stadyum atkısı

Stad Atkılarımızla 4 Mevsim Özel Hissedin Bir yorum yaz

Taraftarın olmazsa olmaz aksesuarlarından atkı, kişiye özel tasarım ve taraftar atkı gibi özellikleriyle firmamızca üretilmektedir. 2004 yılında hizmet sektöründe yerini alan MSV firmamız, 2011’ten bu yana Türkiye’de taraftar atkı imalatlı çalışmalarını sürdürüyor. Müşterilerimize kaliteli ürün hizmeti vermenin doğru yol olduğunu bilerek adım attığımız bu yolda çeşitli atkı ve bere modelleriyle müşterilerimizin hayallerini tasarıma döküyoruz. Baskı şal -saten atkı, örme atkı, dokuma atkı, triko atkı modelleri ve örgü bere gibi modeller üzerine kendi tasarımlarınızı bastırabilir, adınıza özel baskılar yaptırabilirsiniz.

Taraftarların En Gözde Aksesuarı Baskı Şal

Baskı şal tasarımları dikkate alındığında hemen hemen her konuda talepte bulunmak mümkün oluyor. Yumuşak dokulu, saten kumaş ve saten püskülden oluşan ürünün renk ve desen sınırlaması olmadan üretimi yapılır. Dilerseniz renkli fotoğraflar da atkı üzerine işlenebilir. Baskı şal atkı modelinin standart ölçüsü 140×18 cm ve 6 cm püskülden oluşur. Püskül beyaz renktedir ve dokusunu bozmadan atkıya sonradan eklenir. Ayrıca kırmızı, siyah veya sarı renklerde püskül tercihi yapılabilmektedir. Siyah ve beyaz püskül tercihi sipariş sırasında tasarıma eklenebiliyor. Diğer renk seçenekleri için ek bilgi alanına tercih edilen renk belirtilmelidir.

Baskı Şal Atkı Her Mevsim Kullanılabilir

Baskı şal modeli yaz aylarında güneş ışınlarından koruyucu özelliği sayesinde sıcak havalarda da kullanıma uygun üretilmiştir. Polyester ve spandex yapıdadır. Kumaş özelliği sayesinde atkı üzerine tüm baskı tasarımları rahatlıkla giydirilebilmektedir. Resim, logo, grafik, portre ve isim gibi çeşitli tasarım alanlarına yönelebilirsiniz. Renk seçenek sınırı olmadan, dilediğiniz tasarım görüntü kaybı olmadan atkı üzerine çizilir. Baskı şal ebatlarından bahsetmiştik ancak kişiye özel atkı tasarımında farklı boyutlarda atkı da talep edilebilmektedir. Ayrıca firmamıza belirli bilgiler paylaşarak atkı tasarımını bize de bırakabilirsiniz. Bu hizmet hem baskı şal hem de dokuma atkı, örme atkı, taraftar atkı, örme bere ürünleri için de geçerlidir.

Kişiye Özel Baskı Şal Üretim Adedi

Kişiye özel atkı üretimi yapan firmamız aracılığıyla her yerde kullanılabilecek atkı tasarımı yaptırabilirsiniz. Çalışanlarınıza özel, aileniz ve arkadaşlarınıza özel veya okulunuzun takımını öne çıkaran görsellere kullanarak tasarımlar hazırlamak mümkün. Tüm taraftar atkı modellerinde perakende satışımız mevcuttur. Ancak kişiye özel baskı şal siparişi vermek istediğinizde minimum 25 adet ürün talebinde bulunulmalıdır. Toplu alımlarda yapılacak siparişler promosyonlu ürün hizmetimiz içerisine dahil edilir. Böylece tekli alımlardan daha uygun fiyatlarda ürün alımı yapılabilir.

Atkı Tasarımı Bizim İşimiz

Müşteri talepleri doğrultusunda üretimini yaptığımız atkı modelleri ile siz de kendi tasarımlarınızı yansıtabilirsiniz. Firmamız uzun yılların verdiği tecrübe ile uluslararası kalite standartlarında çeşitli modelde atkı üretimi yapmaktadır. Taraftar atkı modellerine renk ve desenlerin aktarımı sırasında en son teknolojik araçlar kullanılmaktadır. Böylece ortaya çıkarılan ürün istenileni harfiyen yansıtmaktadır. Ayrıca dokuma araçlarımızın tamamı sağlığa zararı olmayan özelliktedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir