taraftar atkısı

Takımınıza veya Size Özel Lisanslı Atkı Tasarımları Bir yorum yaz

Taraftarlar takımını pek çok alanda temsil eder ve destekler. Bu destek maç bileti satın almak, takımının lisanslı atkı ve bere ürünlerinden sipariş vermekle mümkün olabiliyor. Özel kurum ve kuruluşlarla yaptığımız anlaşmalara istinaden, Beşiktaş JK, Galatasaray SK, Fenerbahçe SK ve Trabzonspor SK gibi takımların lisanslı atkı ürünlerini MSV firmamız kaliteden ödün vermeden özenle hazırlamaktadır. Takımınıza destek olmak istediğinizde bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Talebiniz doğrultusunda lisanslı atkı ve bereler tesislerimizde işlenerek tarafınıza en kısa sürede ulaştırılır.

Yerli ve Yabancı Takımların Lisanslı Atkıları Tek Bir Adreste

Kuruluşumuzdan itibaren pek çok yerli ve yabancı spor kulüpleriyle anlaşmalarımız mevcuttur. Bu nedenledir ki taraftarı olduğunuz takımın ürününü sipariş verdiğinizde içiniz rahat olacaktır. Lisans anlaşmaları yalnızca 4 büyük takım için geçerli değildir. Türkiye 1. Lig futbol kulüpleri, Manchester United, FC Barcelona ve Real Madrid FC gibi kulüplerin lisanslı atkı üretimini yapıyoruz. Yapılan bu anlaşmalar siz taraftarların en iyi hizmeti almasında atılan önemli adımlardan yalnızca bir tanesidir.

Özel Üretim Taraftar Atkı

Tasarımları firmamıza bırakabileceğiniz gibi atkı tasarımı yaparak atkınızın renk ve desen seçeneklerini sizler de belirleyebilirsiniz. Bu tasarımı yaparken slogan, takım adı, logo, renk gibi tüm detaylar müşterilerimiz tarafından belirlenir. Tasarımın firmamıza bırakılması durumunda ise herhangi bir ek ücret talep edilmez.  Tercihinizi bir veya birden fazla üretimden yana kullanabilirsiniz. Toptan alımlar minimum 25 adet olması gerekirken, hem perakende hem de toptan özel üretim atkılar kampanyalı fiyat etiketleriyle satışını yapılmaktadır.

Üretimimiz Yalnızca Takımlarla Atkılarıyla Sınırlı Değildir

Özel atkı siparişlerinde, tasarım müşterilerimizin talebine göre şekillenir. Dokuma atkı, örme atkı, triko atkı, baskı şal, saten atkı, nakışlı atkı gibi çeşitli kalitelerde imalatlarımız mevcut. İplik ve dokuma sırasında tercih edilen hammaddeler yüksek kaliteli ve kullanışlıdır. Sipariş vermeden önce tüm detayları belirttikten sonra özel üretim atkı siparişi bir hafta içerisinde adresinize teslim edilecektir.  Memnuniyetinizin her zaman ön planda olduğunu bilmeniz bizim için önemlidir. Kaliteli işçilikle üretilen atkılarımızı tercih ettiğiniz için memnuniyet duyacağınızın garantisini veriyoruz.

Atkı Teslimat Süreci Nasıl İşler?

Tasarım ve çizim aşamaları müşteri talebine göre şekillenir. Ardından kaliteden ödün vermeden polyester ve akrilik iplikler tercih edilerek üretime başlanır. Tasarım tamamlandıktan ve istediğiniz tüm özellikler atkı üzerine işlendikten sonra adrese posta yoluyla gönderimi sağlanır. Sipariş verildikten sonra lisanslı atkı üretimi ve adrese ulaştırılması sipariş adedine göre değişkenlik gösterir. Perakende satışlarda teslimat 4 ila 7 iş günü arasında tamamlanır. Toptan atkı taleplerinde ise teslimat 7 iş günü içerisinde tamamlanmaya çalışılır. Sürenin uzaması durumunda müşteri bilgilendirmesi yapılır. Memnuniyeti ön planda tutan firmamız tüm ayrıntıları sizin adınıza düşünür. En kaliteli ve doğru hizmeti sunmak için gerekli tüm adımlar önceden planlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir