taraftar dokuma atkı

Renkli, İddialı, Size Özel Atkılar Bir yorum yaz

Son yıllarda trend haline gelen kişiye özel atkı üretimi bugün genişleyen ürün çeşidiyle cazibesini korumaya devam ediyor. Atkı deyince elbette akla gelen ilk şey taraftarı olduğumuz kulüpler. Yıllarca tuttuğumuz takıma olan aidiyetimizi ifade etmek için boynumuzdan çıkartmadığımız atkıları bugün sadece takım arması değil kendi kişiliğimizin yansıması olarak tasarlama imkanına da sahibiz.

Taraftar atkıda “Sınır Sizsiniz”

Pek çoğumuzun renklerine tutkuyla bağlandığı, desteklediği bir futbol kulübü vardır. Destek yollarından biri de kulübe ait lisanslı atkı, forma ya da başka bir ürün satın almaktır. Ancak bu konuda ezberi bozan bir uygulamayı istersen atkı tasarla diye sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz. Sadece tuttuğumuzun takımı renkleri değil, istediğiniz her türlü özgün tasarımı gerçekleştirerek hem şık hem de size özel bir ürüne sahip olabilirsiniz.

“Atkı Deyip Geçmeyin”

Atkı deyince aklınıza sadece sizi soğuktan koruyan dokuma atkı modelleri gelmesin. Atkı çok işlevsel nitelikleri olan, son derece özel bir objedir.  Bu yüzden atkı imalatı da büyük önem arz eden, ihtiyaçlara cevap verebilir bir çeşitlilik sunmak zorundadır. Sadece soğuk havalarda değil 4 mevsim kullanabileceğimiz saten atkı, tasarımıyla mesaj veren çeşit ve modeller olabileceği gibi kıyafetlerimizi tamamlamakta yardımcı olan şık alternatiflerde göz ardı edilmemelidir.

“En Çok İlgiyi Taraftarlar Gösteriyorlar”

Atkı çok işlevsel ancak bu konuda aslan payını taraftarlara borçlu olduğumuzu söyleyebiliriz. Dünyanın neresine giderseniz gidin tuttuğu takımın renklerini her yere taşımak isteyen ve saha içi şovlarında bunu gösterme amacı olan taraftarlar lisanslı takım ürünleri içinde en çok lisanslı atkı ve bereleri tercih eder. Tabi bunu tamamlayan bir başka unsurda bereler diyenler son derece haklı. Atkı ve bere birbirinden pek ayrılmayan bir kombin gibidir. Hem şıklık hem de soğuk havadan korunmak adına son derece önemli ürünlerdir. Hele ki soğuk iklimin futbol sezonuna çok hakim olduğu ülkemizde şüphesiz taraftarlar için en vazgeçilmez unsurlar atkı ve berelerdir.

“Kendi İmzanızı Atın”

Atkı ve örme bere konusunda var olan ürünlerle yetinmek istemeyenler, kendi hayalini, özgün düşüncesini, rengini ya da imzasını işe dahil ederek özel bir tasarım gerçekleştirmek isteyenler için sitemiz çok özel seçenekler sunuyor. Sayfayı ziyaret eden herkes dilediği modeli seçerek hiç zorlanmadan gönlündeki tasarımı oluşturabiliyor ve son derece özel fiyatlarla sokakta, tribünde dilediği her yerde bu özel tasarım ürünlerle farkını ortaya koyabiliyor.
Sadece atkı modelleri değil bere, baskı şal, dokuma, triko atkı gibi aklınıza gelebilecek binlerce çeşitte sizleri bekliyor.

Üstelik sınırınız sadece futbol değil, siyasi parti, dernek, grup aklınıza gelebilecek her türlü üretim için toptan ya da perakende satışlar için www.taraftaratki.net sayfanızı ziyaret edebilir ve merak ettikleriniz ile ilgili en detaylı cevapları sayfada bulabilirsiniz.  Soğuk kış günlerine zevkiniz ve kendi tasarım atkınızla imza atmak için geç kalmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir