stad atkısı

Kişiye Özel Atkı Bir yorum yaz

Son yıllarda üzerinde isim yazılı kişiye özel ürünlerde bir hayli talep artışı olduğu gözlenmektedir. Özellikle sevdiklerine verecekleri hediyelerin kişiye özel olmasını isteyen birçok insan bu ürünlere ilgi göstermektedir. Kişinin kendini özel hissetmesini sağlayan ve özel olarak tasarlanan bu ürünler, çoğunlukla kişinin değer verdiği şeyler ile ilişkili olmaktadır. Herkesin hayatında değer verdiği ve her an yanında olmasını istediği bazı varlıklar bulunmaktadır. Gönül verdiği bir takım, bir görüş, ya da bir insan bu anlamda kişilerin hayatında önemli yer tutmaktadır. Bu kadar özel hisler beslenen bir kişi ya da gruba karşı duyulan hayranlık ve sevgi, bazı ürünlerin üzerine de işlenerek kişiye özel hale getirilmektedir. Son zamanlarda spor kulüplerinin renklerinden oluşan kişiye özel atkı üretimi bu sebeple artmış ve en çok tercih edilen hediyelik ürünlerden biri haline gelmiştir.

Kişiye Özel Atkı Ve Şallar

Özellikle erkeklerin yoğun ilgi gösterdiği spor kulüplerinin lisanslı atkı modelleri çok fazla seçenege sahip olmakla birlikte, isim yazdırma imkanı tanıması sebebiyle kişiye özel üretilmektedir. İstenilen takımın renkli veya amblemli atkısı üzerinde hem sporcuların hem de kullanacak kişinin adı bir arada yazabilmektedir. Bu sayede taraftarın takıma aidiyet duygusu da artmaktadır. Çoğu spor mağazası ve internet üzerinden satış yapan siteler, kişilere istediğin gibi atkı tasarla seçenegi sunmaktadırlar. Bu seçenekte herkesin istediği her şeyi yazdırması mümkündür. Sadece taraftar atkıları için değil, günlük hayatta kullanılan atkılar için de aynı işlem yapılmaktadır. Bu sayede iş ya da okulda atkının kaybolmasının ve karışmasının da önüne geçilmektedir. Bunun dışında isim yerine kişinin hayatında önemli gördüğü ve belki felsefe edindiği bir söz de yazılarak fark yaratılabilmektedir.

Hangi Atkı Ve Şal Tercih Edilmeli?

Kişiye özel şal ve atkı imalatı farklı kumaşlardan, değişik renklerde üretim ile her geçen gün artmaktadır. Kişinin hangi kumaştan yapılmış atkıyı seçeceği ise kendi tercihine ve ihtiyacına göre değişmektedir. Mesela dokuma atkı her dönemde tercih edilmekte ve uzun süre kullanılabilmektedir. Günlük hayatta da rahatlıkla kullanılacak dokuma atkıya karşılık, triko atkı da soğuk kış günlerinde ihtiyaca cevap vermektedir. saten atkı ise üzerinde takıma ait logo ya da resimli baskının bulunduğu, maçların en vazgeçilmez aksesuarı olarak karşımıza çıkmaktadır. Saten atkının her mevsim kullanılabilmesi ve kolay yıpranmaması ise tercih edilmesinin en önemli nedenidir. baskı şal modelleri de kişiye özel ürünler arasında öne çıkan seçeneklerden biridir. Dijital baskı ile istenilen renk verilip, yazı yazılmaktadır.

Kişiye Özel Bere

Atkı ve şalların ayrılmaz parçası olan bereler de kişiye özel olarak tasarlanmaktadır. Genellikle örme bere üzerine kişinin adı veya baş harfleri işlenmektedir. Takımının renkleri veya tercih edilen herhangi bir desenin kullanıldığı bereler ile tarz bir görüntü yakalamak mümkün olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir