stad atkısı

Taraftar Atkını Seç, Tarafını Göster! Bir yorum yaz

Koyu bir taraftar, kendisini taraftar atkısı ile belli eder. Taraftar tutmuş olduğu takımı göstermek ve desteklemek için vazgeçilmez aksesuarlardan olan atkıları kullanır. Atkı; futbolda, voleybolda, basketbolda, hentbolda ve aklınıza gelebilecek her türlü spor dalında bir kültürdür. Maziden beri süre gelen bir gelenek, bir semboldür. Kış mevsiminde soğuktan korunma amaçlı da kullanılır, takımın renklerini yüceltme adına da. Taraftar atkıları bir asrı aşkın süredir birçok farklı üretim metodu ile taraftarların boynunda yerini alıyor. Dokuma atkı, saten atkı, triko atkı, tek katlı atkı, casual taraftar atkı, nakışlı atkı, baskı şal gibi farklı varyasyonlarda zevke göre üretilen bu aksesuarlar, muhteşem tasarımlar ile de göz dolduruyor.

Özel Tasarım Atkılar ile Özel Hissedin

Size özel bir tasarım ile taraftar atkısına sahip olmak ister misiniz? MSV Spor olarak firmamız, tüm taraftarlara kendini özel hissettirebilecek bir hizmet sunuyor. Üretimini gerçekleştirdiğimiz tüm atkılar lisanslıdır. Dilediğiniz renkte ve tasarımda baskı talebinde bulunabilirsiniz. Kişiye özel atkı üretiminde tasarım çalışmaları için herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Atkı imalatında kalite, kullanılan hammaddenin işlenmesi ve dokuma sıklığı ile ortaya konur. 1923’ten bu yana hizmet veren firmamız, atkı üretimindeki tecrübesi gereği özel tasarımlarla kusursuz bir üretim süreci gerçekleştirmektedir. Müşterilerin talebine göre sınırsız renk seçeneğiyle, logolar ve tasarımlar atkılara aktarılır ve kullananın üzerinde hayat bulur.

Siz İsteyin, Biz Hayata Geçirelim

Gerek firmalar gerekse şahıslar için özel olarak atkı üretimi gerçekleştiriyoruz. Özel üretim talebinde bulunmak için öncelikle bir tasarım fikrine sahip olmanız gerekiyor. Tasarımda bir resim, fotoğraf veya bir logo ön plana çıkarılabilir. Buna ek olarak atkıda kullanılacak renkler, yazılar ve sloganlar belirleyebilirsiniz. Üretimini yaptığımız ürünler yalnızca atkılar ile sınırlı değildir. Örme bere ve şal, triko atkı gibi tasarımların gün yüzüne çıkarılabildiği çeşitli argümanlarla da tasarımlarınızı hayata geçirebiliriz.

Markanız ve Sloganlarınız Yüzlerce Kişi Tarafından Görülsün

Özel tasarımların en önemli avantajı yalnızca size ait olması ve bu anlamda akılda kalıcı olmasıdır. En etkin reklam çalışmalarından birisi olarak nitelendirilen marka, logo ve sloganların atkılar ve berelerde yer alması, bu tasarımların yüzlerce kişi tarafından görülmesini sağlar. Ürünlerin kış boyu kullanılması ile markanız adeta işlek bir caddede bulunan reklam panosu gibi fark yaratır.

Sistem Nasıl İşliyor? Lisanslı atkılar, saten atkılar veya diğer atkı türleri ile reklamlarınız ürünlere giydirilir. Bunun için en az 25 adet atkı siparişinizle birlikte, atkı tasarlayarak; bu tasarımları tarafımıza iletmeniz gerekmektedir. Kullanılacak renkler, varsa logonuz ve atkıda/berede yer alacak slogan ve benzeri metinler ürüne işlenir. Ardından belirttiğiniz adrese teslim edilir. Ürünlerimizde tercih ettiğimiz hammaddeler birinci sınıf yüksek kaliteli polyester ve birinci sınıf akrilik ipliklerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir