Örme Bere

Örme Taraftar Bere

Bere Üretim

Berelerimiz sizin isteklerinize göre dört renge kadar üretilebilmektedir. Dilerseniz katlamalı düz, kendinden yazılı, dokuma armalı ya da nakışlı olarak beğeninize sunulmaktadır. Belli bir adet sınırlaması yoktur ancak tüm diğer ürünlerimizde oldugu gibi sipariş adetleri fiyatlarımıza yansımaktadır. Tüm berelerimiz en kaliteli akrilikle üretilmektedir. Bu da berelerimize yumuşaklık ve uzun bir kullanım imkanı vermektedir. Örme bere için doğru adrestesiniz!

Taraftar Atkı’dan temin edilebilen örme bere, şeritli bere ve desen örmeli bereler en iyi kalite akrilik ve istenirse nakış, istenirse dokuma armalar ile teslim edilmektedir. Berelerimiz en üstün teknik ile üretilmektedir. Asla renk bırakmazlar, berelerimiz yıkamadan sonra küçülmezler, tüm diğer atkılarımızda olduğu gibi üretim aşamasında dünya standartlarında kontrollerden geçerler.


Örme Bere

Yirminci yüzyılın ilk yarısında bere kullanımı oldukça popüler bir tarzı, dört ya da altı keçe panelinden yapılmış, bir tür kafatası tacıydı. Parça paneller birleştirilerek oluşturulan bereler genellikle farklı ve özgün bir görünüm vermek için iki veya daha fazla farklı zıt renklerden oluşuyordu.

Bereyi oluşturan farklı parça panellerde okul renklerini sıkça kullanacakları gibi bu türden bereler bazı kolejler ve gruplar arasında çok popülerdi. Berelerin kenarları süslemelerde bağlı bulunulan grup yada okulun renklerinde üretilirdi. Aynı zamanda bazı iş gruplarında örneğin kaynakçılar, mekanikçiler ya da saçlarını geride tutmak isteyenlerin, güneşten, soğuktan koruyan özellikleri ile birçok esnafın da giyim eşyasıydı bereler.

1940’ların ortalarında bereler, beyzbol şapkası gibi pamuktan yapılmış keplerin çıkması ile genel popülariteden düştü. Bununla birlikte, 1950’lerde ve muhtemelen ötesinde, üniversite öğrencileri tarafından kullanılmaya tekrar başlandı ve çeşitli gruplar hafif ve yumak olması nedeni ile tercih edilir oldu. Üniversitelerde oldukça yaygınlaştı ve geleneksel hale geldi bereler.

Örneğin Lehigh Üniversitesi, birinci sınıf öğrencilerine bere kullanımını zorunlu kıldı ve Franklin & Marshall, Gettysburg, Rutgers, Westminster College ve diğerlerinin de benzer uygulamaları vardı. Kansas Atchison’daki Benedictine Koleji, hala bu geleneği birinci sınıfın ilk haftası için taşıyor ve bu geleneği koruyan ABD’de tek üniversite olduğu söyleniyor. Wilson College, bugünkü Tek / Çift sınıf yıl “rekabeti” nin bir parçası olarak bu geleneği sürdürüyor. Örme bere kullanımı futbol ve takım sporları içinde vazgeçilmez yerini halen korumakta.

Taraftar Bere Ürünlerimiz

Bere çok eski dönemlerden beri kullanılan bir üründür. Bere ürünlerinin ilk çıkış noktası aksesuar amaçlı kullanım olduğu düşünülmektedir. Yirminci yüzyılla birlikte berelerin kullanımı oldukça yaygınlaşmıştır. Yirminci yüzyıl boyunca oldukça popüler olan bere ürünleri 1940’lı yıllardan sonra farklı amaçlarda da kullanılmaya başlanmıştır. Özellikle beyzbol gibi sporlarda etkin olarak kullanılmaya başlayan bereye günümüz itibariyle de oldukça yoğun bir ilgi gösterilmektedir. Özellikle kış aylarının başlamasıyla birlikte bere ürünlerine olan talepte ciddi oranda bir artış yaşanmaktadır. Bu noktada bere ürünlerinin insanların özgünlüğünü ve tarzını yansıttığı da bir gerçeklik olarak karşımıza çıkmaktadır. Bütün bu bilgiler ışığında üretmiş olduğumuz taraftar bere ürünlerinin hem özgün olması hem de son moda tarzlarını barındırır bir içeriğe sahip olması sayesinde oldukça fazla bir şekilde talep gördüğünü söylemek mümkün olmaktadır.

Bazen güneşten bazen de soğuk havalardan korunmak niyetiyle takılan berelerin farklı model çeşitleri mevcuttur. Bu noktada triko taraftar bere, polar bere ya da örgü bere gibi farklı modeldeki berelerden söz edilebilmektedir. Firmamızın ürettiği bereler müşterilerimizin istekleri doğrultusunda şekillenmektedir. Firmamız bereleri müşterilerimizin talepleri doğrultusunda, 4 renge kadar üretebilmektedir. Yine müşterilerin isteğine bağlı olarak katlamalı düz ya da kendinden yazmalı olarak da bere ürünleri üretebilmekteyiz. Bunun yanı sıra dokuma arma ya da nakışlı olarak ürettiğimiz kaliteli bereleri müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız.

Bere siparişlerinizde belirli bir adet sınırlandırılması bulunmamaktadır. Burada dikkat edilmesi gerekli olan husus, diğer ürünlerde olduğu gibi bere ürünlerinde de adet sayısının fiyatlarımızı etkilediği hususudur. Zira adet sayısı arttıkça müşterilerimize çok daha uygun fiyat seçenekleri sunabilmemiz kolaylaşmaktadır. Bütün berelerimizin üretimi oldukça kaliteli akrilikle iplerden üretilmektedir. Bu sayede berelerimiz hem yumuşak bir dokuya sahip olmaktadır hem de berelerimizin kullanım ömrü uzun olmaktadır. Taraftar bere üretim teknolojimizi sürekli olarak yenilemekteyiz. Bu durum ise berelerimizi en üstün teknoloji ve tekniklerle üretmemize sebep olmaktadır.

Taraftar bere ürünlerimiz, örme bere, desen örmeli bere ve şeritli bere özelliklerine sahip olarak üretilmektedir. Bunun yanı sıra istenirse dokuma ya da istenirse nakış armalar ile üretilebilen berelerimiz, müşterilerimizin beğenisine göre şekillenmektedir. Asla renk bırakmayan berelerimiz, yıkandıktan sonra da çekme yapmamaktadır. Üretim aşamasından sonra firmamız kalite kontrol aşamasından geçen berelerimiz, dünya kalite standartlarını karşılayabilen bir kalitededir. Taraftar bere ürünlerimizin üretim kalitesi sürekli olarak güncellenmektedir. Bu sayede sürekli olarak çok daha kaliteli bereler üretebilmekteyiz.


Atkı Üreticisi Olmak

Üretimini yaptığımız dokuma atkı imalatı, örme atkı, baskı şal(saten atkı), nakışlı atkı, tek katlı atkı ve casual taraftar atkıda dünya standartlarında kaliteye sahip olup, hammadde olarak yüksek kaliteli polyester ve akrilik iplikler kullanılmaktadır.

Atkı imalatı, takımların ya da promosyon atkı yapılacak firmanın eskiz ve bu çizimin taslağa dönüşüp detaylanmasıyla başlar. Sonunda boyunlarımıza taktığımız, bizi sevdiğimiz renklerimize dönüştüren, kendimizi ifade etmemizi saglayan, örme ve dokuma atkılarda soğuktan koruyan, en sevdiğimiz logolarla kaplı birer atkıya dönüşürler. Atkıda bir diğer önemli unsur tüm bu hammaddelerin kanserojenden uzak ve tüm tetkiklerinin yapılmış olmasıdır. Çünkü sağlık paha biçilemez kadar değerlidir. Bu nedenle atkı üreticisi olmak meziyet, tecrübe ve güven gerektiren bir iş alanıdır.

Atkı üreticileri birbirleri arasında benzerlikler taşır. Benzerliklerde en önemli ayrıntı ise kalitedir. Kalite, kullanılan hammadde ve dokuma sıklığı ile başlar. Daha sonrasında atkıdaki detaylar tecrübeli bir üreticinin ellerinde fark yaratır. MsvAtkı bu detaylara saygı göstererek memnuniyetiniz için atkı üretimi yapar.

Atkı tasarımı ve üretimi ihtiyaçlar doğrultusunda yapılır. Günlük kullanım dışında farklı nitelikleri olması beklenebilir. Mesela spor, hatta her türden spor faaliyeti için ayrı nitelikleri olanlar gibi. Msvatkı, teknik tekstile konu olan ürünler de dahil akrilik, polyester, saten, likra gibi iplik karışımlarıyla her desen ve renkle üretim yapabilmektedir. Taraftarın doğası renklere, desenlere duyarlı olduğu kadar konfora ve dolayısıyla kaliteli atkılarla da ilgilidir. Sebep sonuç ilişkisiyle, tam olarak istenen renkler ve desenler arasındaki dengeyi kurmak tasarımı ortaya çıkarır.


Atkı Yaptırmak İstiyorum

Tam olarak olmanız gereken yerdesiniz. Atkı imalatı, atkı üretmek ayrı bir denge işidir. Atkı üretimin tasarlanması ve ortaya nitelikli ürünün çıkmasını sağlamak profesyonel atkı üreticilerinin işidir. Çeyrek yüzyıldan fazla tecrübesiyle MsvAtkı bunu gerçekleştirmektedir. Öncelikle şunu söylemeliyiz ki taraftar atkısı bir çok futbol takımının, basketbol, voleybol, ruby ve kış sporları takımlarının yanı sıra son dönemlerde şal baskı atkılarla, sıcak iklimlerde dahi kullanılmaya başlayan bir taraftar ürünü haline gelmiştir. Bunun yanı sıra yardım kuruluşlarının, derneklerin ve siyasi partilerin kullanmış olduğu vazgeçilmez aksesuarlarından biri olmuştur.

Oldukça basit gibi görünen atkı üretimi aslına bakıldığında başından sonuna üretim politikası ve becerisinin yanı sıra dikkat edilmesi gereken bir çok konuyu göz önüne getirmektedir. Cilde temas eden,kışın sıcak tutabilen atkılar,günümüzde yan sanayilerinde akriliklerin ve baskı tekniklerinde kullanılan boyaların kanserojen maddeler içermesi ile gerçekten bir çok insanın sağlığını tehdit etmektedir. Taraftar Atkı olarak en dikkat ettiğimiz konuların başında atkılarımızda kullanılan malzemenin kalitesi ve yeterlilik belgeleri olmuştur.

Bildiğiniz üzere ülkemizde Beşiktaş JK, Fenerbahçe SK, Galatasaray SK ve Trabzonspor kulüplerinin lisansları hem dokuma atkıda hem de örme atkıda genel olarak dokuma atkıda Galatasaray’ın dışında elimizde bulunmaktadır. Bu güzide kulüplerin yanı sıra tüm Türkiye’deki futbol, basketbol, voleybol, taraftar gruplarına atkı imalatımızın yanında, Avrupa’nın birçok kulübüne, Amerika’ya ve Arap ülkelerine atkılarımızı pazarlamaktayız.

MSV 1923’ten bu yana ticaret hayatında olan bir aile şirketinin parçasıdır. 2004 yılında İngiltere’de bulunan spor kulüplerinin merchandising ihtiyaçlarını karşılamak için kurulan MSV Sport aktif ticaret hayatına başladıktan kısa bir süre sonra, ülkenin lider markası olmuştur. Sırası ile İspanya, İtalya, Avusturya ve Fransa’ya açılan şirketimiz, 2011 yılında Türkiye pazarına girmiş, ülkemizin güzide kulüpleri ile üretim anlaşmaları yapmış ve ayrıca Beşiktaş JK, Fenerbahçe SK, Galatasaray AŞ ve Trabzonspor AŞ’nin Türkiye genelinde atkı lisans haklarını satın almıştır.

Atkı İmalatı Bizim İşimiz

Bir asra yakın bu süreç içerisinde müşterilerimize en iyi fiyatlarla kaliteyi yenilikçi ürünleri ile sunmayı amaç eden şirketimiz, bu kaliteli hizmetin yanı sıra nihai müşteriye ulaşıncaya kadar imalattaki tüm tedarik üretimlerini denetlemeyi her zaman yapmıştır.

Başarımızın tamamı çalıştığımız şirketler ve çalışma arkadaşlarımızındır. Anlayışımız şudur ki; müşterilerimizi ürün ve hizmet ile memnun edersek, onlar her zaman bize dönecektir ve çalışma arkadaşlarımız işlerinde mutlu ise onlar müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti verecektir.


Atkı Üretmek Neden Tecrübe İster?

Atkı üretim süreci ve üreticisi birden fazla etkenle uğraşmak durumundadır. Taraftar Atkı üretimi de doğası gereği dinamiktir. Dinamik olmak demek, yeni fikirlerden oluşan tasarımları en uygun şartlarda uygulamaya, üretime geçirip sonuca ulaşmaktır. En iyi fiyatla en kaliteli atkıları belirli bir zaman dilimi içinde üretebilmektedir.

Tüm bu süreç yüksek enerji gerektirir, makinelerse dinamiğin sadece bir parçasıdır. MsvAtkı aynı dinamiklikle çalışıp yarım yüzyıldan fazladır bu yana atkı üretiyor ve Türkiye’nin, dünyanın sayılı atkı üreten firmalarından biridir. Atkı imalatı bizim işimiz!


Seçim Atkıları

Tüm siyasi partilerin atkılarını en kaliteli malzemeler ile sizler için üretiyoruz, bugüne kadar Ak Parti, Chp ve Mhp atkılarını üretmiş bulunuyoruz.

Tüm siyasi partilerimizi de değerli atkı siparişleri için bekliyoruz. Önceki dönemlerde siyasi parti atkıları genellikle tek günlük kullanılmak üzere üretilmekteydi, kısaca promosyon atkısı olarak üretilmekteydi biz bu anlayışı değiştirerek, daha kaliteli atkılar üreterek üzerlerinde gönül verdikleri partinin logosu ile atkılarını parti seçmenlerinin daha uzun süre kullanmasını sağladık. Artık parti atkısı al denilince ilk akla gelen şirketlerden biriyiz ve bununla gurur duyuyoruz.

Yüksek üretim kapatisemizle siyasi partilerimizin de en kısa sürede tüm atkı ihtiyaçlarına cevap verebilmekteyiz.


Organizasyon Atkıları

Özel toplantılarınızda, hedeflenen oluşumu öne çıkarmanın en kolay yollarından biridir güne özel yazılar, promosyon ürünleri ve hiç kuşkusuzdur ki bu promosyon ürünlerinin lideri atkıdır. Bu tür organizasyonlarda, özel gecelerde tasarlayacağınız atkılar direk olarak insanların odak noktası olacaktır.

Yardım amaçlı toplantılarda ya da organizasyonlarda ise gerçekten size gelir getirecek ürünlerdendir. Sosyal yardım hizmetlerinde yardım toplanmasında ciddi olarak yardımcı olabilecek bir üründür. Örneğin 5 TL’ye alacağınız bir atkıyı özel olarak düzenlenen toplantıda 15 TL’ye satabilirsiniz. Böylelikle organizasyonunuza adet başına 10 TL gelir toplayabilirsiniz.

İmalatını yapmış olduğumuz atkılar;