Hakkımızda

MSV 1923’ten bu yana ticaret hayatında olan bir aile şirketinin  parçasıdır. 2004 Yılında İngiltere’de bulunan spor kulüplerinin merchandising ihtiyaçlarını karşılamak için kurulan MSV Sport, aktif ticaret hayatına başladıktan kısa bir süre sonra ülkenin lider markası olmuştur.

Sırası ile İspanya, İtalya, Avusturya ve Fransa’ya açılan şirketimiz 2011 yılında Türkiye pazarına girmiş, ülkemizin güzide kulüpleri ile üretim anlaşmaları yapmış ayrıca Beşiktaş JK, Fenerbahçe Sk, Galatasaray SK ve Trabzonspor SK’nin Türkiye  genelinde atkı lisans haklarını satın almıştır.

Bir asıra yakın bu  süreç içerisinde müşterilerimize en iyi  fiyatlarla kaliteyi yenilikçi ürünleri ile sunmayı amaç eden şirketimiz, bu kaliteli hizmetin yanı sıra nihai müşteriye ulaşıncaya kadar imalattaki tüm tedarik üretimlerini denetlemeyi her zaman yapmıştır. Başarımızın  tamamı çalıştığımız şirketler ve çalışma arkadaşlarımızındır. Anlayışımız şudur ki; müşterilerimizi ürün ve hizmet ile memnun edersek onlar her zaman bize dönecektir. Çalışma arkadaşlarımız işlerinde mutlu ise onlar müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti verecektir.


Atkı Üreticisi Olmak

Üretimini yaptığımız dokuma atkı imalatı, örme atkı, baskı şal(saten atkı), nakışlı atkı, tek katlı atkı ve casual taraftar atkıda dünya standartlarında kaliteye sahip olup, hammadde olarak yüksek kaliteli polyester ve akrilik iplikler kullanılmaktadır.

Atkı imalatı, takımların ya da promosyon atkı yapılacak firmanın eskiz ve bu çizimin taslağa dönüşüp detaylanmasıyla başlar. Sonunda boyunlarımıza taktığımız, bizi sevdiğimiz renklerimize dönüştüren, kendimizi ifade etmemizi saglayan, örme ve dokuma atkılarda soğuktan koruyan, en sevdigimiz logolarla kaplı birer atkıya dönüşürler. Atkıda bir diğer önemli unsur tüm bu hammaddelerin kanserojenden uzak ve tüm tetkiklerinin yapılmış olmasıdır. Çünkü sağlık paha biçilemez kadar değerlidir. Bu nedenle atkı üreticisi olmak meziyet, tecrübe ve güven gerektiren bir iş alanıdır.

Atkı üreticileri birbirleri arasında benzerlikler taşır. Benzerliklerde en önemli ayrıntı ise kalitedir. Kalite, kullanılan hammadde ve dokuma sıklığı ile başlar. Daha sonrasında atkıdaki detaylar tecrübeli bir üreticinin ellerinde fark yaratır. MsvAtkı bu detaylara saygı göstererek memnuniyetiniz için atkı üretimi yapar.

Atkı tasarımı ve üretimi ihtiyaçlar doğrultusunda yapılır. Günlük kullanım dışında farklı nitelikleri olması beklenebilir. Mesela spor, hatta her türden spor faaliyeti için ayrı nitelikleri olanlar gibi. Msvatkı, teknik tekstile konu olan ürünler de dahil arkilik, polyester, saten, likra gibi iplik karışımlarıyla her desen ve renkle üretim yapabilmektedir. Taraftarın doğası renklere, desenlere duyarlı olduğu kadar konfora ve dolayısıyla kaliteli atkılarla da ilgilidir. Sebep sonuç ilişkisiyle, tam olarak istenen renkler ve desenler arasındaki dengeyi kurmak tasarımı ortaya çıkarır. Atkı üretmek ise ayrı bir denge. Atkı üretimin tasarlanması ve ortaya nitelikli ürünün çıkmasını sağlamak profesyonel atkı üreticilerinin işi, çeyrek yüzyıldan fazla tecrübesiyle MsvAtkı bunu gerçekleştiriyor.


Atkı Üretmek Neden Tecrübe İster?

Atkı üretim süreci ve üreticisi birden fazla etkenle uğraşmak durumundadır. Taraftar Atkı üretimi de doğası gereği dinamiktir. Dinamik olmak demek, yeni fikirlerden oluşan tasarımları en uygun şartlarda uygulamaya, üretime geçirip sonuca ulaşmaktır. En iyi fiyatla en kaliteli atkıları belirli bir zaman dilimi içinde üretebilmektir.

Tüm bu süreç yüksek enerji gerektirir, makinelerse dinamiğin sadece bir parçasıdır. MsvAtkı aynı dinamiklikle çalışıp yarım yüzyıldan fazladır bu yana atkı üretiyor ve Türkiye’nin, dünyanın sayılı atkı üreten firmalarından biridir. Atkı imalatı bizim işimiz!


Atkı Üretimi

İmalat kelimesi genel olarak ele alındığında hammaddenin işlenerek üretimi gerçekleştirilmek istenilen ana ürüne ulaşılması anlamına gelmektedir. Bir çok kuruluşun yapmakta olduğu da budur. Hammadde üretim yapan kuruluşlardan başlar üretim kelime anlamı. Daha sonrasında istenilen ürüne ulaşana kadar birçok aşamadan geçirilerek ana ürüne ulaşılmaktadır. Bu durumun tüm ürünler için geçerli olduğu bilinen bir gerçektir.

Üretici firmaların da yaptıkları bunlardan ibarettir. Bir çok dalda üretim söz konusu olmakla birlikte sizler ile bu yazımızda atkı üretimi yapmakta olan MSV firmasını ele alacağız. Atkı üretimi denildiğinde akla gelen lider kuruluşlardan biri olan MSV firması uzman kadrosu ile siz müşterilerine hızlı ve kaliteli atkı üretimleri yapmayı 93 yıldır sürdürmektedir.

Atkı imalatını müşterilerinin talepleri doğrultusunda gerçekleştirmekte olan firmada dayanıklı, uzun ömürlü atkılar ile kaliteyi siz müşterilerine yansıtmaktadır. Teknolojik gelişmelere ayak uyduran firmada üretim kapasitesi günden güne daha da artmaktadır. Bu durumda hem kalite hem de hızlı hizmet sunması ile en çok tercih edilen üretici firmalar arasında başı çekmektedir. Atkı imalatı yazımızın da başında okuduğunuz gibi üretimi gerçekleştirilmek istenen ürün atkıdır. Hammadde olarak atkı üretiminde farklı iplikler kullanılmaktadır.

Renklere göre tasarımları yapılarak tarafımıza ulaşan atkılar ürün grubuna ve şekline göre değişiklik göstermektedir. Firma bünyesinde lisanslı atkılar olsun, örme atkılar, taraftar atkıları, saten atkılar, dokuma atkılar ve en çokta triko atkı üretimleri gerçekleşmektedir.

Bu gruplarda tasarım ve talep edilen atkı miktarı hususunda planlamalar yapılarak sizlere geri dönüş yapılarak bilgi verilir. İmalat süresi, fiyat bilgisi, ulaşım bilgisi gibi bildirimlerde bulunulur.

Arzu edilir ise kendi tasarımını yaparak tarafımıza göndermeniz halinde bilgilendirmeler ardından o tasarımınız üretime alınır. Üretimi gerçekleştirmiş olduğumuz atkılar müşterilerimiz tarafından satış ya da promosyon amaçlı olarak da kullanılmaktadır. Bu tamamen müşterinin isteği doğrultusunda fiyat bilgisine yansıtılmaktadır.


Lisanslı Atkılar

Üretimlerini gerçekleştirmekte olduğumuz atkılar firma logo çalışmaları yardımıyla ürünlerimiz tamamıyla kurumunuzun renkleri içinde üretilmiş olacaktır. Bu tasarım çalışmaları için ekstra ücret almıyoruz. Talep etmiş olduğunuz atkılar üretilmekte olan diğer atkı tür ve modelleri ile promosyon yepyeni ürün gruplarıyla güncel modellerden bir ya da bir kaçından tercihte bulunabilirsiniz.

2020 yılı tasarımları ile yapacağınız reklam çalışmaları amaçlı ekonomik ve kalifiye promosyon seçeneklerini MSV firması olarak en uygun fiyat avantajları ile siz müşterilerimize sunmaya gayret ediyoruz.

Bahsini geçtiğimiz lisanslı atkı imalatı da yine firmamız tesislerinde gerçekleştirilmektedir. Başta spor kulüpleri olmak üzere kurumlara, kuruluşlara, şirketler, siyasi partilere kısaca atkı imalatı yapan firmalar deyince akla gelen ilk şirket biz oluyoruz. Beşiktaş JK, Fenerbahçe SK, Galatasaray SK, Trabzonspor SK talepleri doğrultusunda tasarımları lisanslandırılarak bizim firmamız bünyesinde imalatı yapılmaktadır.

Bir çok mağazada üretimlerimizi görmeniz bu sebepten mümkündür. Başlıca lisanslı ürünler arasında Beşiktaş Efsaneleri, 1903 Beşiktaş, Tek Sevdam Bursaspor, Yüzyıl Fenerbahçeli, Bize Her Yer Trabzon, Trabzonspor, Tek Büyük Galatasaray, Galatasaray, Peşindeyiz, Fenerbahçe, Fenerbahçe Republic, Mazinde Bir Tarih Yatar, Fenerbahçe Two-Tone, Adı Aşk Bu Eziyet (Bursaspor), Beşiktaş Armalı, Kara Kartal, Beşik-Taş, Galatasaray 1905 gibi Türkiye 1 ligi futbol kulüplerinin kendileri için üretmekte olduğumuz taraftar lisanslı atkılarının bulunmaktadır. FC Barcelona, Manchester United, Real Madrid FC gibi büyük yabancı takım kulüplerinin lisanslı atkıları da bulunuyor.

Şu an için firmamızın alınmış olan lisanslı ve lisanssız atkı taleplerinin altından kalkabilecek kapasite de çalışmakta olup gerektiğinde daha büyük üretim ağına sahip olabilecek tesislere sahip olduğumuzu da belirtmek isteriz. İmalat atkı – atkıcı denildiğinde akla biz geliriz.