Yüksek Kaliteli Özel Üretim Dokuma Atkılar Bir yorum yaz

Üretim teknikleri bakımından ele alındığında dokuma atkı seçeneği yüksek kaliteli taraftar ürünlerindendir. Dokuma çözgü tekniği ile üretilmekte olup; akrilik ve polyester iplik kullanılır. Bu taraftar ürün grubunda 8 farklı renk kombinasyonu tercih edilebilmektedir. Fotoğraf baskıları, logo baskıları, amblem ve slogan baskıları dokuma atkılara rahatlıkla basılabilmekte ve iyi bir çözünürlük elde edilebilmektedir. Talebe göre dokuma atkılar çift taraflı olarak da üretilebilir.

Taraftarlar için Modern Bir Seçenek: Dokuma Atkı

MSV Atkı olarak firmamız dokuma tekniği ile üretilen atkı modellerinde en ayrıntılı desenleri bile işleyebilmektedir. HD dokuma atkılar diye tabir edebileceğimiz atkı türlerinde akrilik iplik kullanılır. Bu sayede karmaşık logolar ve fotoğraflar en ince ayrıntısına kadar atkılara işlenebiliyor. Modern tasarımlar ve modaya uygun renk seçenekleriyle beğeni kazanan taraftar ürünlerinin başında geliyor. Kışın soğuktan koruma özelliği ile son derece başarılı ürünlerden olan dokuma atkılar, markanızı ve sloganınızı gün yüzüne çıkarmanız için iyi bir seçenek.

Dokuma atkı, gerek ülkemizde gerekse dünya genelinde en çok tercih edilen, en dayanıklı ürünlerdendir. Firmamız yüksek kaliteli bu ürün grupları için ücretsiz olarak tasarım hizmeti de sunmaktadır. Eğer özel bir atkı tasarımı yaptırmak istiyor ve tasarım konusunda uzman değilseniz; açıklayıcı bir tarif ile hayalinizdeki tasarımı gerçekleştiriyoruz. Bu işlem aynı zamanda üretimini yaptığımız triko atkı, polar atkı, saten atkı, örme bere ve baskı şal gibi ürün grupları için de geçerlidir. Eğer yaz ayları için bir ürün sipariş vermek istiyorsanız saten atkılar işinizi görecektir. 4 mevsim kullanılabilir olma özelliği taşıyan saten atkılar da size özel tasarımlar ile üretilebilmektedir.

Dokuma Atkılar Hangi Alanlarda Kullanılabilir?

Dokuma atkılar birçok farklı alanda kullanılabilir. Aksesuar amacıyla, taraftarların takımlarını destekleme amacıyla, doğa ve yürüyüş aktivitelerinde, firma-ürün ve hizmet tanıtımı amacıyla ve daha onlarca farklı amaçla tercih edilebilir. MSV Spor olarak firmamız kaliteli ve uygun fiyatlı ürün avantajıyla dokuma atkıları lisanslı olarak üretmektedir. Çeşitli spor kulüpleriyle anlaşma sağlayarak taraftar grupları için talepleri karşılayabildiğimiz gibi özel tasarım çalışmalarıyla marka ve firmalara özel üretim de gerçekleştiriyoruz. Dokuma atkıların yanı sıra triko atkılar, polar atıklar, bereler ve şal gibi diğer ürün gruplarında da özel tasarım çalışmaları yapabiliyoruz.

Dokuma Atkı Fiyatları

Firmamızın üretimini gerçekleştirdiği dokuma atkılar standart olarak 6,5 TL’den satışa sunulmaktadır. Ancak sipariş çeşidine göre renk ve kalite seçeneklerinde fiyatlandırmalar değişkenlik gösterebilir. Sitemizde yer alan iletişim sayfasından bizimle irtibata geçerek; size özel çalışmalarımız için fiyat isteğinde bulunabilirsiniz. Dilerseniz taraftar grupları ve takımlar için lisanslı üretim seçeneğimiz de mevcuttur. Bu kapsamda kulüplerle anlaşma yaparak, lisanslı ürün imalatı da yapmaktayız. Üretimini gerçekleştirdiğimiz ürünler bir hafta gibi kısa bir sürede adresinize gönderilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir