Özel Üretim Atkı

Özel Üretim Atkı

Özel üretim atkı özelliği ile ürettirmek istediğiniz taraftar atkı tasarımlarınızı bize mail yolu ile göndererek ya da istemiş olduğunuz tasarım çalışmalarını resim veya logoları ile birlikte açıklayıcı bir şekilde bize ileterek ücretsiz olarak Dokuma Atkı, Örme Atkı ve Saten Baskı Atkı desenlerinizi  firmamızda yaptırabilirsiniz.

Tüm bu ürün gruplarında özel taraftar atkınızı dilerseniz online olarak siz de tasarlayabilirsiniz. Uzun yıllardır dünya genelinde tüm spor kulüplerine ve taraftar gruplarına hizmet veren MsvSpor Ürünleri Ltd. Şti. güvencesi ve kalitesi ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktayız. Taraftar atkılarınızı gerçekten gurur duyacağınız ayrıntılar ile üretiyoruz.

2018’in gelmesi ile havaların günden güne soğuyacağını elbet hepimiz bilmekteyiz. Bu çetin hava şartları ile baş etmek oldukça zor olsa da sizin yardımınıza atkılar yetişmektedir. Bunu asla göz ardı edemeyiz. 2018 yılının ne kadar soğuk geçeceği hakkında henüz kesin bir bilgi olmasa da sizin ve sevdiklerinizin içini ısıtacak kendiniz özel üretim atkılar tasarlayarak daha sıcak bir ortam yaratabileceksiniz.

Firmamız sizlere en uygun fiyatlar ve hızlı üretim ile kendi tasarlayacağınız özel tasarım atkıları adresinize kadar ulaştırmaktadır. Yazımızında başında belirttiğimiz gibi tarafınızca tasarlanmış olan atkıların üretimi firmamız bünyesinde gerçekleştirilmektedir. Bunu siz müşterilerimize daha iyi hizmet vermek ve sevdikleriniz için daha samimi bir hediye verebilme koşullarını sunmak için gerçekleştiriyoruz.

Yıllardır süre gelen hazır kullan kavramını ve tabularını yıkarak siz müşterilerimize bu kendi tasarımını kendin yap sana özel bir atkın olsun sloganı ile sunmaya da devam ediyoruz. Elbette sadece tekel müşterilerimiz için değil birçok firma için de bu özel tasarım hakkını sunarak hür seçim şansını firmalar içinde sergiliyoruz.

Kendi dizaynlarınız ile daha kaliteli bir firma anlayışı hem müşterilerinize yansıyacak hem de personel bu tarz promosyonlarınız ile daha motive bir performans sergileme eğilimine girecektir diye düşünüyoruz. Kendi logonuzun ya da kendi armanızın işlendiği bir özel üretim atkının yazımızda da geçtiği gibi personel için bir hediye olarak düşünüldüğünde isteklendirme, çalışma performansında bir artış, kaliteli iş niteliği, motivasyon sergilemelerini sağlarken, müşterileriniz için düşüldüğünde de size karşı daha girişimci, ılımlı, ileriye dönük daha samimi, yatırımcı portföyü bir ruh hali içerisine girmelerini sağlayacaktır.


Yıllardır Süregelen Deneyim

2004 yılından bu yana müşterilerimizin daha kaliteli ve daha dayanıklı atkılar kullanmalarını sağlamak yolunda emin adımlar ve yeni fikirler ile yolumuza devam ediyoruz. Siz müşterilerimizin destekleri ile büyüme eğilimi sürdürdük yenilikçi fikirler ile de sürdürmeye devam etmekteyiz.

Özellikle isme özel atkı konsepti ile hali hazırda çalışmakta olduğumuz gerek yurtiçi gerekse yurt dışı birçok firma ve mağazalar için güven tazeleme yanı sıra sağlam iş politikamızı daha ferah olan yukarılara taşımayı başardık.

Bu firmalar bu fikir ile kendi tasarımlarını özel tasarım atkı tasarla butonuna basarak online olarak nerede olurlarsa olsunlar gerçekleştirmektedirler.

Böylelikle kendi tasarımların firmamız son teknolojik altyapıya sahip gelişmiş üretim merkezlerimizde bire bir olarak üretimini gerçekleştirip adreslerine teslim olarak kimi kendi araçlarımız ile kimi de farklı ulaştırma firmaları ile adresinize ulaştırmaktayız.


Kulüp Lisansları

Bunun yanında birçok spor kulübü ile yıllardır süregelen üretim çizgimizden de bilindiği üzere kişiye özel taraftar atkısı üretimleri de gerçekleştirmekteyiz. Gelişmiş sistemler ile donatılmış üretim merkezinde birçok modelde ve desende taraftar atkısı, triko atkı, saten baskı atkı, dokuma atkı, örme atkı ve 4 büyükler olarak bildiğiniz Beşiktaş JK, Fenerbahçe SK, Galatasaray SK ve Trabzonspor gibi daha birçok kulübe üretimlerini gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca tüm bu kulüplerin triko atkı lisanslarına sahip bulunmaktayız.

Uluslararası kulüpler arasında ilk sıralarda bulunan Manchester United FC, Liverpool FC, Juventus FC, FC Barcelona dâhil olmak üzere küçüklü büyüklü birçok spor kulübüne triko atkı üretimi gerçekleştirmekteyiz. Avrupa da dahil olmak üzere atkıcı denilince akla gelen ilk şirketiz.

Atkı üretimlerimizi müşterilerimiz için gerekenin en iyisini, en kalitelisini ve size isme özel atkı tasarla ile talep edilen atkıları üretmeye devam etmekteyiz ve de bu üretimlerimize dur durak vermeden devam edeceğiz.

Özel atkılar istiyorsanız, burada atkılarınızın nasıl görüneceği konusunda istediğiniz kadar çok söz söyleyeceksiniz. Tasarım ve istediğiniz sloganlarla atkılarınızı yapmanız için tüm atkı çeşitlerimizi 25 adetten başlayan küçük bir rakamla üretiyoruz Biz inanıyoruz ki taraftarlar atkıda en iyisini hak ediyor. En büyük önceliğimiz tutkunuzu sergilemenize yardımcı olmak. Hepimiz takımlarımıza gönülden bağlıyız ve takımlarımızı desteklemek için her yolu denemekteyiz. Biz bunu yapmanın en iyi yolunun özel atkılarla olduğuna inanıyoruz. Taraftar atkı, takımınıza olan tutkunuzu yansıtabilmeniz için en iyisini üretmek için sizlerin hizmetinde.

Taraftar atkıda, dokuma atkıda, örme atkıda ve şal baskı atkıda en iyi kalite müşteri memnuniyeti ile ön planda. Atkı denince akla ilk gelen, taraftarı mutlu eden. Tüm desenlerde istenilen tüm modellerde kaliteli üretim, hızlı ve güvenilir teslimat TARAFTAR ATKI’da!

M S V Atkıları

M S V atkıları, takımınızın dünyadaki tüm olaylara olan desteğini göstermek için mükemmel bir yardımcıdır. Bir güzel yanı da, soğuk günlerde sizi daha da sıcak tutmasıdır. M s v atkıları müşteri incelemelerinden beş üzerinden 5 ⭐⭐⭐⭐⭐ almıştır.

Maç günü geldiğinde formalar ve atkılar hazırlanır, kalp biraz daha sert pompalanmaya başlar, damarlarımızdaki kan ve heyecan adrenalin olarak hayatımıza renk katmaya başlar. Atkıların üstünde yazan kendini tutkusunu ifade eden yazılar renkler logolar isimler bu heyecana ortak olurlar. Atkımızı boynumuza koyarak veya herkesin görmesini sağlayacak kadar yüksek tutarak taşımaktan gurur duyarız.

Takımlarımızın bize ihtiyacı olduğunu biliyoruz. Oyuncuların standlara bakmalarını ve gururla onlara destek verdiğimizi görüyoruz, onlara daha da fazla oynamak için daha fazla sebep sunuyor. Tutkumuz sizinkinden farklı değil. Gurur duyacağınız özel atkılar sunarak tutkunuzu sergilemenize yardım etmek istiyoruz. Ve işlemin sizin için mümkün olduğunca basit olmasını istiyoruz, kolay sipariş, hızlı dönüş ve kaliteli taraftar atkıları ile.


M S V Atkı Nasıl Çalışıyor

Öncelikle hazırlamış oldugumuz atkı tasarım videomuzu izleyin, bu sadece 5 dakikanızı alacaktır. Başlamak için ihtiyaç duyduğumuz tüm bilgileri size verecektir. Fiyatlarımız çok rekabetçi olup miktar ve teslim tarihinize göre değişir. Aralarından seçim yapmanız için çok sayıda müthiş taraftar atkı tasarımı sunmaya çalıştık. Ama siz bu seçeneklerden hiçbirini beğenmediyseniz, bu atkılar benim için yeterli değil diyorsanız neyi değiştirmeyi istediğinizi bize söyleyeceksiniz. Atkılarımızda tasarımınızdan memnun olmanıza kadar ayarlamalar yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Hepsi ek bir ücret ödemeden. Atkı tasarımınızı onayladığınız anda, hemen üretime başlayacağız. İş dönüş süresi yaklaşık 7 ila 10 gün içerisindedir. Sipariş etmiş olduğunuz taraftar atkınız yola çıktığı anda UPS’ten bir bildirim alacaksınız.


En Kaliteli Taraftar Atkılarını Biz Üretiyoruz

Taraftar atkıları konusunda oldukça tecrübe sahibi olan firmamız, uluslararası kalite standartlarına uygun taraftar atkılarını üretmektedir. Sektörde alanında uzman olmasıyla ön plana çıkan firmamız, profesyonel bir çalışma prensibi sayesinde kaliteli ve kullanışlı taraftar atkılarını üretmektedir. Taraftar atkıları üretimi ve satışı konusunda kalite ve uygun fiyattan taviz veren firmamız, en yeni tasarımlarını müşterilerine sunmaktadır. Taraftar atkılarımız istenilen renk ve desenlerde müşterilerimizin taleplerine göre tasarlanabilmektedir. Bu noktada farklı özelliklere sahip olan taraftar atkılarını müşterilerimizin kullanımına sunmaktayız. Müşterilerimize sunmuş olduğumuz taraftar atkı türlerini şu şekilde sıralamak mümkün olmaktadır;

  • Özel Üretim Atkı
  • Taraftar Atkı
  • Saten Baskı Atkı
  • Dokuma Atkı
  • Örme Atkı-Triko Atkı

Sıralanan bütün bu atkı çeşitlerini son teknolojik araçlarla üretmekteyiz. Bu durum ise doğal olarak oldukça kaliteli atkı türlerini üretmemiz noktasında önemli bir kazanım olarak karşımıza çıkmaktadır.

Özel üretim atkı ürünlerimiz, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda tasarlanabilmektedir. Tamamen müşterilerimizin tasarımlarını yansıtarak üretmiş olduğumuz özel üretim atkılarımız, müşterilerimizin istediği resim ya da logolarla süslenmektedir. Bunun için müşterimizin bize yaptırmak istediği atkının tasarımını gösteren açıklayıcı bir resim ya da logolarla başvurması yeterli olmaktadır. Yine müşterilerimizin taleplerine göre örme atkı, dokuma atkı ve saten atkı desenlerinden birisiyle çalışma yapabilmekteyiz. Ayrıca müşterilerimize online olarakta kendi atkılarını tasarlama imkanı sunmaktadır. Kişiye özel taraftar atkıları dünya genelinde bütün spor kulüplerine ve taraftar gruplarına hizmet verebilecek bir özelliğe sahip olarak üretilmektedir.


Taraftar Atkıları

Taraftar atkıları, takımınıza olan büyük tutkunuzu yansıtabilecek bir özelliğe sahip olacak şekilde üretilmektedir. Taraftar atkıları ile takımınızı desteklemeniz mümkün olmaktadır. Bunun yanı sıra taraftar atkıları ile takımınıza bağlılığınızı göstermeniz de mümkün olmaktadır. Bu doğrultuda taraftar atkı ürünlerinin en iyi ürünler olmayı hak ettiğini bilerek hareket etmekteyiz. Bundan dolayı piyasanın en kaliteli taraftar atkılarınız biz üretmekteyiz. Ülkemizde Beşiktaş JK, Fenerbahçe SK, Galatasaray SK ve Trabzonspor dahil olmak üzere büyüklü küçüklü pek çok kulübün taraftar atkılarını lisanslı olarak üretmekteyiz. Ayrıca dünyaca ünlü; Liverpool FC, Manchester United FC ve FC Barcelona gibi pek çok yabancı spor kulüplerinin taraftar atkılarını da üretmekteyiz.


Saten Baskı Atkı

Saten baskı atkı ürünlerimiz, 140×18 cm + Püskül ölçülerinde üretilmektedir. Saten baskı atkılarımızda hiçbir renk kısıtlamamız bulunmaktadır. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda renkli fotoğraf ya da grafik tasarımlarını saten baskı atkılarımıza işlemekteyiz. Baskı esnasında kaliteden asla taviz vermeden resim ve grafikleriniz kalitesi bozulmadan atkılara transfer edilebilmektedir. Saten atkı ürünlerimizin her iki tarafında da 6 cm uzunluğunda püskül bulunmaktadır. Ayrıca saten baskı atkı ürünlerimiz kullanıcılara yumuşak bir dokunuş hissi uyandıracak bir kullanım konforuna da sahiptir. Taraftar atkıları ürünlerimizi saten baskılı atkı türünde de üretebilmekteyiz.


Dokuma Atkı

Dokuma atkı ürünlerimiz, taraftar atkısı ismiyle de tanımlanabilmektedir. Dokuma atkı ürünlerimizin tamamında polyester ve akrilik iplik kullanılmaktadır. Ayrıca dokuma tekniği olarak çözgü tekniğine uygun olarak üretilen taraftar atkıları, 8 farklı renk kullanılabilecek bir özellikte üretilmektedir. Ayrıca çift taraflı olarak da üretilebilen dokuma atkı ürünlerimizin renk çeşidi ise 5 renk çeşidine sahip olmaktadır. Bunun yanı sıra HD dokuma atkı ürünlerimize akrilik sayesinde oldukça ayrıntılı desenleri işleyebilmekteyiz. Bu özellik ise bize ne kadar karmaşık olursa olsun tüm logoları oldukça kaliteli bir şekilde atkılara işlememizi sağlamaktadır.


Örme Atkı

Örme atkı ürünlerimiz, yüzde yüz akrilik iplikten üretilmektedir. Aynı anda 8 farklı rengin kullanılabildiği örme atkı ürünlerimizin her iki ucunda da püskül bulunmaktadır. Sıcak tutma özelliği sayesinde çok tercih edilen örme atkılarımız, kullanıcılara yumuşak bir kullanım konforu sunmaktadır. Yetişkin ve çocuk boy olarak üretilen örme atkılar, iki farklı ölçüde üretilmektedir;

  • Yetişkin Boy: 140×18 cm + Püskül (Püskül 6 cm)
  • Çocuk Boy: 125×16 cm + Püskül (Püskül 6 cm)

Tüm taraftar atkıları ürünlerimizin son teknolojik araçlar üretilmesi konusunda oldukça titiz davranmaktayız. Bu noktada firma olarak Ar-Ge çalışmalarımızı en kaliteli atkı çeşitlerini üretmek için yönlendirmekteyiz. Müşterilerimizin taleplerini karşılamak adına yatırımlarımıza son hızla devam etmekteyiz. Bu sayede ise firmamıza verilmiş olan siparişler oldukça seri bir şekilde tamamlanarak müşterilerimize teslim edilmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalıştığımız için kaliteli atkı ve uygun fiyat ekseninde bir hizmeti müşterilerimize sunmaktayız. Ayrıca adet sayısı arttıkça çok daha uygun fiyatlı olarak atkı ürünlerini müşterilerimizin kullanımına sunmaktayız.