baskı kaşkol

Sınırsız Renk Seçeneğiyle Saten Atkı Üretimi Bir yorum yaz

Saten atkı tasarımı özellikle yaz aylarında daha çok tercih edilmektedir. Soğuktan korunmak amacıyla özel tasarım atkı modellerimizden yararlanmak isterseniz örme atkı, triko atkı, dokuma atkı modellerini tercih edebilirsiniz. İster saten atkı olsun ister diğer atkı modelleri olsun MSV firmamızdan sipariş verebileceğiniz tüm ürünler kaliteli hammadde kullanılarak üretilir. İnsan sağlığı ön planda tutulur.

Saten Atkı Renk ve Desen Seçenekleri

Baskı şal olarak da nitelendirilen saten atkı seçimi yaparken renk ve desen seçiminde müşterilerimize sınırsız özgürlük tanıyoruz. Böylece tasarımların ürüne dönüştürülmesi aşamasında sınırsız özel tasarımlar ortaya çıkmış oluyor. Saten atkıların taraftar atkı modelleriyle imalatı yapılabileceği gibi kendi tasarımlarınızı da ön plana çıkarabilirsiniz. Fotoğraf, grafik çalışmaları, özel logo ve tasarımlar talebiniz ne olursa olsun gönderilen fotoğrafın kalitesi bozulmadan atkıya işlenir.

Saten Atkı Dokuma Özellikleri

Yumuşak dokulu saten atkı üretimi özel işçilik gerektirir. Üretimi sırasında akrilik iplikler kullanılarak overlock kenar dikişi yapılır. Doğal görünüm elde etmek için saten atkılarda her iki uç kısımları 6’şar cm’lik polyester püskül ile şekillendirilir. Özel bir tercih yapılmaması durumunda firmamız atkı tasarımı sırasında püskülleri beyaz renkte işler. Talebe istinaden kırmızı, sarı veya siyah renkler de kullanılabilir. Tüm renk ve desenlerde dokuma yapılabilen saten atkıların boyutu ise tek tip olup, 140×18 cm ve 6 cm püskülden oluşur.  

Kişiye Özel Saten Atkı Üretimi

Kişiye özel atkı üretimi yapan firmamız tüm atkı seçeneklerinde tasarımı kullanıcısına bırakıyor. Atkı tasarımı yaparken atkının sol-sağ veya her iki kısma tercih ettiğiniz bir logo, orta alana takımınızın adı veya isterseniz bir slogan tercihi yapılmaktadır. Kişiye özel atkı tasarımlarında müşterilerimiz her renk ve desen tercih edebilir. Atkı üzerine resim işlenmesi talep edildiğinde renk ve görüntü kalitesi etkilenmeden atkı üzerine basımı da yapılabilir. Ayrıca isme özel atkı da talep edilebilir. Hem bay hem de bayan atkı modelleri üretimi mevcuttur. Görüldüğü gibi yaratıcılıkta sınıra yer verilmez. İsterseniz atkı tasarımını firmamıza da bırakabilirsiniz. Bu durumda müşterilerimizden ekstra bir ücret talep etmiyoruz.

Promosyonlu Saten Atkılar MSV firması olarak ürünlerimizin satışında promosyonlar da sunuyoruz. Dolayısıyla toptan alımlar ile tekli alımlar arasında ücretler değişkenlik göstermektedir. Toplu alımlarda en az 25 adet saten atkı, örme atkı, dokuma atkı, baskı şal kısacası tüm ürünlere indirimli fiyatlar sunulmaktadır. Ayrıca 100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti de talep edilmez. Kişiye özel atkı tasarımları veya taraftar atkı modelleri için promosyonlu atkı taleplerinde üretimle ilgili tüm detaylar müşteri ile görüşülür. Siparişin fazla olması durumunda teslimat süresi uzayabilir. Bu durumda sürecin işleyişi hakkında da detaylı bilgilendirme firmamız tarafından yapılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir