Taraftar Atkı Üretim Aşaması

Atkı üretim aşaması, tasarım çalışmalarınızı bize göndererek ya da istediğiniz tasarımı açıklayıcı bir şekilde bize anlatarak başlar. Ürettirmek istediğiniz taraftar atkı tasarımlarınızı tarafımıza göndererek yada atkınızda istemiş olduğunuz tasarım çalışmalarını açıklayıcı şekilde resim veya logoları ile birlikte bize göndererek dokuma atkı, örme atkı ve saten baskı atkı desenlerinizi firmamızda yaptırabilirsiniz. Uzun yıllardır dünya genelinde tüm spor kulüplerine ve taraftar gruplarına hizmet veren Msv Spor Ürünleri Ltd. Şti. güvencesi ve kalitesi ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.

Üretimini yaptığımız dokuma atkı imalatı, örme atkı, baskı şal(saten atkı), nakışlı atkı, tek katlı atkı ve casual taraftar atkıda dünya standartlarında kaliteye sahip olup, hammadde olarak yüksek kaliteli polyester ve akrilik iplikler kullanılmaktadır.

Atkı imalatı

Takımların ya da promosyon atkı yapılacak firmanın eskiz ve bu çizimin taslağa dönüşüp detaylanmasıyla başlar. Sonunda boyunlarımıza taktığımız, bizi sevdiğimiz renklerimize dönüştüren, kendimizi ifade etmemizi saglayan, örme ve dokuma atkılarda soğuktan koruyan, en sevdigimiz logolarla kaplı birer atkıya dönüşürler. Atkıda bir diğer önemli unsur tüm bu hammaddelerin kanserojenden uzak ve tüm tetkiklerinin yapılmış olmasıdır. Çünkü sağlık paha biçilemez kadar değerlidir. Bu nedenle atkı üreticisi olmak meziyet, tecrübe ve güven gerektiren bir iş alanıdır.