atkı tasarımını özelleştir

Taraftar Atkı Tasarım Rehberi Bir yorum yaz

Taraftar Atkı Tasarım Rehberi;

Bir takımın arkasındaki itici güç renklerine gönül vermiş taraftar kitlesidir.Ve bu taraftarların elbette vazgeçilmezi, iyi tasarlamış bir atkıdır.

Taraftar atkısı tasarım rehberimiz vizyonunuzu tüm sezon boyunca sürecek bir gerçekliğe dönüştürmek için burada.Sezon açılışlarından turnuva ve hatta final maçına kadar, Taraftaratki.net olarak siz taraftarların farklı görünmesi, kendilerinizi en iyi şekilde ifade etmeniz için 2004 yılından buyana olduğu gibi hep yanınızda olacağız.

Muhteşem görünen bir taraftar atkı tasarımında 4 önemli öge vardır. Her birini kısaca gözden geçirelim.

Tarzını Seç

Renklerini Seç

Sloganını Seç

Dilersen oldukça basit yada karışık bir atkı tasarımı hazırla

 

Her mevsime göre taraftar atkısı ürettiğimizi biliyor muydunuz? Taraftaratki.net, takımınızın bulunduğu sezona, spor kulübüne yardım yada tanıtım amaçlı her türlü etkinliğine, organizasyona uygun örme, dokuma ve baskılı taraftar atkılarının imalatı yapar. Muhteşem taraftar atkı tasarımlarının başlangıcı, bunlardan hangisi için atkı isteniyorsa onu seçmekle başlar.

Taraftar kaşkol – Örme olarak üretilir her iki tarafta 6 iplik rengine ve kişiselleştirilmiş seçeneklere izin verir, yumuşak dokusu vardır ve soğuk havalarda kullanım için idealdir.

Dokuma atkı – Bu taraftar atkılarımız 1 taraflı veya 2 taraflı olabilir ve örme seçenekleri kadar kalın olmamasına rağmen, en yüksek kalitede iplikle üretilir. Çözgü üzerine dokunduğu için, logolar çok net ve detaylı çıkar. Dokuma atkılar 6 iplik rengine kadar izin verir ve en özel atkı seçeneklerimizden biridir.

Baskı saten atkı- En yüksek kaliteli polyester kumaş kullanırız, hafif yapısı hava alan kumaşı ile yazlık atkı diye de adlandırılır. Baskı saten atkılarımızda hiç bir renk kısıtlaması yoktur. Yazıcı mantığı ile üretilmektedir. Atkınıza dilediğiniz detayı ekleyin!

 

Renklerini Seç

Çoğu takım renkleri ana renklerden oluşturulmuştur. Ve bu ana renklerin tümünü stoklarımızda her zaman tutmaktayız. Bu nedenle, taraftar atkı üretimimiz çok hızlıdır ,siparişlerinize anında karşılık verebilmekteyiz, aşağıda bulunan linkten renklerimizi göre bilir dilediğinizi seçebilirsiniz,

% 100 yüksek kaliteli akrilik ipliklerimizi inceleyin.

Stok Renklerimiz

Taraftar atkı sloganını seç

Takımınızın adını ,logosunu eklemenizin yanı sıra ,sloganınız ile de taraftar atkınızı özelleştire bilirsiniz.

Taraftar atkıda basit ve karmaşık tasarım

Taraftar atkıda iki ana tasarım stili vardır.

Basit tasarımlar olarak adlandırdıklarımızda ,çubuklar ve çizgilerin yanı sıra kulübün logosu olur, isteklere göre sloganda eklene bilir.

Karmaşık tasarımda ise iç içe girmiş şekiller, renk , logo ve sloganlar ,belki taraftar siluetleri kullanıla bilir, Taraftar atkının her yeri doldurulur.

Taraftar atkı tasarımları oluşturmak için tüm tasarım seçenekleri ve renk şemaları ile, sizin ve takımınızın mevsimsel olarak mükemmel aksesuarını oluşturma konusunda kontrol tamamen sizdedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir