örme atkı

Kişiye Özel Tasarım Seçeneğiyle Triko Atkılar Bir yorum yaz

MSV Atkı olarak üretimini yaptığımız ürün gruplarından birisi de triko atkılardır. Taraftar gruplarının en beğendiği, en çok kullanılan ürünlerin başında gelir. Triko atkı üretiminde %100 akrilik iplik kullanılır. Soğuktan koruma özelliği ile diğer seçeneklere göre avantajlı olduğunu söyleyebiliriz. Bu tür atkıların her iki ucunda 7’şer santimetrelik püsküller bulunmaktadır. Yüksek kalitede, 8 farklı renk seçeneğiyle üretilmektedir. Sımsıcak tutması, yumuşak bir hissiyat vermesi triko atkıların tercih edilmesindeki en büyük etkenlerdendir. Çocuk grupları için 125×17 cm atkı ve buna ek olarak her iki ucunda 7 cm püskül ebatlarına sahiptir. Yetişkinler için ise 145×18 cm ve ek her iki ucunda 7 cm püskül ebatlarındadır. Örme atkılarda akrilik iplik kullanılır. Kanserojen madde içermez ve son derece dayanıklıdır.

Triko Atkı Üretim Tekniği

Yarım asırdan fazla sektör tecrübesiyle üretim yaptığımız atkı sektöründe ülkemizde lider olma gururunu yaşıyoruz. Üretim tekniklerimiz güvenli ve sağlıklı olmakla birlikte, triko atkılarda hammadde olarak birinci sınıf %100 akrilik iplik tercih etmekteyiz. Buna bağlı olarak da müşterilerimize en kaliteli ürünleri sunuyoruz. Triko atkı üretiminin yanı sıra baskı şal, örme bere, dokuma atkı, saten atkı gibi ürün seçeneklerimiz de mevcuttur. Fabrikalarımızda kullandığımız makineler yüksek teknolojili, kusursuz üretim gerçekleştiren makinelerdir. Talebe göre lisanslı atkı imalatı da gerçekleştirmekteyiz. Futbol kulüpleriyle yaptığımız anlaşmalar neticesinde taraftarı olduğunuz takım için de hem standart olarak hem de özel tasarımlarla atkı üretimi yapıyoruz.

Tasarım Fikirlerinizi İletin, Size Özel Üretim Yapalım!

Fiyat performans ürünlerinden birisi olan triko atkılar, taraftar grupları için en çok tercih edilen ürünlerdendir. Kulüplerin fanları ve taraftarlar için kendi tasarımlarını hayata geçirmeleri için imkan sunuyoruz. Tasarım fikirlerinizi bize iletirseniz, en ekonomik seçeneklerle size özel üretim yapabiliriz. Ayrıca tasarım konusunda bizden destek de talep edebilirsiniz. Bu hizmet için herhangi bir ücret talep etmiyoruz. %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızda amacımız müşterilerimizin hayalini kurduğu bir atkı üretebilmek. Bu amaçla firmalar, kulüp taraftarları, markalar, dernekler, vakıflar ve onlarca farklı topluluk için özel üretim yapıyoruz. Tek yapmanız gereken markanızı, logonuzu, varsa sloganınızı; belirlediğiniz renk seçenekleriyle bize iletmek. Bu noktadan sonra firmamız özel üretim makineleriyle tasarımlarınızı triko atkılara nakşederek adresinize kadar teslim edecektir. Toplu siparişlerde minimum adet sınırı 25’tir.

Triko Atkı Fiyatları ve Sipariş Süreci

Örme atkı olarak da adlandırılan triko atkı ürünlerinin standart fiyatlandırması adet başına 9.90 TL’den başlamaktadır. Renk seçeneği, tasarım ve kaliteye göre fiyatlarda değişiklik olabilir. Firmamızla iletişime geçtiğiniz takdirde fiyatlandırma konusunda net bir cevap alabilirsiniz. Özel tasarımlarınız ücretsiz şekilde sizler adına yapılabilmektedir. Ürünleriniz için sipariş geçtikten sonra bir haftaya kadar adresinize teslim edilecektir. Ayrıca 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretiniz bizden.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir