Taraftar Atkı Üretimi

Taraftar Atkı Üretimi

Yeni bir futbol sezonu ve yeni atkı modelleri ile birlikte, taraftar atkı üretimi birçok atkı üretici firmada olduğu gibi şirketimiz, Msv Atkı da başlamış bulunmaktadır.

Firmamızın yapmakta olduğu çalışmalar, hızlı bir üretimin yanı sıra, büyük spor kulüpleri ile de uzun süreli anlaşmalar ile  devam etmektedir. Taraftar atkı üretimi yapan, köklü kuruluşlarından biri olarak sizlere, atkı üreten firmalar arasında lider MSV firmasından da bahsetmek isteriz.

Birçok kuruma, kuruluşa, kulübe, partiye ve özel firmalara üretim yapmaktayız .

2004 yılında ilk temellerini atmış olan MSV firması birçok spor kulübü ile de anlaşma sağlayarak, bu kulüplerin ihtiyacı olan taraftar atkılarınında, üretimini ve teminini sağlamaya devam etmektedir. Yerli yabancı müşteri portföyü ile gerek yerli ,gerek yabancı kulüplere, promosyon atkı üretmekteyiz. Yazımızda kulüplerin isimlerinde de bahsedeceğiz.

MSV, atkı üretim fabrikaları ,üretimi hızı bir şekilde kendi tesislerinde gerçekleştirmektedir. En son teknoloji, üretim tesislerinde bulunan dokuma makinaları, siparişlerini zamanında üretmiş ve sorun yaşanmamasından dolayı müşterileri memnun etmiş, bu sayede büyük bir firma olarak uzun yıllar aktif ticaret hayatını sürdürebilmiştir.

Onlar için önemli olan üretimin, zamanında istenilen kalite ve dokuma modelleri ile müşteriye verilmesi, talep edildiği andan itibaren, anlaşılan sürede üretim gerçekleştirilmesi ve zamanında teslim edilmesidir.

Atkıda Sürekli Gelişen Kalite

Msv firması, atkı üreten firmalar arasında en iyi kalitede üretimini, rekabetçi fiyatlar ile gerçekleştirmektedir. Her yıl, yeni atkı tasarımları ile müşterilerine, farklı modeller sunan firma olarak ta bilinmektedir.

Bu da uzman ekibi, tasarım uzmanları, üretim kompleksi çalışanları, ulaştırma ağı ve yenilikçi yönetim kadrosu ile daima sağlamakta ve sağlamaya da devam edecektir. Kaliteli üretim ve tüm yukarıda saydığımız koşulların birleşimi ile, MSV firması nihai müşterilerine ürün ulaşımı sağlanıncaya kadar takip, koordinasyon, kalite kontrol ve sevkiyat planlamalarını düzenli olarak gerçekleştirerek, olumsuzluklardan tamamen uzak durmaya devam etmiş, atkı üretim firmaları arasında en üstte olmasına katkıda bulunmuştur.

Başarılarının sırrı düzenli çalışma, yeniliklerde gerek teknolojik gerekse tasarımsal olarak faydalanma, disiplinli, bir o kadar da çalışanın işine motive anlayışı ile tamamı olarak düşünüldüğünde, şirket çalışanları ve yönetiminin başarısına bağlayabiliriz.

Kulüp Lisansları

Yazımızın başında bahsetmiş olduğumuz kulüplerden de kısaca bahsetmek isteriz. Çevrimiçi şirket sayfalarımızı ziyaret etmiş olanlarında bu kulüpleri gözlemlediklerini düşünüyoruz. Yerli kulüpler arasında Beşiktaş JK, Fenerbahçe SK, Galatasaray SK ve Trabzonspor olmak üzere 4 büyükler için promosyon atkılarını lisanslı olarak üretimini gerçekleştirmektedir.

Bunların haricinde, Anadolu ve Avrupa yakasında bulunan küçüklü büyüklü bir çok spor kulübü ile de, anlaşma sağlanarak, bu takımların da talepleri doğrultusunda promosyon atkı üretimleri gerçekleştirilmektedir.

Yabancı kulüpler ile yapılan anlaşmalar yine lisansları alınarak talep edilen miktar ve kalitelerde üretim tesislerimizde üretilerek talepleri karşılanmaktadır. Atkı üretim firmamız MSV firması başarılı, kaliteli üretim anlayışı ile bilindik yabancı spor kulüpleri arasında Manchester United FC, Liverpool

FC, Juventus FC ve FC Barcelona ile anlaşmalarını sağlamış yine yurt dışında bulunan büyük takımların yanı sıra küçük takımlarında talepleri doğrultusunda üretimlerini sürdürmektedir.