saten baskı atkı

Atkı Tasarlamak Bir yorum yaz

Takımlarınız için özel atkı tasarlamadan faydalanmanın mükemmel yanlarından biri size verilen tasarım özgürlüğünün yanı sıra, Çeşitli desenler, renk seçenekleri ve sloganlardır, takımınıza istediğiniz şekilde tutkunuzu göstermenizi sağlar.

Bu taraftar atkının size sunduğu en önemli unsurdur. Taraftar atkıları, takımınızın temel ideallerini temsil eder ve insanların kulübünüzle ilgili ilk izlenimlerinden birini yapar. Bu nedenle, özel üretilen taraftar atkılar ile takımınız hakkında ne söylemek istediğinizi tam ifade etmenizi sağlar.

 

İlk önce, taraftar atkıda isteyeceğin renkleri düşünmelisiniz. Çoğu takım genellikle sadece iki veya üç ana renk kullandığından, bu nispeten basittir. Bununla birlikte, tasarım stilini bütünleştirmeye başladığınızda, ön planda hangi rengi istediğinize ve ayrıca yazılı kelimeler için hangi rengi kullanmak istediğinize karar vermeniz gerekir. Özel tasarım taraftar atkı deseniniz için doğru renk kombinasyonunu seçmek çok önemlidir.

 

Bir büyük etkende, taraftar atkınıza koymak istediğiniz sloganlardır.

Bu sloganlar tam anlamıyla taraftar atkınızda ifade etmek istediklerinizi tam olarak heceleneceği yerdir.

Okul veya kulüp adı, takımı açıkça ilan eden ve bu taraftarların kime destek verdiğini herkesin bilmesini sağlayan popüler bir seçenektir. Bir diğer önemli faktör ise, atkının diğer tarafında söyledikleriniz olacaktır. Birçok takım, takım maskotlarını kullanmaktan ve “bizim için saldır ” veya “bu gurur bize yeter” gibi bir cümle kullanmaktan hoşlanır; ancak bu takım, kulübün desteklenmesi için benzersiz bir yakalama ifadesi oluşturabileceğiniz başka bir alandır. Unutulmaması gereken şey, bu ifadelerin daha büyük bir font kullanmak için kısa ve basit olması gerektiğidir. Eğer ifade çok uzunsa, font çok küçük olacaktır ve uzaktan insanlar okuyamayacak ve anlayamayacaklardır.

 

Taraftar atkılarınızı tasarlarken göz önünde bulundurmanız gereken bir diğer şey, kumaşa dokunmak istediğiniz görüntü türlerindendir. Birçok takım bir takım logosu kullanmayı seçer, ancak kulübü gösteren diğer semboller de verilebilir. Yine, neyi seçtiğinize bağlı olarak bu, kulübünüze alakalı olan kişilerin gördüğü büyük bir imaj olacaktır.

 

Gerçekleşmesi gereken ana şey, özel taraftar atkı siparişi verdiğinizde, diğer birçok kişinin futbol takımınızı göreceği bir pencere oluşturacağınızdır. Muhalif takımlar ve taraftarları, taraftar atkınızı gören rastgele insanlar ya da sadece kendi oyuncularının arkadaş ve aile üyelerini, takımını temsil edecektir.

Bu nedenle, kulübünüz için mükemmel mesajı gönderen taraftar atkınızı tasarlamak için, Taraftaratki.net olarak, siparişiniz için mükemmel bir atkı tasarımınızın olmasını sağlamak için size her adımda rehberlik ediyoruz, ancak unutmayın, son karar size kalmış! Bu nedenle siz sadece bir sonraki taraftar atkınızda söylemek istediğiniz şeyi düşünün! Gerisi bizim işimiz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir