Kendin Tasarla

Özel bir atkı istiyorsanız, burada atkılarınızın nasıl görüneceği konusunda istediğiniz kadar çok söz söyleyeceksiniz. Atkı tasarla özelliğiyle atkılarınızı kendiniz tasarlayın! Tasarım ve istediğiniz sloganlarla taraftar atkılarınızı yapmanız için tüm atkı stillerini hiç bir adet sınırlaması olmadan sunuyoruz.

Biz inanıyoruz ki taraftarlar atkılarında da en iyisini hak ediyor. En büyük önceliğimiz tutkunuzu sergilemenize yardımcı olmak. Hepimiz takımlarımıza gönülden bağlıyız ve takımlarımızı desteklemek bazen hayatımızın en önemli parçalarından biridir. Bunu yapmanın en iyi yolunun özel atkılarla olduğuna inanıyoruz.

Taraftar atkı, takımınıza olan tutkunuzu yansıtabilmeniz için en iyisini yapmak için sizlerin hizmetinde. Bunun için lütfen Youtube videomuzu izleyin, atkı tasarla özelliğimiz ile taraftar atkınızı yapmanıza yardımcı olacaktır.

Taraftar Atkısı Üretimi

2019 yılının koşar adım yaklaştığı şu günlerde firmamız da yeni atkı modellerini üreterek müşterilerin hizmetine sunmaktadır. Taraftar atkısı üretimi konusunda oldukça tecrübeli olan firmamız, 2004 yılından bu yana atkı üretimi yapmaktadır. Tecrübesini modern tasarımlarla birleştirerek son derece şık, son derece kullanışlı atkılar üreten firmamız, pek çok farklı özellikte taraftar atkılarını üretmektedir. Bu noktada kişiye özel atkı tasarımlarından lisanslı spor kulübü atkılarına kadar çok geniş bir yelpazede taraftar atkısı üretimi gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca pek çok kurum ve kuruluşa özel atkı üretimini de yapan firmamız, atkı tasarımları konusunda oldukça geniş bir alternatifi müşterilerine sunmaktadır.

Atkı Tasarla

Üretim teknolojilerini yakından takip ediyor olmamız sayesinde modern atkı üretimi tekniklerini kullanarak yüksek kaliteli atkı ürünlerini üretmekteyiz. Taraftar atkısı üretimi faaliyetlerini yürütürken pek çok farklı türde atkılar üretme kabiliyetini ortaya koymaktayız. Bu doğrultuda üretimini yapmış olduğumuz atkı türlerini şöyle sıralayabiliriz;

Taraftar atkısı çeşitlerimizi sürekli olarak güncellemekteyiz. Bu noktada promosyon atkı ürünlerini de üreterek müşterilerimizin kullanımına sunmaktayız. Firmamız ülkemizdeki pek çok spor kulübünün lisanslı atkılarını üretme konusunda da oldukça başarılıdır. Büyük spor kulüpleri başta olmak üzere küçüklü büyüklü pek çok spor kulübünün lisanslı taraftar atkılarını üretmekteyiz. Taraftar atkısı üretimi konusunda uluslararası kalite standartlarına sahip olan firmamız, FC Barcelona ve Manchester United FC gibi pek çok dünya devinin lisanslı atkılarını da üretmektedir. Yüksek ölçüdeki kalitesini dünyada da ispatlayan firmamız, profesyonel kadrosu sayesinde hem kaliteli hem de uygun fiyatlı atkıları üretmek konusunda oldukça iddialıdır.

Taraftar atkısı üretimi konusunda sürekli olarak AR-GE çalışmaları yürüten firmamız, bu alandaki uluslararası gelişmeleri yakından takip etmektedir. Bu sayede üretim teknolojilerini yakından takip eden firmamız, son teknolojik araçlarla donatılmış tesislerde taraftar atkısı ürünlerini üretmektedir.


Lisanslı Taraftar Atkıları

Yerli ve yabancı pek çok kulübün lisanslı atkılarını üreterek kendisini ispatlayan firmamız, yüksek kaliteli ürünlerini tam ve zamanında müşterilerine teslim etme konusunda da oldukça sorumluluk sahibidir. Üretim tasarımlarımızı tamamıyla müşterilerimizin taleplerine göre şekillendirme becerimiz sayesinde müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet sunabilme noktasında oldukça başarılıyız.

Taraftar atkısı üretimi konusunda oldukça başarılı olan firmamız, son derece şık ve gösterişli taraftar atkılarını üretmektedir. Ürün portföyünü sürekli olarak geliştirmemiz sayesinde müşterilerimizin atkı ihtiyaçlarını karşılama noktasında oldukça başarılı olmaktayız. Yüksek kaliteyi uygun fiyatla buluşturmayı başaran firmamız, yüksek alımlı siparişlerde müşterilerimize özel fiyat seçenekleri de sunmaktadır. Modern çizgilerin hakim olduğu taraftar atkısı modellerimiz sürekli olarak güncellenmektedir. Bu sayede atkı modasını da yakından takip etmekteyiz. Firmamızla iletişime geçtiğiniz takdirde size sunabileceğimiz ürün çeşitliliğini ve sizlere özel fiyat seçeneklerini öğrenmeniz mümkün olmaktadır.