taraftar atkısı yapan şirketler

Taraftar atkısı yapan firmalar Bir yorum yaz

Uzun yıllardır taraftar atkı üretim sektöründe olan firmamız ,Tek taraflı dokuma atkı, çift taraflı dokuma atkı, saten baskı atkı ve Triko taraftar atkıları üretmektedir.

Bunlara ek olarak, taraftar bere üretimide yapmaktayız, bu üreti mi yaparken en çok insan sağlığına, kaliteye ve müşterilerimize vermiş oldugumuz üretim sürecine özenle dikkat etmekteyiz.ISO 9001, Oeko -Tex standartlarında üretim yapan firmamız sektörün lideridir ve buna layık olmak için var gücüyle çalışmaktadır.

Birbirinden farklı spor dalları çerçevesinde her taraftar için takımlarının önemi çok büyüktür. Zira sıkıcı hayatın içerisinden kurtulmak ve tüm dertlerden uzaklaşmak için maçları seyretmek, eğlenceli bir zaman geçirmek adına büyük bir önem taşımaktadır. Tabi bunu yaparken takımların lisanslı ürünlerini de kullanmak, taraftarların en çok arzu ettikleri seçenekler arasında yer alır. Özellikle bu konuda farklı atkı ve bereler ön plana çıkmaktadır. Bu kaliteli site bünyesinde ise hem kendi takımınızı lisanslı ürünlerine sahip olabilir hem de kişiye özel atkı üretimi fırsatını değerlendirerek, tamamen orijinal bir görsel altında farklı ürünlere sahip olabilirsiniz. Yepyeni bir nesil anlaş içerisinde destek sağlayan bu site bünyesinde, sen de atkı tasarla ve çizimini gerçekleştirdiğin resim sayesinde başka hiç kimsede olmayan bir atkıya sahip ol. Aynı zamanda lisanslı atkı seçenekleri arasında da İstanbul’un 3 büyükleri içerisinden seçim yapabilir, ayrıca dünyanın farklı ülkelerindeki takımların atkı ve berelerini de lisanslı şekilde elde edebilirsiniz.

Muhteşem tasarımlar ile göz dolduran ürünler

Farklı seçenekler dahilinde kendinize özel olan bir ürünü profesyonel atkı imalatı ile hemen elde edebilirsiniz. Bu seçenekler içerisinde öncelikle kendi tasarımınızı farklı iletişim yolları ile siteye gönderebilirsiniz. Aynı zamanda yine site bünyesinde çevrimiçi tasarımınızı kendiniz yapabilir ve gerçeğe dönüştürülmesine olanak tanıyabilirsiniz. Farklı bir alternatif olarak ise dünyanın her yerinden değişik takımların lisanslı ürünlerini doğrudan temin edebilir ve kaliteli malzeme yapısı sayesinde güven içerisinde kullanabilirsiniz. Bunlar içerisinde dokuma atkı çeşitleri, saten ya da örme seçenekleri arasında güzel bir seçim gerçekleştirmeniz sizin elinizdedir.

Muhteşem atkı ve bereler sizleri bekliyor

Bir taraftar için özellikle atkı ve berelerin önemi çok büyüktür. Hem maçlar seyredilirken hem de günlük hayatta sonbahar ve kış aylarında keyifle kullanılan bu ürünler, şimdi yepyeni bir nesil altında özel bir olanak sunuyor. Site üzerinde kaliteli bir malzeme yapısı ile saten atkı modeli altında üretimi gerçekleştirilen çeşitler, kendi tasarımlarınız ile hayat buluyor. Tasarımınızı kendi hayal gücünüz ile gerçekleştirdiğimiz resim ya da logoları hemen iletişim yoluyla gönderebilir, triko atkı seçenekleri üzerinde güzel bir görünüm elde etmesine olanak verebilirsiniz. Aynı zamanda çevrimiçi bağlanarak tasarımınızı hemen gerçekleştirebilir ve kaliteli malzeme yapısı ile hazırlanmış atkı ya da berelerin üzerine yerleştirilmesine olarak verebilirsiniz.

Dilediğiniz modeli hayata geçirin

Birçok değişik tasarım ile dilediğiniz atkı ya da bere çeşidine sahip olabilirsiniz. Özellikle kendi tasarımınız olan resimleri sımsıcak bir kumaşa baskı altında örme bere çeşitleri ile gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Aynı zamanda sadece bere ve atkı modelleri değil, özel yapısı ile tamamen orijinal ve size ait bir görünüm altında baskı şal çeşitlerini de elde edebilirsiniz. Bütçenizi aşmayan fiyatlarla çok uygun seçenekler dahilinde, bütün bu fırsatlar içerisinden tercih yapabilir ve harika ürünlere sahip olabilirsiniz.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir