Dokuma Atkı İmalatı


Bir Diğer Adı ile Taraftar Atkısı

Dokuma atkı imalatında, akrilik ve polyester iplik kullanılır. Dokuma çözgü tekniği ile üretilir, aynı atkıda 8 farklı renk kullanabilmekteyiz. Renkli fotoğraflar baskı kalitesinde dokunabilmektedir. Dilerseniz çift taraflı olarakta üretilebilmektedir ancak bu durumda atkı 5 renkte sınırlanır.

HD dokuma atkılar, akrilik ve dokuma tekniği ile üretilirler ve akrilik atkılarda mevcut en ayrıntılı desenlere sahiptirler. İnanılmaz derecede karmaşık ve çarpıcı detaylı logoları dahi almamızı sağlarlar. Küçük ayrıntılardan dolayı kullanamayacağımız nadir birkaç logo belki olabilir.

Tek taraflı veya çift taraflı dokuma atkı varyasyonları da mevcuttur. Tek taraflı olarak, arka tarafta ön tarafın ayrıntılarının bir kısmını ters olarak gösterecektir. Sizinde büyük olasılıkla aşina olduğunuz, klasik örme atkıların tersine daha uygun fiyatla ve daha modern tarzda bir üründür. Daha ayrıntılı sonuçlar alınır dokuma atkıda, daha belirgin çizgileri ile açıklama yapmanız gerektiğinde de mükemmel bir seçenektir. Dokuma atkı, futbol severlerin sıklıkla kullandığı vazgeçemediği aksesuarların başında gelir.

Dokuma Atkılar Türkiye’de en çok satan taraftar atkılarıdır. Her taraftarın ayrılmaz bir parçasıdır. Bu atkıları dokuma makinasında ürettikten sonra, boynu rahatsız etmemesi için yan taraflarına overlok yapılır.

HD dokuma atkılar 1 taraflı veya 2 taraflı olarak üretilebilir ve ipliğe dayalı üretim kullanılırken mümkün olan en ayrıntılı logolara izin verir. En lüks atkı seçeneğimiz diyebiliriz ve dokuma atkılarımızı tüm diğer atkılarımız gibi en üst düzeyde işçilik ile üretiriz.

Taraftar atkı üretimi günümüz şartlarında birçok firma tarafından gerçekleştirilmektedir. Birçok şekilde üretiminin gerçekleştirilmekte olduğunu da bildiğiniz triko atkı, dokuma atkı, polar atkı, yazlık saten atkı, kişiye özel atkı çeşitleri bulunmaktadır. MSV firmasının bünyesinde gerçekleştirilen üretimlerde logolu ya da logosuz bütün modeller yer almaktadır. Sizlere bu yazımızda dokuma atkı modelleri hakkında bilgi vereceğiz.


Dokuma Atkı İmalatı

Firmamız bünyesinde yukarıda belirtmiş olduğumuz birçok çeşit üretime alınan atkı türlerinden bahsetmiştik. Dokuma atkı ile ilgili yazımıza burada başlıyoruz. Bu tür atkılar genel olarak kış harici aylarda kullanımı söz konusudur. Soğuk kış aylarında ısı kaybına neden olacağından dolayı kullanımı pek yoktur. Dokuma atkı üretimi esnasında akrilik iplikler ve polyester ipliklerden üretiminin gerçekleştirilmesinden dolayı dediğimiz gibi isi kaybı söz konusu olmaktadır. Bu atkılar çözgü tekniği ile üretilmektedir. Aynı atkıda sekiz farklı renk kullanımı yapılabilmekte, renkli fotoğraf baskıları da dokuma atkı modellerinde kullanılarak üretimi sağlanmaktadır.

Bu atkılarda isteğe göre tek taraflı ve çift taraflı baskı dokunmaktadır. Tek taraflı dokuma atkılarda istediğiniz resmi sizlere üretim tesislerimizde tek yüzüne resim işlenerek yapılmakta olup, çift yönlü dokuma atkı talebinizde yine aynı resim atkının her iki tarafına işlenerek üretimi gerçekleştirilmektedir. Çift renk talebiniz durumunda yukarıda yazmış olduğumuz sekiz renk baskı beş renk olarak her iki tarafa uygulandığının altını çizmek isteriz. Dokuma atkılarda talep edilen miktar elbet müşterilerin talepleri doğrultusunda üretimi yapılmaktadır. Bu taleplerde miktar bilgisi verilmeli, fiyat bilgisi alınmalıdır. Bundan dolayı fiyatlar da değişiklik göstermektedir.

Az sayıda 100 adet altı üretimler de her firmada olduğu gibi MsvAtkı firmasında kalıp ve üretim bedeli tarafınıza bildirilecektir. Miktarın yüksek olması durumlarında ise bu kalıp ve üretim için ekstra alınan bedelle sizden talep edilmeyecek muaf olunacaktır. Her iki durumda da fiyat bilgisi firmadan firmaya değişiklik göstermektedir. Kaliteli bir üretim için MsvAtkı, siz müşterilerin sağlığını tehlikeye atacak üretimlerden kaçınmakta ve en uygun fiyatı sunmaktadır.


Kullanım Alanları

Dokuma atkılar yazımızda da geçtiği gibi birçok alanda kullanılmaktadır. Günlük yaşantınız, doğa aktiviteleriniz, yürüyüşleriniz, her koşulda istediğiniz alanda kullanabilirsiniz. Spor kulüplerinin de talepleri arasında bulunan dokuma atkılar uygun fiyat avantajından dolayı tercih edilmektedir. Firmamız bünyesinde birçok spor kulübü ile anlaşma sağlanarak taleplerini karşılamaktayız. Dokuma atkı olsun, triko atkı olsun, polar atkı olsun spor kulüpleri için tasarımlar yapılarak logoları işlenerek üretimi gerçekleştirilmektedir. Çevrimiçi firma sayfalarımızı ziyaret etmiş olanların da bu kulüpleri görmüş olabileceğini tahmin ediyoruz. Türk spor kulüpleri içinde Beşiktaş JK, Fenerbahçe SK, Galatasaray SK ve Trabzonspor dört büyükler amaçlı atkılarını lisanslı olarak imalatını gerçekleştirmektedir. Bunların haricinde Anadolu ve Avrupa yakası küçüklü-büyüklü bir sürü spor takımıyla de görüşmeler sonrasında anlaşma sağlanarak bu takımların da beklentisi doğrultusunda promosyon atkı ve dokuma atkı imalatı gerçekleştirilmektedir.

Başka kulüpler ile yapılmış olan anlaşmalar ile lisansları alınarak talep edilen miktar ve kalitelerde üretim tesislerimizde üretilerek beklentisi karşılanmaktadır. Atkı üretim firmamız MsvAtkı firması oldukça başarılı, kalifiye üretim zihniyeti ile bilindik başka milletlerden spor kulüpleri içinde Manchester United FC, Liverpool FC, Juventus FC ve FC Barcelona ile anlaşmalarını sağlamış tekrardan yurt dışarısında yer alan bilinen büyük takımların yanında yerel takımların da beklentisi doğrultusunda üretimlerini sürdürmektedir.

Firmamız olarak istenilecek olunan atkı basımı taleplerini karşılayabilecek üretim kapasitesine sahip olduğumuzu ve en uygun fiyat atkı üretim fırsatı sizlere sunduğumuzu da belirtmek isteriz. Taraftarların takım atkılarında aradığı kalite ve güvende iddialı oluşumuz hem ekipmanlarımız hemde özverili çalışma arkadaşlarımız sayesindedir. Zamanında üretilen takım atkılarımız sorunsuz teslimatımız ve müşterilerimizin memnuniyetine dayalı olup bizi diğer takım atkı üreticilerinden ayıran da bunlardır. Ayrıca takım atkılarında lisans sahibiyiz. Taraftar atkı bizim işimiz ve öylede olmaya devam edecek.


Dokuma Atkı Örnekleri

Atkı Baskı Fiyatları

Dokuma atkı Fiyatımız 6.50₺

Baskı Şal Fiyatımız 8.50₺

Örme Atkı Fiyatımız 12.50 ₺’den

başlayarak kalite ve renk sayısına göre değişir, lütfen fiyat bilgisi için mail adresimizden bize var ise atkı desenini yoksa nasıl bir tasarım olacağı istenilen renkleri ve logoları göndererek ya da açıklayarak yazınız, atkı adet sayısını istenen teslimat adresini de yazarsanız en kısa sürede dönüş sağlanacaktır.


Taraftar Atkı İmalatı

Taraftar atkısının bir diğer adı da dokuma atkısıdır. Dokuma atkı ürünlerimizde polyester ve akrilik iplikler kullanılmaktadır. Ayrıca dokuma tekniği olarak çözgü tekniği ile üretilen taraftar atkılarımız, farklı renk seçenekleriyle müşterilerimize sunulmaktadır. Aynı atkı üzerinde 8 farklı renk uygulayabilmemiz sayesinde rengarenk atkılar üretebiliyoruz. Bunun yanı sıra renkli fotoğraf baskılı taraftar atkı imalatı da yapabiliyoruz. Müşterilerimizin isteği doğrultusunda 5 farklı renk uygulanabilecek bir şekilde çift taraflı baskılı bir şekilde taraftar atkısı imalatı da yapmaktayız. Akrilik atkılar, en ayrıntılı desenlerin uygulandığı atkılar olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Bu sayede oldukça karmaşık ve oldukça detaylı logoları dahi atkılara işleyebilmekteyiz. Ürünlerimizin klasik örme atkılara göre çok daha kaliteli ve uygun fiyatlı olması önemli artılarındandır.

Taraftar atkılar futbol severlerin vazgeçilmez aksesuarları arasında yer almaktadır. Taraftar atkı ürünlerimizin modern tarzda üretiliyor olması ve mükemmel çizgilere sahip olması futbol severlerin atkı ürünlerimizi beğenmelerinde etkili olmaktadır. Taraftar atkı ürünlerimiz tek taraflı ya da çift taraflı olarak üretilebilmektedir. Bu doğrultuda üretim aşamasında ipliğe dayalı olarak üretim yapılırken mümkün olan en ayrıntılı logoların işlenmesine izin vermekteyiz. Dokuma atkı ürünlerimiz, diğer tüm atkı ürünlerinin de olduğu gibi en üstün işçilikle üretilmektedir. Lüks seçenekli olarak da üretilebilen atkılarımızın, müşterilerimiz tarafından çok beğenildiğini de bilmekteyiz.

Taraftar atkı ürünlerinin farklı çeşitleri bulunmaktadır. Taraftar atkılarının çeşitlerini sıralayacak olursak;

  • Triko atkı
  • Dokuma atkı
  • Polar atkı
  • Yazlık saten askı
  • Kişiye özel atkı

Taraftar atkı imalatımız yukarıda sıralanan tüm atkı çeşitlerini kapsayan bir özelliğe sahiptir. Atkı üretim teknolojilerimizi sürekli olarak yeniliyoruz. Dolayısıyla müşterilerimizin taleplerini yerine getirme noktasında en modern hizmeti sunuyoruz. Logo ve logosuz olarak da atkı imalatlarını yapabiliyoruz. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda dokuma atkılarımıza istenilen resimleri işleyebilmekteyiz. Yine müşterimizin talebine göre tek yönlü ya da çift yönlü olarak resimleri atkılara işleyebiliyoruz. En az 100 adedin altındaki ürün taleplerinde müşterilerimizden doğal olarak kalıp ve üretim bedeli talep etmekteyiz. Şayet yüksek alımlı taleplerin oluşması durumunda kalıp ve ekstra üretim bedeli talep edilmemektedir.


Üretim Maliyeti

Taraftar atkı ürünlerimizin üretim maliyeti, taraftar atkılarının fiyatlarını da doğrudan etkilemektedir. Bu doğrultuda müşterilerimizin talep ettiği miktar ile bizim sunduğumuz fiyat seçenekleri değişiklik göstermektedir. Talep edilen miktarların oldukça yüksek sayılardan oluşması müşterimize daha çok indirim yapma şansını bize sunmaktadır. Dokuma atkı ürünlerinin pek çok farklı alanda kullanılıyor olması bu ürünlere olan talebi de olumlu yönde etkilemektedir. Günlük yaşantımızda, yürüyüşlerimizde, doğa gezilerimizde ve spor müsabakalarında atkı ürünleri çokça tercih edilmektedir. Bundan dolayı taraftar atkılarına olan rağbet her geçen gün artmaktadır. Bu doğrultuda firmamız bünyesinde pek çok farklı özelliğe sahip ve farklı spor kulüplerinin atkıları üretilmektedir.

Taraftar atkı imalatımız,  Beşiktaş JK, Fenerbahçe SK, Galatasaray SK ve Trabzonspor gibi 4 büyük takımımızın renklerinde lisanslı olarak gerçekleştirilmektedir. Bunun yanı sıra küçüklü büyüklü pek çok farklı spor kulübünün taraftar atkısının imalatını yapmaktayız. Ayrıca FC Barcelona, Manchester United FC, Juventus FC ve Liverpool FC gibi dünya devi futbol takımlarının taraftar atkılarını da üretebilmekteyiz. Firmamız, atkı taleplerinin kaliteli ve uygun fiyatlı olarak karşılanması noktasında oldukça etkili olan bir firma özelliğindedir. Bunun yanı sıra üretim kapasitemizin fazla olması sayesinde istenilen hemen her miktar talebin karşılanmasını sağlamaktayız. Taraftar atkı imalatında kalite ve güvenin adresi konumunda olan firmamız; alanında uzman ve profesyonel personellerin varlığı sayesinde günden güne çok daha kaliteli ürünler üretebilmektedir.


Dokuma Taraftar Atkısı Ürünlerimiz

Dokuma taraftar atkısı ürünlerimiz yüksek kaliteli akrilik ve polyester iplikten üretilmektedir. Dilerseniz 8 farklı renk  ile  renk zenginliği sunan ürünlerimize, renkli fotoğraflar da baskı kalitesinde dokunabilmektedir. Çift taraflı Dokuma atkılarda ise 5 renk ile  atkılarımızı  çift yönlü olarak ürete bilmekteyiz, buna ek olarak dokuma atkılarımızda fotoğraflar da kullanıla bilmektedir. Yüksek kaliteli akrilik iplikle dokunan ürünlerimiz, en yeni dokuma teknikleriyle üretilmektedir. Bunun yanı sıra dokuma tekniği sayesinde mevcut en ayrıntılı desenleri dahi atkılarımıza yansıtabilmekteyiz. Bu durum ise doğal olarak en karışık desenleri en ayrıntılı logoları atkılarımızın üzerine mükemmel bir şekilde işlememizi sağlamaktadır. Klasik örgü atkıların tersine modern tarzda dokunmuş olan bu ürünlerimiz, hem çok daha kalitelidir hem de çok daha uygun fiyatlıdır.

Dokuma taraftar atkısı ürünlerimiz, futbolseverlerin sık bir şekilde kullandıkları bir aksesuar olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Yumuşak dokusu sayesinde kullanıcısına konforlu bir kullanım olana gı sunan dokuma taraftar atkılarımız, futbolseverlerin vazgeçilmez aksesuarları arasında yer almaktadır. Dokuma taraftar atkısı ürünlerimizin en lüks kullanım özelliği bulunan atkılar olduğu konusunda oldukça iddialıyız.


Hangi Takımların Ürünlerini Alabilirim?

Firmamız 4 büyükler dahil olmak üzere küçüklü-büyüklü pek çok farklı spor kulübünün taraftar atkılarını lisanslı olarak üretmektedir. Bu doğrultuda Beşiktaş JK, Fenerbahçe SK, Galatasaray SK ve Trabzonspor SK gibi dört büyük takımımızın lisanslı atkılarını üreterek müşterilerimizin kullanımına sunmaktadır. Ayrıca pek çok farklı spor kulübünün renklerine uygun olarak ve lisanslı bir şekilde dokuma taraftar atkılarını üretmekteyiz. Firmamız, FC Barcelona, Juventus FC, Manchester United FC ve Liverpool FC gibi dünya devlerinin lisanslı atkılarını üretmekteyiz. Bu noktada uluslararası ortamda yer alan küçüklü büyüklü pek çok farklı spor kulübünün atkısını lisanslı olarak üretmekteyiz. Bütün ürünlerimizin üretim kalitesi son derece yüksek kalitededir. Böylece uluslar arası kalite standartlarında dokuma taraftar atkısı ürünlerini üretmekteyiz. Bu durum doğal olarak yurt dışından da atkı siparişlerine karşılık verme noktasında elimizi güçlendirmektedir. Futbol severlerin beklentileri doğrultusunda şekillenen taraftar atkısı ürünlerimizin son derece kullanışlı ve şık bir tasarıma sahip olduğunu söylemek mümkün olmaktadır.

Firmamız ürün kalitesi ve uygun fiyat seçenekleri sayesinde müşterilerimize oldukça avantajlı şartlar sunmaktadır. 100 adet alımların altındaki dokuma taraftar atkısı taleplerinde diğer firmalarda da olduğu gibi kalıp ve üretim bedeli müşterilerimizden talep edilmektedir. Ancak 100 adet alım üzerindeki siparişlerinize kalıp ve ekstra üretim bedelini müşterilerimizden talep etmemekteyiz. Bunun yanı sıra yüksek sayıdaki siparişlere özel fiyatlı indirim seçenekleri de sunmaktayız. Avantajlı fiyat seçeneklerimizden haberdar olmak için firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olmaktadır. Bütün bu bilgiler ışığında ürünlerimizin insan sağlığı konusunda son derece hassas ürünler olduğunu ve oldukça yüksek kaliteli ürünler olduğunu söylemek mümkün olmaktadır. Dokuma taraftar atkısı ürünlerimizi günlük hayatınızda, tabiat gezintilerinde ya da taraftarı olduğunuz spor kulübünü desteklerken gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.