Galatasaray Atkısı


Galatasaray Lisanslı Atkısı

2018 yılı ile yeni bir sezona hazırlanmakta olan atkı üretim firmalarının çalışmaları günden güne ortaya çıkan yeni tasarımlar ile üretim kapasitelerini arttırma eğilimlerine girmelerine ve çalışma koşullarını yenileme çalışmalarına başlamış olduğu duyumlarını alıyoruz. Yeni sezonda önem kazanan üretimlerde lisans sahibi olan firmaların da en çok tercih edilenler arasında en başta olduklarını biliyor ve bu koşulları biz MsvAtkı firması olarak taraftar atkıları olsun(örneğin: galatasaray lisanslı atkısı), özel promosyon atkılar olsun, marka ve yeni vizyon ürünleri dahil birçok lisans alma girişimlerini sürdürmekteyiz.

Galatasaray lisanslı dokuma atkı üretimlerimize hız katabilmek için bu çalışmaların gerçekleştirilmesi gerektiği ve lisanslı atkı üretimlerinin gerçekleştirilebilmesi için yüklü miktarlarda ödemeler yapılarak lisansların satın alındığını belirtmek isteriz. Bir firma tarafından alınan lisansın bir diğer firma tarafından kullanılamadığını da belirtmek isteriz. Kullanılması durumunda ve tespit edilmesi halinde yasal yaptırım hakkımızı kullanabilir ve üretilmiş olan kaçak ürünlerin toplatılmasına kadar varan bir dizi yasal durumlarla karşı karşıya kalabiliriz.


Kulüp Lisansları

Lisanslı atlı üretimlerimiz arasında taraftar atkıları da yer almaktadır. Türkiye ligi büyükleri olarak bildiğiniz dört büyük futbol takımı olan Beşiktaş JK, Fenerbahçe SK, Galatasaray SK ve Trabzonspor kulübü, Galatasaray SK talepleri doğrultusunda üretimleri gerçekleştirilmektedir. Galatasaray lisanslı atkısı için doğru yerdesiniz.

Lisanslı taraftar atkılarına olan düşkünlüğü hepiniz çok iyi bilmektesiniz. Kulüplerin tasarlatmış oldukları taraftar atkıları yine kulüpler tarafından üretimi istenmiş ve anlaşmış olduğu atkı üretim firmaları ile gerçekleştirmektedir.

Beşiktaş Efsaneleri, 1903 Beşiktaş, Tek Sevdam Bursaspor, Yüzyıl Fenerbahçeli, Bize Her Yer Trabzon, Trabzonspor, Tek Büyük Galatasaray, Galatasaray, Peşindeyiz, Fenerbahçe, Fenerbahçe Republic, Mazinde Bir Tarih Yatar, Fenerbahçe Two-Tone, Adı Aşk Bu Eziyet (Bursaspor), Beşiktaş Armalı, Kara Kartal, Beşik-Taş, Galatasaray 1905 gibi Türkiye ligi futbol kulüplerinin kendileri için üretmekte olduğumuz lisanslı taraftar atkıları bulunmaktadır.


Uluslararası Kulüp Lisansları

FC Barcelona, Real Madrid, Manchester United gibi büyük yabancı kulüplerinin de lisanslı takım atkılarının üretimlerini de gerçekleştirmekteyiz. Bütün bu atkı lisans isimlerini dilediğiniz çevrimiçi mağazalarından inceleyebilirsiniz. Beğenmiş olduğunuz atkı modelini talep edebilir, tarafımızca üretimleri ile sizlerin de bu lisanslı atkı modellerinden satışlarını gerçekleştirebilirsiniz. Firmamız bünyesinde bütün lisanslı atkılarımız iki farklı yöntem ile siz müşterilerimize sunulmaktadır. Dilerseniz örme lisanslı atkı dilerseniz de dokuma atkı olarak taleplerde bulunabilirsiniz. Soğuk kış aylarının çetin geçtiği bölgelerde tavsiyemiz örme atkı olacaktır. Hem sizi soğuktan koruyacak hem de tasarımı ve kalitesi ile göz dolduracaktır.

Şu an için MsvAtkı firması üretiminde alınmış olan lisansları büyük takımların olmasından dolayı oldukça yüklü miktarlarda bedeller ödemiş bulunuyoruz. Bütün bu harcamalarımızı, müşterilerimizin memnuniyeti söz konusu olmasından dolayı bu bir yük olarak değil bir görev, bir vazife olarak görüyoruz.

Uzun yıllardır sürdürdüğümüz başarı öykümüzün güven ve kalite ile birlikte sağlam adımlar ile bir bütün olarak ilerlememizin sayesinde olduğunu biliyoruz. Bu da bizlere yeni yatırımlar yapma yolunda önümüzü açmaya devam etmektedir.