın her iki ucunda 6 şar cm lik püskül bulunmaktadır. Çift taraflı olarak üretilmektedir. En önemli özelligi sıcak tutmasıdır. Tüm örme atkılarımızda yüksek kaliteli akrilik kullanmaktayız ve bu kullanıcıya yumuşak bir kullanım imkanı sunmaktadır. Ebatlar;

  • Yetişkinler için 140x18cm + Püskül
  • Çocuklar için 125x16cm + Püskül


Saten Baskı Atkı

Yazlık saten atkı, şal baskı atkı olarakta adlandırılır. Hiç bir renk sınırlaması yoktur. Renkli fotoğraflarınız ve tüm grafik çalışmalarınız kalitesi bozulmadan saten atkı üzerine transfer edilebilmektedir. Saten atkılarımızın tek bir kenarı içten overlok dikiş olup, kullanan kişiye konforlu yumuşak bir kullanım sunar. Saten atkılarımızın her iki ucunda polyester püskül kullanarak orjinal ve dokusuna uygun bir görünüm sunarız. Saten atkılarımızın her iki ucunda 6 şar cm lik kendinden beyaz püskül bulunmaktadır. Dilerseniz bu püsküller saten atkınıza kırmızı, siyah, sarı olarakta kullanılabilmektedir.

Polyester ve spandex yapısı nedeniyle yaratıcılığınızı sınırlamaz yaratıcılığınızın ve hayallerinizin üretebileceği çılgınca muhteşem saten atkı tasarımları üretebiliriz, dilediğiniz renklerde, saten atkınızı istediginiz desenlerde, saten atkınızı dilediğiniz tasarımlarla saten atkınıza ismini vererek tasarlayabilirsiniz dilediğinizi düşünebilirsiniz, yazdırabiliriz. Aşağıdaki standart saten baskı atkılarımızın boyutlarında ya da isteyeceğiniz özel boyutlarda hayallerinizin saten atkılarını tasarlamak için daha bir çok neden sıralanabilir. Neden bekleyesiniz ki? Bugün dilerseniz tasarımını kendiniz yapın ya da bize ulaşın sizin için atkı basım için tasarımı biz hazırlayalım!

Taraftar Atkımı Nasıl Tasarlarım?

Özel bir atkı istiyorsanız, burada atkılarınızın nasıl görüneceği konusunda istediğiniz kadar çok söz söyleyeceksiniz. Tasarım ve istediğiniz sloganlarla taraftar atkılarınızı yapmanız için tüm atkı stillerini hiç bir adet sınırlaması olmadan sunuyoruz. Biz inanıyoruz ki taraftarlar atkılarında da en iyisini hak ediyor. En büyük önceliğimiz tutkunuzu sergilemenize yardımcı olmak. Hepimiz takımlarımıza gönülden bağlıyız ve takımlarımızı desteklemek bazen hayatımızın en önemli parçalarından biridir. Bunu yapmanın en iyi yolunun özel atkılarla olduğuna inanıyoruz. Taraftar Atkı, takımınıza olan tutkunuzu yansıtabilmeniz için en iyisini yapmak için sizlerin hizmetinde!

Bunun için lütfen Youtube videomuzu izleyin, taraftar atkınızı yapmanızda yardımcı olacaktır.


Lisanslı Atkı

Taraftar atkı, müşterilerine atkıdaki ihtiyaçları karşılamak için mükemmel özel atkılar ve örme bereler üretirmelerinde yardımcı olmaktadır. Toptan özel atkılarımız, sektördeki en kaliteli malzemeleri kullanarak tam spesifikasyonlarınızla üretilmektedir. Profesyonel tasarım ekibimiz, özel atkınızın mükemmel bir şekilde çıkmasını sağlamak için özel taraftar atkılarınız için yaratıcı fikirler de sağlayabilir.

Tuttuğunuz takımınızı gururlandırın ve kendi atkınızla taraftarların arasından sıyrılın! Futbol kulüpleri, futbol takımları, basketbol takımları, gençlik spor takımları, okullar ve üniversiteler için özel atkılar oluşturuyoruz ve çok daha fazlasını! Tuttuğunuz takımı desteklemek, taraftar atkıları ile eğlenceli ve rahattır!

Özel kurumsal şirketler için de atkılarla unutulmaz maddi imkânlar oluşturmak ve herkesin gözü önünde olacak promosyon ürünlerinden biridir atkı! Her türlü tanıtım için güzel promosyon atkıları yaratmak mümkündür, ayrıca Taraftar Atkı olarak kar amacı gütmeyen bir çok çeşitli kuruluşlarla ve hayır kurumlarıyla ortak çalışmalar yaptık. Kendi özel taraftar atkınızı veya özel örme berelerinizi oluşturmakla ilgilenmiyor musunuz? Beşiktaş lisanslı atkısını, Fenerbahçe lisanslı atkısını, Galatasaray lisanslı atkısını, Trabzonspor lisanslı atkısını e-ticaret sitemizde satın alabilir, kapınıza kadar gönderebiliriz.


Dilediğiniz Şekilde

Dilerseniz üniversite atkınızı, kolej atkınızı, tüm ülke atkılarını, futbol takım atkılarını, basketbol takım atkısını, voleybol atkısı ve daha birçok sayıda koleksiyon ve promosyon atkılarını sizler için üretebiliriz! Türkiye Süper Liginin, İngiltere Premier Liginin başta olmak üzere birçok ülke liginin önemli takımlarının lisanslı atkı üreticisi ve bir çok organizasyonun resmi atkı sağlayıcısı olarak, bize en yüksek kalitede ürün ve mükemmel müşteri hizmetleri için güvenebilirsiniz.

Tasarımınızı tamamlamak için biraz yardıma mı ihtiyacınız var? Profesyonel tasarım ekibimiz size her zaman yardımcı olmak için buradadır! Daha fazla fikir için 0212 381 8715 veya sales@msvspor.com adresinden bize ulaşın! Bugün kendi taraftar atkınızı üretmeye başlayın!

2018 yılı ile yeni bir sezona hazırlanmakta olan atkı üretim firmalarının çalışmaları günden güne ortaya çıkan yeni tasarımlar ile üretim kapasitelerini arttırma eğilimlerine girmelerine ve çalışma koşullarını yenileme çalışmalarına başlamış olduğu duyumlarını alıyoruz. Yeni sezonda önem kazanan üretimlerde lisans sahibi olan firmaların da en çok tercih edilenler arasında en başta olduklarını biliyor ve bu koşulları biz MsvAtkı firması olarak taraftar atkıları olsun, özel promosyon atkılar olsun, marka ve yeni vizyon ürünleri dahil birçok lisans alma girişimlerini sürdürmekteyiz.

Lisanslı dokuma atkı üretimlerimize hız katabilmek için bu çalışmaların gerçekleştirilmesi gerektiği ve lisanslı atkı üretimlerinin gerçekleştirilebilmesi için yüklü miktarlarda ödemeler yapılarak lisansların satın alındığını belirtmek isteriz. Bir firma tarafından alınan lisansın bir diğer firma tarafından kullanılamadığını da belirtmek isteriz. Kullanılması durumunda ve tespit edilmesi halinde yasal yaptırım hakkımızı kullanabilir ve üretilmiş olan kaçak ürünlerin toplatılmasına kadar varan bir dizi yasal durumlarla karşı karşıya kalabiliriz.


Kulüp Lisansları

Lisanslı atlı üretimlerimiz arasında taraftar atkıları da yer almaktadır. Türkiye ligi büyükleri olarak bildiğiniz dört büyük futbol takımı olan Beşiktaş JK, Fenerbahçe SK, Galatasaray SK ve Trabzonspor kulübü talepleri doğrultusunda üretimleri gerçekleştirilmektedir.

Lisanslı taraftar atkılarına olan düşkünlüğü hepiniz çok iyi bilmektesiniz. Kulüplerin tasarlatmış oldukları taraftar atkıları yine kulüpler tarafından üretimi istenmiş ve anlaşmış olduğu atkı üretim firmaları ile gerçekleştirmektedir.

Beşiktaş Efsaneleri, 1903 Beşiktaş, Tek Sevdam Bursaspor, Yüzyıl Fenerbahçeli, Bize Her Yer Trabzon, Trabzonspor, Tek Büyük Galatasaray, Galatasaray, Peşindeyiz, Fenerbahçe, Fenerbahçe Republic, Mazinde Bir Tarih Yatar, Fenerbahçe Two-Tone, Adı Aşk Bu Eziyet (Bursaspor), Beşiktaş Armalı, Kara Kartal, Beşik-Taş, Galatasaray 1905 gibi Türkiye ligi futbol kulüplerinin kendileri için üretmekte olduğumuz lisanslı taraftar atkıları bulunmaktadır.


Uluslararası Kulüp Lisansları

FC Barcelona, Real Madrid, Manchester United gibi büyük yabancı kulüplerinin de lisanslı takım atkılarının üretimlerini de gerçekleştirmekteyiz. Bütün bu atkı lisans isimlerini dilediğiniz çevrimiçi mağazalarından inceleyebilirsiniz. Beğenmiş olduğunuz atkı modelini talep edebilir, tarafımızca üretimleri ile sizlerin de bu lisanslı atkı modellerinden satışlarını gerçekleştirebilirsiniz. Firmamız bünyesinde bütün lisanslı atkılarımız iki farklı yöntem ile siz müşterilerimize sunulmaktadır. Dilerseniz örme lisanslı atkı dilerseniz de dokuma atkı olarak taleplerde bulunabilirsiniz. Soğuk kış aylarının çetin geçtiği bölgelerde tavsiyemiz örme atkı olacaktır. Hem sizi soğuktan koruyacak hem de tasarımı ve kalitesi ile göz dolduracaktır.

Şu an için MsvAtkı firması üretiminde alınmış olan lisansları büyük takımların olmasından dolayı oldukça yüklü miktarlarda bedeller ödemiş bulunuyoruz. Bütün bu harcamalarımızı, müşterilerimizin memnuniyeti söz konusu olmasından dolayı bu bir yük olarak değil bir görev, bir vazife olarak görüyoruz.

Uzun yıllardır sürdürdüğümüz başarı öykümüzün güven ve kalite ile birlikte sağlam adımlar ile bir bütün olarak ilerlememizin sayesinde olduğunu biliyoruz. Bu da bizlere yeni yatırımlar yapma yolunda önümüzü açmaya devam etmektedir.


Bir Teşekkür

1923 yılında başlanmış olan başarı öykümüz çok uzun bir maratona benzemektedir. Hiç bitmesini istemediğimiz bu maratonda zekâsı ile bizleri destekleyen yönetim kadromuz, çalışmaları ve tasarımları ile bizlere ilham veren tasarım kadromuz, üretim için canla başla çalışan cefalı üretim kadromuz ve ürünlerin dağıtımı ile ilgilenen tüm ulaştırma personellerimiz ile bu günlere sağlam adımlar ile gelebilmeyi başarmış bulunuyoruz. Firmamıza hammadde sağlamakta olan firmalara da büyük üretim kapasitelerimizi karşılamalarından dolayı bu başarı öyküsünde teşekkürü borç bilmekteyiz.