miting atkısı

31 Mart 2019 Yerel Seçimler Siyasi Parti Atkıları Bir yorum yaz

Siyasi Parti Atkıları;

Yaklaşan Yerel seçim döneminde siyasi partilerin ve bağımsız adayların seçim propagandasında kullandığı en önemli tanıtım araçlarından biridir.

Parti ve adayların düşüncelerini, ideallerini, fikirlerini, yapmak istedikleri ve hedeflerini hedef kitleye aktarırken, bu anlamda en iyi yardımcı rol elemanı tartışmamız atkıdır.

Bir çok ürün çeşidinde ve bir çok farklı alanda kullanılabildiği gibi aynı zamanda o Partiyi ve adayı tartışmasız temsil etmektedir.

Seçim döneminde adayların mitinglerinde, ziyaretlerinde meydanlarda parti atkıları adayları ve seçmenleri birbirlerine yakınlaştırmaktadır.

Siyasi parti atkılarını, partiye veya Aday’a özel olarak üretmekteyiz, önümüzdeki seçimlerin Mart ayında olması tanıtımın yanı sıra hiç şüphesiz adayın ve seçmenlerin soğuktan korunmasında yardımcı olacak bu nedenle önümüzdeki 2019 Mart yerel seçimlerinde çok daha önem kazanacak.

 

Parti atkıları nerelerde kullanılır?

Parti atkıları parti ve derneklerin kampanyalarını yürütmek ve kendilerini tanıtmak istedikleri her alanda kullanılabilir. Başta seçim meydanları, mitingler ve çeşitli parti organizasyonları olmak üzere bir çok alanda kullanılabilir.

Parti atkıları imalatı nasıl yapılır?

Parti atkısı istenen özelliklere göre parti logosu ,adayın resmi, adı ve soyadı yada buna benzer istenen özelliklere göre deneyimli grafikerlerimizce özenle hazırlandıktan sonra onay için siparişi veren yetkiliğe sunulur, atkının tasarımda istenen sonuç alınınca onay süreci sonunda hızlıca üretilir.   Yüksek üretim kapasitemiz sayensin de istenen her adetteki atkıları en kısa sürede teslim edebilmekteyiz.

Parti atkılarımızda standart atkı boyutlarımız  140×20+ her iki uçta 6cm püsküldür. Tüm atkılar daha sonra tekli geri dönüşümlü jelatinlerde paketlenir.

31 Mart 2019 ‘da yapılacak yerel seçimlerde tüm siyasi partilerimize başarılar diler, hızlı üretim ve kalitemizin yanı sıra, en uygun fiyatları da bizden bulacağınızı garanti edebiliriz, bize danışmadan parti atkısı siparişi vermeyin.

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir