kaşkol atkı

Profesyonel Atkı İmalatı ve Tasarımı Bir yorum yaz

Hiç geçmeyen modası ile taraftar atkıları 7’den 70’e herkes için hoş bir aksesuar. Firmamız 2004’te çıkmış olduğu bu zorlu yolculukta, kaliteli ve dayanıklı ürün anlayışı ile müşterilerine en iyi hizmeti vermekte. Atkı imalatı konusunda uzman olan MSV Spor, aktif ticaret hayatında ülkenin önde gelen üreticilerinden birisi olmayı başarmıştır. Adını sıklıkla duyduğunuz taraftar grupları için üretim yaptığımız gibi, birçok firma ve marka için de üretim gerçekleştirmeyiz.

Ne Tür Atkı İmalatı Yapıyoruz?

MSV Atkı taraftar atkıları dahil olmak üzere birçok farklı modelde üretim yapmaktadır. Örme atkı, nakışlı taraftar atkı, casual taraftar atkı, saten atkı, baskı şal ve bere ürünlerinde de geniş bir ürün gamına sahiptir. Dünya standartlarında hammadde seçimi yaparak, yalnızca yüksek kaliteli ve dayanıklı ürünler sunmaktayız. Bu sayede ürettiğimiz modeller, uzun yıllar kullanılabilmekte ve kolay deformasyona uğramamaktadır.

Atkı İmalatını Hem Taraftar Grupları için Hem de Firmalar için Gerçekleştiriyoruz

Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş, Trabzonspor, Bursaspor gibi önemli kulüplerin taraftar gruplarına özel tasarımlarla lisanslı atkı imalatı sunuyoruz. Bunun yanında kişiye özel atkı üretimi için tasarımlarınızı gün yüzüne çıkarmanıza imkân veriyoruz. Örneğin tasarımını yaptığınız bir taraftar atkı modelini bizlere ilettiğiniz takdirde, bu tasarımları ürünlerimize nakşediyor, yalnızca 1 hafta gibi bir süre içerisinde adresinize postalıyoruz. Ekonomik, dayanıklı, uzun ömürlü modellerimizi tasarımlarınızla özdeşleştiriyoruz. Özel tasarım ürünlerinde dilediğiniz renk seçimini yapmanız mümkün. Ayrıca talebinize göre atkı ve diğer ürünlere logonuzu veya ambleminizi de ekliyoruz. Eğer tasarım konusunda uzman olmadığınızı düşünüyorsanız; detaylı bir tarif ile bizlere hayalini kurduğunuz tasarımı anlatarak, sizler için tasarım da yapabilmekteyiz. Bu özel hizmet için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez.

Atkılar Hem Kış Aylarında Hem Diğer Mevsimlerde Kullanılabilir

Birbirinden güzel tasarımlarla örme ve dokuma atkıları kış aylarında soğuktan koruduğu gibi, 4 mevsim kullanılabilecek ürünlerdendir. Atkı yalnızca bir aksesuar değil, aynı zamanda renklerle hayat bulan, takımınızı, firmanızı ve hizmetinizi ortaya koyan, hatırlanma oranı yüksek bir araçtır. Bu anlamda iyi bir reklam aracı olarak değerlendirilebilir. Perakende olarak üretim yapabildiğimiz gibi; 25 adet ve üzeri için toptan ürün siparişi de almaktayız. Eğer böyle bir promosyon çalışması yaptırmak istiyorsanız, tek yapmanız gereken tasarımınızı bize iletmeniz ve siparişinizin size ulaşması için beklemek. Ortalama teslimat süresi 5-7 gün aralığındadır. Yüksek miktarlı ürün siparişlerinde bu süreç uzayabilir ve bu durumda firmamız tarafından bilgilendirilirsiniz.

Lisanslı Atkı İmalatı ile Takımınızı En İyi Şekilde Temsil Edin

MSV Atkı olarak üretimini yaptığımız taraftar atkıları lisanslıdır. Çevrimiçi şirket sayfamızdan da görebileceğiniz üzere, hem Türk kulüplerinin hem de Avrupa’da önde gelen kulüplerden olan Manchester United FC, Juventus FC, Liverpool FC ve FC Barcelona gibi kulüplerle anlaşma yaparak lisanslı atkı imalatı hizmeti veriyoruz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir