takım atkısı

Takımınıza Özel Atkı Üretimi Bir yorum yaz

2004’ten günümüze kadar onlarca farklı kulübün binlerce farklı tasarımını atkılara işleyen MSV Spor, birçok ürün seçeneğiyle modern atkı üretimi gerçekleştirmektedir. Üretimini yaptığımız atkıların tümü yüksek kaliteli akrilik ipliklerden ve polyesterlerden meydana gelmektedir. Hammaddelerimiz kanserojen madde içermediği gibi sağlık açısından herhangi bir zararı da bulunmamaktadır. Taraftar grupları, dernekler, firmalar, kurum ve kuruluşlar, şahıslar için takımınıza özel atkı üretimi imkânı da sunmaktayız. Satışını yaptığımız tüm ürünlerde bu imkan bulunmakta. Yazımızda sizlere özel tasarımların atkılara nasıl işlendiğini, ne gibi teknik detaylara sahip olduğunu, sipariş süreci ve işleyişini açıklayacağız.

Takımınıza Özel Atkı Üretimi için Öncelikle Bir Tasarıma Sahip Olmalısınız

MSV Spor olarak firmamız kaliteli ve bol seçenekli ürün gamı ile sektörde lider konumda yer alıyor. Kişiye özel üretim yapabildiğimiz ürün gruplarından bazıları: dokuma atkı, saten atkı, örme bere, triko bere, baskı şal, lisanslı ve lisanssız atkılardır. Talebe göre bu ürünlerden herhangi birisine özel tasarımlar nakşedilmektedir.

Kendinize ait bir tasarıma sahipseniz, bize bu tasarımı ilettiğiniz anda çalışmalara başlıyoruz. Tasarımınızla birlikte hangi ürün grubundan kaç adet sipariş vereceğinizi, ürün kalitesini ve ebatları belirliyoruz. Ardından üretimi gerçekleştirip, adresinize kadar teslim ediyoruz. takımınıza özel atkı üretiminin en önemli avantajı, bu ürünlerin yalnızca sizde bulunmasıdır. Eğer bir tasarım fikriniz var fakat tasarımı yapacak teknik donanıma sahip değilseniz; firmamızla iletişime geçerek ücretsiz tasarım hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

İster Firma Olun İster Şahıs; Size Özel Üretim Atkı Üretimi Yapalım

Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş, Trabzonspor gibi büyük kulüplerin yanı sıra İstanbul ve Anadolu kulüpleri için birçok farklı tasarım ve üretim çalışmaları yapmaktayız. Bunun yanında Avrupa’nın önde gelen kulüplerinden olan Liverpool FC, FC Barcelona, Manchester United FC, Arsenal FC taraftarları için de özel atkı çalışmalarımız bulunuyor. Bu anlamda firmamızın ismini başka platformlarda duymuş olma ihtimaliniz yüksek. Müşterilerimizin talebine göre takımlarla yaptığımız anlaşmalar sonucunda lisanslı üretim yapıyoruz.

Atkılar için oluşturulan tasarımlar yüksek çözünürlüklü olarak atkılara aktarılır. Atkılarda tek katlı ve çift katlı olmak üzere iki farklı baskı türü bulunmaktadır. Baskılarımız deforme olmaz, yıpranmaz ve renk değişimine uğramaz.

Atkı Ücretleri Nedir, Sipariş Süreci Nasıl İşler?

Kişiye özel atkı üretiminde müşterilerin talep ve önerileri dikkate alınır. Öncelikle üretim yapılacak olan ürün seçimi belirlenir. Dokuma atkı seçeneğinde fiyatlandırmalar 5,99 TL’den başlamaktadır. Baskı şal için standart fiyatlandırma 10,90 TL, örme atkılarda ise 15,50 TL’dir. Tasarıma, renk seçeneğine ve ürün kalitesine göre fiyatlarda değişiklik olabilir. Bu konuda net bilgi almak için firmamızın iletişim kanallarını kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz. Toplu siparişlerde en az 25 adet satın alma zorunluluğu vardır. Ürün seçeneği, tasarım, adet ve kalite belirlendikten sonra üretime başlanır ve bir hafta içerisinde üretim tamamlanarak adresinize gönderilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir