Taraftar Atkısı; Neden İhtiyacım Vardır ve Nasıl Sipariş Edilir? 1

Tuttuğumuz takımın maçı olduğu günlerde taraftar atkımızı boynumuza takmak, atkımızı sallamak, üzerinde yazan sloganı herkesin görebileceği şekilde atkımızı açmak, damarlarınızda zaten mevcut olan heyecana daha fazla hayat verir, adete dışa vurur her duygu… Tutkulu olan taraftarın vazgeçilmez aksesuarıdır atkısı, onu yanımızda taşımaktan gurur duyarız, biliriz tuttuğumuz takımın bize ihtiyacı olduğunu, sahadaki oyuncuların tribünlere baktığında ve bizi gördüklerinde yüzlerindeki gururu ve motivasyonu görürüz. Bu onlar için maç sırasında ayrı bir destektir.

Taraftar Atkı olarak, bizim tutkumuz sizinkilerden farklı değil. Gurur duyabileceğiniz özel taraftar atkıları sizlere sunuyoruz, tutkunuzu ve sevginizi en özel şekilde sizin için üretmek için buradayız. Ve sürecin sizin için mümkün olduğunca basit olmasını istiyoruz – kolay sipariş, hızlı geri dönüş ve kaliteli taraftar atkıları.

Taraftar Atkı nasıl çalışır?

Sadece bize istemiş olduğunuz taraftar atkısının nasıl olması gerektiğini yazan bir mail yeterli olacaktır. Deneyimli grafiker arkadaşlarımız istekleriniz doğrultusunda size istemiş olduğunuz taraftar atkılarını tasarlayacak ve mail yolu ile size geri gönderecektir. Bu tamamen ücretsizdir. Siz taraftar atkınızdaki tasarımdan memnun oluncaya kadar gerekli değişiklikleri yapacağız. Hiçbir ek ücret ödemeden.

Ayrıca seçim yapabilmeniz için birden fazla, taraftar atkı tasarımları da oluşturacağız. Fiyatlandırma ile birlikte hızlı bir şekilde yanıt vereceğiz, böylece ne kadar olacağını hemen öğreneceksiniz. Fiyatlarımız çok rekabetçi ve miktar ile teslim tarihine tarihine göre değişiklik göstermektedir. Siparişiniz size özel olduğu için ön ödemeli olacaktır, ancak yüksek adetli siparişinizde sonra ödeme koşullarını da değerlendirebiliriz.

Tasarım sizin tarafınızdan onaylandıktan sonra üretime başlayacağız. Üretim süremiz 5 ila 7 iş günüdür. Siparişiniz gönderildikten sonra UPS Kargo’dan bir bildirim alacaksınız. Bu sürecin en başından itibaren, sizinle doğrudan telefon veya e-posta yoluyla çalışmaya hazır arkadaşlarımız olacak.

Bir taraftaratki.net müşterisi her zaman en iyisini hak eder…

Yorumlar

  1. Çok iyi tam istediğim gibi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir