Örme/Triko Atkı

Örme Triko Atkı

Örme Atkı olarakta adlandırılır. 100% akrilik iplik kullanılır, örme tekniği ile üretilir, aynı atkıda 8 farklı renk kullanabilmekteyiz. Örme atkılarımızın her iki ucunda 7 şer cm lik püskül bulunmaktadır. Çift taraflı olarak üretilmektedir. En önemli özelligi sıcak tutmasıdır. Tüm örme atkılarımız da yüksek kaliteli akrilik kullanmaktayız ve bu kullanıcıya yumuşak bir kullanım imkanı sunmaktadır. Yetişkinler için 145x17cm + Püskül ebatlarında üretmekteyiz. Çocuklar için 125x17cm + Püskül.

Örme Atkı Üretimi

Örme atkı üretimi yapmak ciddi bir iştir. Bu ciddiyeti kaliteden ve kullanıcının sağlığından ödün vermeden gerçekleştirmekte olan profesyonel bir kadromuz vardır. Firmamız bünyesinde bu ciddiyeti ve sağlıklı materyal kullanımına özen göstermekte olmamız bu sektördeki liderliğimizi korumamızdaki en büyük etkendir.

Atkı üretiminde Türkiye’nin Lider firması MSV, siz müşterilerimize daha kaliteli daha sağlıklı atkı ürünlerinden sunmaya devam etmektedir, devam etmeyi de kararlılıkla ile sürdüreceğiz. Kullanacağınız atkıların sağlık koşullarına uygun iplikler ile üretilmemesi halinde ciddi sağlık sorunları yaşayabileceğinizi bildiğinize inanıyoruz. Özellikle örme atkılar da buna çok dikkat edilmeli diye düşünüyoruz.

MSV firması yılların vermiş olduğu deneyim ile siz müşterilerine en iyi hizmeti sunmakta ve bu gayreti sürdürmektedir. Bünyemizde üretimlerini gerçekleştirmekte olduğumuz tüm atkı modelleri gerek lisanslı olsun gerek lisanssız sizlerin ihtiyaçlarını karşılayabilecek kalitede olduklarını belirtmek isteriz. Bünyemizde örme atkı, triko atkı, lisanslı atkı, dokuma atkı ve baskı şal ürünleri üretimleri gerçekleştirmekteyiz. Türkiye’nin tekstil başkenti İstanbul’da atkıcı denilince akla gelen ilk şirket olmanın verdiği güven ile sizlere en iyiyi sunmaya devam ediyoruz.


Taraftar Atkı Üretim Teknikleri

Teknolojinin hızla gelişmesi biz üretici firmalara sunduğu yeni üretim tekniklerinden faydalanmamız gerektiğini daima düşünmüşüzdür, bu konuda yatırım yapmak sürekli olarak arğe çalışması yapmak firmamızın üretim tesislerinde kullanılan üretim, dokuma ve örme makinaları ile siz müşterilerimiz talepleri doğrultusunda örme atkı, triko atkı, lisanslı atkı, dokuma atkı ve baskı şal üretimlerimizi son hızla sürdürmekteyiz. Örme atkı denildiğinde nedense evlerinde ellerine aldıkları şişler ile saatlerce televizyon başında atkı ören bayanlar geldiğini biliyoruz. Bu şekilde üretim yapıldığı kanısında olmamanızı dileriz. Son teknoloji örme makinalı ile gerçekleştirilen örme atkı modelleri üretimi hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Taleplerin karşılanması için firmanın yapmış olduğu yatırımlar ile hızlı ve güvenli üretim yapılarak örme atkı da dahil olmak üzere, triko atkı, lisanslı atkı, dokuma atkı ve baskı şal üretimlerini de gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede verilmiş olan siparişler zamanında üretilerek, zamanında ulaşım planları yapılarak talepte bulunmakta olunan firma veya mağazalara sevkiyatları gerçekleştirilmektedir.

Deneyimli kadromuz ile ve arzu ederseniz kendi tasarımınızı yaparakta istediğiniz atkıların üretim planı yapılarak sizlere geri dönüş yapılıp fiyat ve minimum üretim tablosu sunulacaktır. Onay verilmesi halinde üretim tesislerimizde hızlı ve kaliteli bir üretim aşamasına geçilmektedir. Belirtilen süre içerisinde üretimleri gerçekleştirilerek yine size belirtilen zamanda ulaşmasını istediğiniz yere sevkiyat planı yapılarak ulaşımı ve teslimi sağlanacaktır.

Tamamen planlı ve programlı çalışmalar ile sizlerin bu siparişinizden ne kadar memnun kalacağınızı düşünüyoruz. Beğenmiş olduğunuz atkı modelini talep etmeniz halinde firmamız bünyesinde üretimleri ile sizlerin de bu örme atkı modellerinin satışlarını gerçekleştirebilirsiniz.

Firmamız bünyesinde bütün atkılarda olduğu gibi örme atkılarda da iki farklı yöntem ile siz müşterilerimize sunulmaktadır. Dilerseniz örme lisanslı atkı dilerseniz de dokumalı lisanslı atkı olarak taleplerde bulunabilirsiniz.

Örme Atkı Tercih Sebepleri

Soğuk ve kış aylarının çetin geçtiği bölgelerde tavsiyemiz örme atkı olacaktır. Hem sizi soğuktan koruyacak hem de tasarımı ve kalitesi ile göz dolduracaktır.

Örme atkı üretimi yapmakta olan firmamızın, uzun yıllardır sürdürdüğümüz başarı öykümüzün güven ve kalite ile birlikte sağlam adımlar ile bir bütün olarak ilerlememizin sayesinde olduğunu biliyoruz. Bu da bizlere yeni yatırımlar yapma yolunda önümüzü açmaya devam etmektedir. 2004 yılında başlanmış olan başarı öykümüz çok uzun bir maratona benzemektedir. Hiç bitmesini istemediğimiz bu maratonda zekası ile bizleri destekleyen yönetim kadromuz, çalışmaları ve tasarımları ile bizlere ilham veren grafiker kadromuz, üretim için canla başla çalışan cefalı üretim bölümündeki çalışma arkadaşlarımız ve ürünlerin dağıtımı ile ilgilenen tüm ulaştırma personellerimiz ile bu günlere sağlam adımlar ile gelebilmeyi başarmış bulunuyoruz. Firmamıza hammadde sağlamakta olan firmalara da büyük üretim kapasitelerimizi karşılamalarından dolayı bu başarı öyküsünde teşekkürü borç bilmekteyiz.

Firma rehberlerinde kolaylıkla bulabileceğiniz binlerce üretici firma bulunmakta olduğunu hepiniz biliyorsunuz. Üretici firmalarda kendi kategorilerinde dallara ayrılmakta olup bugün sizlere atkı üretimi ile ilgili bir firma incelememiz dökeceğiz.

Atkı üretiminde lider firmalardan en başı çekmekte olan MSV firması tecrübesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz müşterilerine 93 yıldır hizmet veren firmaların başını çekmektedir. Yapmakta oldukları işi benimsemiş olmalarını yanı sıra profesyonel üretim anlayışları ile siz müşterilerine tabiri caizse on numara beş yıldız ürün kalitesi ile hizmet vermektedir. Firma bünyesinde lisanslı taraftar atkıları başta olmak üzere, dokuma atkı, örme atkı ve triko atkı üretimleri yapılmaktadır.

Kaliteden asla ödün vermeyen firmamız da bilindiği üzere üretim kapasitemiz ile Türkiye’de lider firmalar arasında yerini almış köklü bir kuruluştur. Uzman kadrosu ile profesyonel hizmeti daime siz müşterilerine sunmaya çalışmış, bunu başarmış ve sunmaya da devam edecektir. Bünyenizde üretilen atkılardan yukarıda bahsetmiştik.


Atkı Çeşitleri

Triko atkı, dokuma Atkı, örme atkı ve lisanslı ürün grubu olarak taraftar atkıları üretimleri gerçekleştirilmektedir. Triko atkıları diğer atkılara nazaran daha dayanıklı ve ısı kaybının az olduğu türde atkılardır. Dokuma atkılar gibi ısı kaybı söz konusu değildir. Bu sebepten dolayı kış aylarının vazgeçilmez atkı türü arasında en bata bulunmaktadır.

Bu atkılarda dokuma atkılarda olduğu gibi logolar çok net olarak çıkmamakta olduğunu da bilmenizi isteriz. 17*150 cm standart ölçüler ile üretimleri gerçekleştirilmektedir. Triko atkılarda tasarımınız en fazla 4 rengi geçmemek şartıyla renkli iplikler ile örülmektedir. Detaylı logolarda nakış işleme yapılır. Bu tür atkılarda yüzde yüz akrilik iplik kullanılmaktadır.

Siparişleriniz doğrultusunda firmamız sizinle planlama yaptıktan sonra iletişime geçerek bilgilendirme işlemlerini gerçekleştir ve onay sürecine bırakılır. Sizin tarafınızdan onaylanan siparişler muhasebe ve üretim sürecine girer. Belirtilen planlamada verildiği süre içerisinde üretim gerçekleşir ve sevkiyat planlaması uygulamaya konulur. Elinize siparişlerinizin ulaşma zamanı değişiklik göstermektedir.

MSV – Atkıcı firması olarak daima kaliteli siz müşterilerimiz sunmaktayız. MSV atkı üretimine dair size yıllardır hizmet vermeye süren dayanıklı ve köklü firmalar aralarında yer almaktadır.

Yerli ve yabancı pek çok şirkete olsun hemen hemen ülkemizdeki bütün spor kulüplerine üretim tesislerimiz ile istekler doğrultusunda üretimlerini gerçekleştirmektedir.

Spor kulüpleri lisanslı takım atkıları ile de anlaşmalar doğrultusunda promosyon takım atkıları imalatı da firmamız bünyesinde yapılmaktadır. Ülkemiz Türkiye ligi 4 büyük futbol takımları ile  Beşiktaş JK, Fenerbahçe SK, Galatasaray SK ve Trabzonspor lisanslı atkı taleplerini de firmamız olarak karşılamaktayız.

Msv firması yıllarca kaliteli atkı imalatı yapmakta olan firmalar arasında kaliteli ve en uygun fiyat avantajı ile üretimlerini sürdürmektedir. Zamana ayak uydurabilen kadrosu ile her yıl yeni modelleri ile müşterilerine farklı ürünler sunmakta olan firma olarakta bilinmektedir. Bu da uzman ekibi, tasarım uzmanları, üretim kompleksi çalışanları, ulaştırma ağı ve yenilikçi yönetim kadrosu ile daima sağlamakta ve sağlamaya da devam edecektir.


Üstün Başarı

Kaliteli üretim ve tüm yukarıda saydığımız koşulların birleşimi ile MSV firması nihai müşterilerine ürün ulaşımı sağlanıncaya kadar takip, koordinasyon, kalite kontrol ve sevkiyat planlamalarını düzenli olarak gerçekleştirerek olumsuzluklardan tamamen uzak durmaya devam etmiş atkı – atkıcı arasında en üstte olmasına katkıda bulunmuştur.

Başarılarının sırrı düzenli çalışma, yeniliklerde gerek teknolojik gerekse tasarımsal olarak faydalanma, disiplinli bir o kadar da çalışan motive anlayışı ile tamamı olarak düşünüldüğünde şirket çalışanları ve yönetiminin başarısına bağlayabiliriz. Taraftar atkı ile çalışmak sizi çok mutlu edecek sipariş etmiş olduğunuz taraftar atkılarınız üretilirken sorunsuz istediğiniz model desen ve renk kalitesi ile sizin istekleriniz doğrultusunda hazırlanacaktır. Üretim kadromuz, makinelerimiz, kullanmış olduğumuz akrilikler ile her alanda güvenilir ve işinin uzmanı kadromuzla hizmet sunmaktayız.

Promosyon atkı Fiyatları

  • Dokuma atkı fiyatımız 5.90₺
  • Baskı şal fiyatımız 7.50₺
  • Örme atkı fiyatımız 8.90₺’den

başlayarak kalite ve renk sayısına göre değişir. Lütfen fiyat bilgisi için mail adresimizden bize var ise atkı desenini yoksa nasıl bir tasarım olacağı istenilen renkleri ve logoları göndererek ya da açıklayarak yazınız. Atkı adet sayısını istenen teslimat adresini de yazarsanız en kısa sürede dönüş sağlanacaktır.

 

Örme Taraftar Atkısı

Örme taraftar atkısı ürünlerimiz örme atkı olarak da isimlendirilmektedir. Üretim aşamasında yüzde yüz kaliteli akrilik iplik kullanılan ürünlerimizde üretim tekniği olarak örme teknikleri uygulanmaktadır. Bunun yanı sıra örme taraftar atkı ürünlerimizde tek bir atkı üzerinde 8 farklı renk kullanabilmekteyiz. Örme taraftar atkısı ürünlerimizin her iki ucunda da püsküller bulunmaktadır. 6 cm uzunluğundaki bu püsküller atkı ile bütünleşmiş bir görünüme sahiptir. Örme taraftar atkısı ürünlerimiz, çift tarafı olarak üretilmektedir. Bu sayede oldukça sıcak tutmaktadır. Örme taraftar atkısı ürünlerinde kullanılan ipliğin kaliteli olması bu ürünlerin yumuşak bir dokuya sahip olmasına neden olmaktadır. Bu sayede örgü taraftar ürünlerimiz ,müşterilerimize konforlu bir kullanım sunmaktadır.

Örme taraftar atkısı ürünlerimizi iki farklı ölçüde müşterilerimize sunmaktayız. Çocuklar için ayrı bir ölçü yetişkinler için farklı bir ölçüde üretilen örme taraftar atkı ürünleri, müşterilerimiz hangi ölçüyü tercih ederse o ölçüde üretilerek teslim edilmektedir. Bu doğrultuda çocuk örme atkı ürünlerimizin ebatları: 125x17cm + püskül, yetişkin örme atkı ürünlerimizin ebatları: 140x17cm + püskül olarak üretilmektedir.

Atkı üretimi işlemi esasında ciddi bir iştir. Zira kalitesiz atkılar sağlık sorunlarının yaşanmasına dahi neden olmaktadır. Bu noktada örme taraftar atkı ürünlerimizi üretirken kaliteden asla taviz vermemekteyiz. Üretim aşamasında sağlık koşullarını taşıyan ürünleri üretmeye azami derecede dikkat etmekteyiz.


Üretim Teknolojileri

Teknolojinin hızlı bir şekilde gelişmesi sayesinde pek çok yeni üretim teknolojileri geliştirilmektedir. Firmamız uluslararası piyasalarda kullanılmaya başlayan en yeni üretim teknolojilerini transfer etmektedir. Bu sayede en modern teknolojik araçlarla örme taraftar atkısı ürünlerini üretmekteyiz. Doğal olarak üretim kalitemizi sürekli olarak geliştirmekteyiz. Son teknoloji ürünü örme makinelerimizde üretilen ürünlerimiz, hem güvenli hem kaliteli hem de oldukça uygun fiyatlı olarak müşterilerimizin kullanımına sunulmaktadır. Deneyimli üretim kadromuz sayesinde müşterimizin isteklerini yerini getirme konusunda son derece başarılı bir hizmeti yerine getirmekteyiz. Bu durum ise doğal olarak müşteri memnuniyetinin ortaya çıkmasında etkili olmaktadır.

Örme triko atkısı ürünlerimiz, iki farklı yöntemle müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır. Örme lisanslı atkı ya da dokuma lisanslı atkı üretimi yine müşterilerimizin talepleri doğrultusunda yapılmaktadır. Üretim kapasitemizin fazla olması sayesinde müşterilerimizin hemen her türlü sayıdaki örgü atkı ürünleri taleplerine karşılık verebilmekteyiz. Bunun yanı sıra talep edilen ürün adet sayısı arttıkça çok daha uygun fiyatlı olarak da müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Spor kulüplerinin lisanslı ürünlerini de üreterek müşterilerimize teslim etmekteyiz.


Kaliteli Triko Taraftar Atkısı Ürünlerimiz

Triko taraftar atkısı ürünlerimiz yüzde yüz akrilik iplikten üretilmektedir. Örme tekniğine uygun olarak üretilen triko taraftar atkısı ürünlerimiz, 8 farklı renk seçeneğiyle üretilmektedir. Oldukça sıcak tutmasıyla ön plana çıkan triko atkılarımızın her iki ucunda da 6’şar santim püskül bulunmaktadır. Firmamız bütün örme atkılarında yüksek kaliteli akrilik iplik kullanmaktadır. Böylece atkılarımız kullanıcıya yumuşak bir kullanım konforu sağlamaktadır. Firmamız triko atkı üretimi yaparken kaliteden asla taviz vermemektedir. Zira triko atkı işi profesyonellik gerektiren bir uğraştır. Bunun yanı sıra kullandığımız ipliklerin insan sağlığına uygun koşullara sahip olmasına özel önem göstermekteyiz. Bu sayede hem kaliteli hem insan sağlığı bakımından sorunsuz hem de uygun fiyatlı triko taraftar atkısı üretmekteyiz.

Teknolojinin gelişmesine paralel olarak üretim teknolojisi de oldukça hızlı bir şekilde gelişmektedir. Firmamız ise üretim teknolojilerindeki gelişmeleri yakından takip etmektedir. Böylece son teknolojik araçlarla triko taraftar atkısı ürünlerini üretmekteyiz. Bunun yanı sıra teknolojiyi yakından takip etmemiz sayesinde müşterilerimizin taleplerine oldukça seri bir şekilde cevap vermekteyiz. Firmamız üretim prensiplerini tamamen müşteri memnuniyeti odaklı bir prensibe dayandırmış durumdadır. Bu noktada örme atkıları müşterilerimize iki farklı yöntemle sunmaktayız. Müşterimiz isterse örme lisanslı atkı isterse dokumalı lisanslı atkı talep edebilmektedir. Biz de firma olarak müşterilerimizin talebinde anında yanıt vererek istenilen özelliğe sahip olan ürünleri hazırlamaktayız.

Firmamız triko taraftar atkısı üretimindeki tecrübesini çok daha nitelikli atkılar üretmek amacıyla kullanmaktadır. Bu durumda müşterilerimiz açısından önemli bir kazanım alanının ortaya çıkmasında etkili olmaktadır. Zira soğuk havalarda triko taraftar atkısı ürünleri insanları sıcak tutmaktadır. Bunun yanı sıra tasarımsal özelliği sayesinde triko taraftar atkılarımız oldukça estetik bir görünüme sahip olmaktadır. Triko taraftar atkısı ürünlerimizi iki farklı boyda müşterilerimize sunmaktayız. Bunlar;

  • Yetişkin Boy; 145cmx18cm + Püskül
  • Çocuk Boy; 125cmx17cm + Püskül

Püsküllerle birlikte oldukça şık bir görünüme sahip olan triko taraftar atkısı ürünlerimiz, çetin soğuk havalarda kullanıcılarını sıcak tutmaktadır.


Fiyat/Performans

Firmamız uygun fiyat kaliteli ürün prensibiyle hareket etmektedir. Bundan dolayı prensiplerimizi tecrübemizle birleştirip çok cazip fiyat koşullarını sağlamaktayız. Üretim kabiliyetimiz sayesinde müşterilerimize son moda triko taraftar atkısı ürünlerini sunmaktayız. Şayet alım sayısı artacak olursa özen indirimler de uygulayabilmekteyiz. Triko taraftar atkısı ürünlerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi elde etmek için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olmaktadır.