stad atkısı

Atkı Tasarla, Bize Gönder, Üretelim Bir yorum yaz

Dünyanın önde gelen atkı üreticilerinden birisi olarak hizmet veren MSV taraftar atkıları, bere, şal gibi ürünlerle markaları temsil etmeye devam ediyor. Gerek perakende gerekse toptan sipariş atkı üretimlerini yapmaktayız. Toptan olarak verebileceğiniz sipariş adedi en az 25’tir.

Bu ürünlerde dilediğiniz tasarımları ürünlerimize giydiriyoruz.

Atkı tasarla, bize gönder ve üretelim. Ürünler sipariş verenin talepleri doğrultusunda seçilmektedir. Birçok farklı atkı çeşidimiz bulunmakla birlikte, bu atkılar üretim metoduna göre dokuma, saten, triko şeklinde olabilir. Tüm ürünlerimiz kanserojen madde içermeyen birinci sınıf kaliteli hammaddeden üretilmektedir. 

Atkı Tasarla

Günümüzde en etkili reklam yöntemlerinden birisi de giyilebilir ürünlerin üzerindeki tasarım ve sloganlardır. Bu tür reklam çalışmaları ile binlerce kişi markanızı görür ve bir daha unutmaz. Özellikle içerisinde bulunduğumuz bu soğuk günlerde kişilerin sürekli olarak kullandığı taraftar atkıları, kullananın çevresindekiler için muazzam bir reklam argümanı olur. Kurumunuzun, firmanızın, web sitenizin, markanızın bilinirliğini artırmaya yardımcı olabilecek bu reklam türü kış modası için de bulunmaz bir alternatiftir.

Dilerseniz Ücretsiz Olarak Tasarımlarınızı Biz Yapalım

Her sipariş için müşterilere özel tasarım hizmeti vermekteyiz. Mevcut tasarım fikirlerinizi bize açıklayıcı bir şekilde ilettiğiniz takdirde, talep ettiğiniz tüm noktaları dikkate alarak tasarımlarınızı kusursuz şekilde gerçekleştiriyoruz. Atkı tasarlama işlemini talebinize göre ücretsiz olarak yapmaktayız.

Peki tasarım aşaması nasıl işliyor?

Kendinize ait bir slogan seçmelisiniz. Takımınızın, kurumunuzun, firmanızın veya ön plana çıkmasını istediğiniz markanızın adını ve logosunu bizlere iletebilirsiniz. Bu noktadan sonra tasarımcılarımız özel tekniklerle gerek taraftar atkılarına gerekse üretimini yaptığımız şal ve bere gibi diğer ürünlere bu tasarımlar aktarılır. Böylelikle hayalini kurduğunuz atkı ve berenin size özel üretimi gerçekleşmiş olur. Tasarım ve üretim aşamasının akabinde, ürünleriniz adresinize teslim edilir.

MSV atkı güvencesi altında üretimini yaptığımız modeller arkilik, saten, likra ve polyester gibi iplik karışımlarıyla çeşitli desen ve sınırsız renk seçeneğiyle müşterilere sunulmaktadır. Firmamız gerek lisanslı gerekse lisanssız ürünlerle ekonomik bir ürün gamına sahiptir. Tüm taleplerinize uzman ekibimizle en iyi şekilde cevap verebiliriz.

Modası Geçmeyen Ürün: Taraftar Atkıları

Yüzyılı aşkın süredir taraftarların vazgeçmediği ve her geçen gün daha da popüler hale gelen taraftar atkıları, takımlarla özdeşleşen ürünlerdir. Eğer taraftarı olduğunuz takım için kendinize özel bir ürün siparişi vermek istiyorsanız, doğru adrestesiniz. Ülkemizin önde gelen kulüplerinden olan Galatasaray SK, Fenerbahçe SK, Beşiktaş JK, Trabzonspor SK takımlarına ait lisanslı atkı üretimi gerçekleştiriyoruz. Bu ürünler kullanılan ipliklerin kalitesi ve dokuma sıklığı ile kış aylarında soğuktan koruyacaktır. Herhangi bir şekilde deforme olmaz, renk vermez ve sönümlemeye uğramaz.

Siparişleriniz Kaç Günde Elinize Ulaşır?

Kişiye özel atkı siparişlerinizi takiben üretimi yapılan atkılarınız 5-7 gün içerisinde kargoya verilerek adresinize postalanır. Yüksek sipariş adetlerinde özel fiyatlandırma uygulanır ve teslim tarihi değişkenlik gösterebilir. Atkı tasarlamak MVS Atkı ile hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir